3367
eRepublik - the new world
  • BlackShadow
    #82
    sztem lassan az adminoknak elkéne gondolkodniuk, hogy létrehozzák, hogy fellázadhassanak a népek.. mert ha így haladunk 1 hónap múlva már csak svédországból ill norvégiából fog állni a világ :)
  • Martin Rome
    #81
    sved-nemet es a norveg-ororsz haboru nem tort meg ki meg szavzas volt a sved,norveg politikusok kozott h megtamadjak-e ezeket az orszagokat es mindket orszag megszavazta szoval barmikor hadat uzenhetnek
  • GCsab
    #80
    Óúúú
    Az nem sok...
    Inkább újra regisztrálok és svédországba teszem le magam :P
  • GCsab
    #79
    De ilyen erősek ezek a Svédek?

    Amúgy Kanada elfoglalta az USA-t :D
    vagy legalább is minden USA terület kanadai fennhatóság alatt áll...
  • BlackShadow
    #78
    1, ment az ajánlat (megtévesztett, h food-ra kértél ajánlatot :P)
    2, háború pontos menetéről én nemtudok sokat, csak annyit amit most megnéztem. svédek 2500an vannak, norvégok "csak" 925 -en. mi magyarok ~480 -an :) esély ? nincs :D
  • Kicsikiraly
    #77
    Ezt nézd meg, és megérted a háborúkat :D

    de amúgy most Svédország nyert? és ha igen akkor Németo. már az övé is?
  • GCsab
    #76
    De hogyha megakarják támadni magyarországot akkor a cég normális fegyverek kezd el gyártani és minden SG-n levő író ember jelentkezik a magyar hadseregbe :D
    Aztán hogyha vissza vertük a támadást akkor ellentámadást indítunk :P :D
  • GCsab
    #75
    Én jelentkezek a cégbe! :)
    gcsab
    a játékban a nevem :D
    Most hogy van ez a háború?
    A Svédek meg a Norvégok elakarják foglalni európát?
    Vagy mi?
    Ezt írja már le valaki érthetően pls... :)
  • BlackShadow
    #74
    ment az ajánlat (sajnos erepublik motorja elég lassú így nem jelzi azonnal, h üzenetem jött)
  • Kicsikiraly
    #73
    ja bocs leesett ez nem való élet xD
  • Kicsikiraly
    #72
    norvégok legyőznék oroszországot? :DD
  • Martin Rome
    #71
    amugy szerintem minket norvegok fognak elfoglalni, megszavaztak oroszo. megtamadasat, szoval svedeke nyugat-euroa norvegoke kelet-europa szerintem
  • Kicsikiraly
    #70
    küldtem amúgy munkajelentkezés üzenetet :D
  • BlackShadow
    #69
    én nemigazán vágom, de logikus az lenne, hogy ugyan ott maradsz, csak más ország zászlaja lobog az utcán
  • Kicsikiraly
    #68
    Néztem ezt a holiday mode-ot, és aktuális lehet, ezért megkérdezem:

    Ha háború van, és vki Holiday mode-ba van és időközben az országát elfoglalják, akkor automatikusan "átköltözik"?

    Azért kérdezem mert ugye lesz nyaralás, és ez a Svéd-Német háború ha kiterjed, akkor ilyen eset előállhat.
  • BlackShadow
    #67
    Water-pistol Ltd. a nevünk :) (( tényleg ez lemaradt, pedig ez a lényeg :D ))

    #65 elvileg lehet külföldre költözni :)
  • Kicsikiraly
    #66
    nem találom a céget :S
  • Martin Rome
    #65
    attudod telepiteni a ceget masik orszagba?:D
    Ha esetleg lerohanna svedorszag az elkovetkezo 1 honapba
  • BlackShadow
    #64
    Na emberek. Gyadi és az általam kitervelt projekt megvalósult!
    Üdvözöljétek az első magyar gyártású vízipisztoly gyártó céget! :)

    "A víz a mi urunk!"

    Kezdő fizetés, weapons skill elején 5 HUF! Jelentkezéseket írjátok ide válaszra nyugodtan, egy játékon belüli névvel. Játékon belül csak annyit kell tennetek, hogy a "Find a Job"-nál a weaponsra mentek, s miután ez megtörtént megy a munkaajánlat.

    sry a duplázásért, de ennek kell külön post
  • BlackShadow
    #63
    az emberek mindig vesznek fegyvert :) s azért fegyvergyártó mert ott még kicsi a konkurencia, és nem elég fejlett az iparág, hogy túl késő lenne belépni. Nomeg kevés munkaerő kell hozzá :)
  • TommyC
    #62
    de miért fegyvergyártó cég?...arra nem csak háború esetén van szükség?...
    vagy az emberek máskor is szoktak fegyvert venni?
  • Martin Rome
    #61
    a svedek megtamadjak a nemeteket, a kovetekzo kormanynak el kell erni a medteren unioba valo felvetelunk vagy hamarosan elesunk
  • Kicsikiraly
    #60
    hát ezért életszimulátor :DD
  • Martin Rome
    #59
    amugy sajnos most is az 5os lottorol irogatnak, ami jatekon kivuli, pedig a jatekban is van sok lehetoseg. kezdem ugy erezni h nem valami osszeszedett a vezetes.Eddig is sok otletet felvetettek, de csak beszelunk rola kb mint a valosagban :D.
  • GCsab
    #58
    Na én szívesen belépnék a magyar cégbe :)
  • GCsab
    #57
    A rohadt :D
    Tényleg a spamm mappába van XD
  • Kicsikiraly
    #56
    affranc :S bocsánat akkor azoktól akik hiába küldtek, tényleg ott volt a spam mappában :S majd jóváteszem valahogy :D
  • BlackShadow
    #55
    azért az ilyenekkel óvatosan :\ azzal, h valaki nem kapja meg (lehet spammapában van) az aki a meghívót küldte elveszti azt a meghívóját hiába nem regisztrált vele senki!

    #50: már majdnem írtam volna a szövegem, azt rájöttem, h már olvastad a véleményem a témában a másik fórumon :P

    #53: okés majd értesítek mindenkit a fejleményekről :D
  • GCsab
    #54
    hol lehet gmailos címet csinálni?
  • Kicsikiraly
    #53
    én szívesen dolgoznék :D
  • Kicsikiraly
    #52
    hoppá ez gyorsan megjött :D
  • Kicsikiraly
    #51
    akkor kuldesz nekem egyet a gmailes címemre, mert megint nem jött meg :S privibe megy a mailcím
  • Martin Rome
    #50
    gmailra rokton megjott, amugy eleg hallgatnak a partok a programjukrol, vagy csak kampanycsend van?
  • GCsab
    #49
    Hát ez nem igaz...
    Nem akar meggjönni a meghívó :(:(:(
    Szar az egész freemail...
  • Pluskast
    #48
    Ment a privi!:)
  • Thanatos
    #47
    lehet, dobj egy privit ha az e-maileddel, és küldök :)
  • Pluskast
    #46
    Engem érdekelne a játék! Lehet meghívót kapni?
  • BlackShadow
    #45
    a munka ünnepe alkalmából holnap Gyadival megalapítjuk cégünket :) egyelőre úgynézki fegyvergyártók leszünk.
    Akinek van kedve velünk együtt kiismerni, és a 0-ról egy sikeres vállalkozást indítani az jelentkezzen nálam és felvesszük dolgozni!
    Egyelőre az elképzelés: kezdő fizetés 5 huf (így nem jöttök ki mínuszba ha kaját vesztek)
    illetve ajándékozási rendszer is lesz, de mivel még nem tudjuk pontosan milyen lehetőségeink vannak ez egyelőre elképzelés, de amint lehet bevezetjük!
  • BlackShadow
    #44
    én direkt ezért írtam az elején, hogy privátba küldjék az emberek a kérelmet :\ ill mindenkitől akinek küldtem meghívót h írja ki h kapott ezáltal tudják az újak, h tőle lehet kérni

    nekem a fizum most 4 huf de lassan fizuemelést követelek )
  • Martin Rome
    #43
    ment