2516
27zhhj6.jpg
  • Bulykin
    #41
    semmi hír sajnos:S:S én is azt várom...
  • Bulykin
    #42
    magyar felirat ügyben...ezt írta a fordító:
    " Breaking Bad ~60% (nem ígérek semmit, de remélem a héten ez kész lesz) Ha vége a diplomamunkámnak akkor még elég gyorsan behozom a lemaradást. "
  • Kosadzk1
    #43
    lol
    :D
    csak h. egy normális kép is legyen róluk :)
  • Kosadzk1
    #44
    s02e08 eleje nagyon beteg, végig szakadtam
  • Police88
    #45
    02x09-et miért nem találom? szünet van?
  • PrisonMan
    #46
    Volt rész, csak sajnos még nincs hozzá release... :O Olvasom fórumokat is, mindenki várja már, de eddig még semmi. (Am ha kétséged van, hogy volt-e új rész itt bármikor meg tudod nézni:)

    Kosadzk1: Első kép nagyon beteg
  • Police88
    #47
    Thx az infókat.
    Remélem összehoznak valamit mert megint kezd elborulni a sorozat és már kíváncsi vagyok:D
  • Kosadzk1
    #48
    nem csak kezd, 5-6. rész már elég durva volt, kiváncsi vagyok mit hoznak ki a végére belőle.
  • Kosadzk1
    #49
    illetve 6-7. rész
  • Bulykin
    #50
    ejj:D csak én várok akkor a magyar feliratokra?
  • PrisonMan
    #51
    énisénis

    Milyen eddig a 2. évad színvonala? Jobb mint az első? Mit értetek az elboruláson? :D Kis kritikát pls az évadról
  • Police88
    #52
    még mindig nincs?
  • PrisonMan
    #53
    De a részt már le lehet tölteni
  • Kosadzk1
    #54
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pl a levágott fejet a teknősön, vagy mikor a delikvens felére ráborítsák az atm masinát...
  • Kosadzk1
    #55
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    *fejére *ráborítják
  • Bulykin
    #56
    remény a gyorsabb magyar feliratokhoz^^

    "Breaking Bad ügyében szeretném megkérdezni yorkstone-t, hogy hogy tervezi...

    Sultan Cutter barátom, akinek ez a kedvenc sorozata, és nem utolsó sorban perfekt angolos esetleg besegítene, akár felesbe is. (max 1 hétre vállalna egy-egy részt.)

    Persze ha nem, akkor nem...

    üdv.
    Kisuerkutató aka. a haltartájból "
  • Kosadzk1
    #57
    02/09 nagy volt, pláne a vége
  • Police88
    #58
    02x10 királyság főleg a vége :D (szintén)
    Nem tudjátok h mi volt az a zene?
    Hány részes lesz ez az évad?
  • Bulykin
    #59
    az évad 13 részes lesz:)
  • Kosadzk1
    #60
    10. rész ütős volt, am nemtudja v.ki a szám címét ami a végén ment?
  • Bulykin
    #61
    válogass:D:D, a 10.részben elhangzott zenék:

    Wang Chung, "Dance Hall Days" (re-record)
    The Marshall Tucker Band, "Heard It in a Love Song"
    Robert Palmer, "Every Kinda People"
    Yellow Man, "Zungguzungguguzungguzeng" (12"Mix)
    Chops "My Rims,"
    TV On The Radio, "DMZ"
  • Police88
    #62
    TV on the Radio - DLZ címen találtam meg
  • Police88
    #63
    Már megint késik a release én meg már kattogok xD
  • Kosadzk1
    #64
    11 hez kint va a felirat.
  • samiramis
    #65
    Sziasztok!
    Én lefordítottam a negyedik és az ötödik részt, be is próbálkoztam az egyik feliratos oldalnál, hogy feltennék-e, de ott a fordítót védve nem tették meg, amit végülis meg is értek. Csak én is azért kezdtem el fordítani, mert április közepe óta egy árva felirat sincsen egyik oldalon sem. Szóval ha valakinek kell, akkor adjon mail-címet, és elküldöm. Ja és elkezdtem a 6.-at fordítani.
  • Bulykin
    #66
    IDE feltöltheted^^
    és hát király vagy komolyan, nagyon szépen kösziii!!!!!!!!
  • samiramis
    #67
    A probléma az, hogy csak ezért regisztráltam tegnap, hogy megosszam azzal, akit érdekel, és fel is töltöttem a rapidsharre, de aztán meg nem engedett linket beszúrni. Megpróbálom "álcázva":
    rapidshare.com/files/236124908/Breaking.Bad.S02E04.HDTV.0tv.hun.srt
    rapidshare.com/files/236124972/Breaking.Bad.S02E05.HDTV.XviD-FQM.hun.srt

    A 6-os is érkezni fog. Ja, és a szleng néhol még gondot okoz, ezért bocs...
  • samiramis
    #68
    Akinek segítség kellene esetleg: írjatok elé http-t és onnan free userként le tudjátok tölteni. Remélem működni fog, mert a linket sehogy sem engedte... gondolom nem vártok 30 napot, amíg kapok rá engedélyt...
  • Bulykin
    #69
    amit linkeltem oldalt az egyszerűbb, sztem oda töltsd fel, de a rapidos is megetszi azért:D:D örök hála és hát akkor várjuk a többi részt is
  • samiramis
    #70
    Rapidon van loginunk, szóval nekem az egyszerűbb volt, de ide is feltöltöttem, szintén nem linkelem, szóval a sallangot írjátok be...
    speedyshare.com/925462895.html
  • Kosadzk1
    #71
    12. hez van felirat, vége durva volt, kiváncsi vagyok az évadzáróra
  • precision
    #72
    12-es rész vége tényleg odabasz...

    évadzáró? már csak 1 rész lesz?
  • Kosadzk1
    #73
    elvileg
  • Bulykin
    #74
    évadzáró előzetes!
  • Kosadzk1
    #75
    lassan jöhetne már az évadzáró
  • Kosadzk1
    #76
    nem volt rossz ez az évadzáró, de azért jobbra számítottam.
  • PrisonMan
    #77
    Feliratokkal hogy állunk? Én az első szezont is egybe daráltam, most hogy vége a 2. évadnak megnézném egybe a ezt is :)
    Csak az 5. részig találtam a két nagy feliratos oldalon, esetleg van valami más forrásból fordítás?

    Kosadzk1: Mi a véleményed az évadról? Évadzáróról mondanál pár szót spoilermentesen?
  • Bulykin
    #78
    csak az 5.évadig van, samiramis jelezte itt a fórumon h ő fordítgatja, sztem majd szól ha lesz felirat(legalábbis remélemXD)... van hivatalos fordítója is, de nem nagyon foglalkozik a sorozattal úgy tűnik:S
  • Kosadzk1
    #79
    nem rossz, csak kicsit másra számítottam, a magenta macis szál lett ösz-visz lezárva, egyébként meg a végén indult be inkább a cselekmény, majd 3.évadban meglátjuk mi lesz belőle :)
  • samiramis
    #80
    Bocs, nem voltam internetközelben. Itt van a hatodik rész magyar fordítása, url-t még mindig nem tudok beszúrni, szóval a sallangot írjátok be: rapidshare.com/files/244743228/breaking.bad.206.hdtv-0tv.srt .

    Elkezdtem a hetest is fordítani, de nem tudom, hogy befejezem-e, ha úgyis a másik fordítóé fenn lesz az oldalon. Nem értem, hogy akkor ha az övét feltették, annak idején az enyémet miért nem, mindegy.