3367
eRepublik - the new world
  • Bexter
    #202
    Köszi ezt olvastam, nem is szándékozom céget alapítani csak menete és folyamata érdekel :)
  • Frosty01
    #201
    na megvolt a 2. napom is :)

    egyébként Bexter ajánlom figyelmedbe ezt:

    Először is szeretném üdvözölni jövendő, párt, politikus, munkás, cégvezető társaimat, ezek közül is legfőképp politikai ellenfeleimet (remélem utóbbi tábor elenyésző lesz az index gyerekek között).

    Amikor megtudtam, hogy megjelenik ez a cikk nagyon elgondolkoztam anno, miért is legyek én gazdasági miniszter. Úgyhogy srácok és lányok mivel redukáljátok a heti kocsmázásaim számát párral, a vérnyomásomat meg az egekbe szöktetitek, csak egyet kérek: Ne hagyjátok abba.

    Mivel kedves index gyerekek ma születetek meg ez nem lesz ám egyszerű. Mi mindent elkövetünk azért, hogy megkönnyítsük nektek a játékban maradást, de ez egy ilyen életkezdetszerű izé, az eleje nehéz. De tudom, hogy az első 10 nap után sokkal könnyebb lesz a játék. A 6-os szint elérése az erepen a nagykorúság, ami 5 goldal jár, 5 gold pedig nagyon sok mindenre jó.

    De addig is számos alapítvány és barát lesz, aki segít titeket. Ha pedig elértétek a 3-as szintet azt ajánlom ti is hívjátok meg, barátaitokat, és ha ők is elérik a 6-os szintet abból ti is és ők is 5 aranyat zsebelhetek be. Én nagyon szeretem ezt a játékot és biztos vagyok benne ti is élvezni fogjátok majd.

    Na de az érdemi részre térve. Mivel teljesen kiszámíthatatlan, milyen hatása lesz a gazdasásra az Index gyerekeknek, pár biztonsági intézkedést kérnék mindenkitől.

    1.Egyelőre senki ne alapítson céget, se itthon se külföldön az Index gyerekekre alapozva.

    2.A régebbi játékosok vegyenek magasabb Q-jú foodot, az alacsonyabbat meghagyva az újaknak.

    3.A food cégek ne spekuláljanak az árakkal, törekedjenek az olcsó foodra, ha elszaladnának az árak, azt kénytelenek lennénk (bármenyire is ellene vagyunk) állami food tartalékok, bevonásával lenyomni.

    4.Az éjszaka írtam több cégvezetőnek is, kérem, segítsenek abban, amit kértem tőlük.

    5.Mivel a jövőben szükség lesz nagyobb food ipara (ez az egy, amit biztosan tudhatunk), érdemes lenne 2-3 food céget nyitni (kiemelve az 1-es pontban leírtakból), de az lenne jó, ha olyan emberek nyitnák, akik tudnak nyersanyagot beszerezni, és a jövőben a Q szintet emelni.

    6. Ezeket a food cégeket érdemes lenne feltölteni munkással, ezért pár manufacturing skiles ember átmehetne moving és gift iparból foodba.

    Üdvözlettel: Weisz Manfred Huba Gazdasági miniszter, Szolidaritás párt
  • Martin Rome
    #200
    20 gold, meg vmennyi szint kell hozza azt annyi, most jo sok ember jott talalsz biztos munkast, land ceget meg csak high teruletre csinalj
  • Bexter
    #199
    Kerestem sokat becs szó, de cégalapitásrol kéne némi info nekem :)
  • Cat 02 #198
    Hát, olyan nem lesz :P

    Ám elvileg lvl 6 ig kibírja a pénz ha dolgozol, ott meg kapsz 5 goldot, ami talán 300 huf.
  • Martin Rome
    #197
    Roman leszel.
  • Bexter
    #196
    Aprobetüs rész :D 15 xp nek kell lennie hogy hivni tudj
  • LasDen #195
    én tegnap kezdtem, de nagyon jó....tetszik.....remélem holnap elkenjük a románok száját....bár én nem lehetek ott...amúgy akkor mivan ha a románok a maradék 2 területet is befoglalják..?????
  • a.carkey
    #194
    Az első közben megoldódott.
  • a.carkey
    #193
    Amire nem kaptam választ:

    A képem mellett kiír egy számot. Az ugye a szinted. De ha az a szinted, ami nekem 3, akkor miért nem tudok meghívni új játékost az invite friends résznél, mikor L3 már vagyok? Vagy ez nem L3t jelöl? :)

    A "A taste of what you can do in eRepublik" résznél mikor nyílnak meg az unlocked dolgok? L5 után?
  • hzsolt
    #192
    http://www.erepublik.com/en/article/-tmutat-s-kezd-knek-707179/1
  • a.carkey
    #191
    Az is érdekelne, hogy (azon kívül, hogy románok fejlesztik) Románia miként lett ekkora:


    ls. sárga szín ...
  • a.carkey
    #190
    Akkor még egyszer:

    A wellnesst hogy lehet növelni? Mert eddig csak csökkent. Láttam hogy unlock all lehetőség is van, de valami 10 ájrót ír. Vagy az gold, csak Eurónak jelölik? Ugye ez nem adjunk a románoknak még több nem virtuális pénzt, hogy jó játékot fejleszthessenek dolog?

    Az is hülyeség, hogy nem léphetek ki a munkahelyemről feb 12 ig, ugyanis pofátlanul drága lett a kaja (napi kereset erre megy el, sőt, még több), nem véletlenül egy Weiss Manfred Huba a leggazdagabb polgár ... :)

    Nem tudtam, hogy a 0.79 az jó ár volt, mert ma már ugyanez 1 forint felett. Tk. 7 fillérért dolgozom/nap, és akkor már sokat mondtam. :)

    Aztán ott a háború. Level 5ig nem lehet harcolni ...

    A képem mellett kiír egy számot. Az ugye a szinted. De ha az a szinted, ami nekem 3, akkor miért nem tudok meghívni új játékost az invite friends résznél, mikor L3 már vagyok? Vagy ez nem L3t jelöl? :)

    Még egy dolog:

    A "A taste of what you can do in eRepublik" résznél mikor nyílnak meg az unlocked dolgok? L5 után?

    Előre is köszi!
  • Random work
    #189
    én is beregeltem már kétszer dolgoztam :)
    jobb munkahelyet mikor/hogy érdemes szerzeni?

    fegyvert merre lehet vásárolni?
  • Cat 02 #188
    1520 új játékos, cikk tényleg jól jött o.O

    http://www.erepublik.com/en/article/-tmutat-s-kezd-knek-707179/1

    Itt le vannak írva a dolgok =]
  • Gyadi
    #187
    Ha van kenyered az inventory-ban, akkor megeszi magától éjjel, nem kell külön kajálás gombra kattanni. Van sok segítő cikk a Magyar médiában a játékon belül, nézegessétek bizalommal őket.
  • Frosty01
    #186
    hát pár tippet pár pro játékos tényleg leírhatna ide :DDD

    eddig dolgoztam 1×, és kondiztam 1×, hogy erősebb legyek, tervezem h valami óriási pusztító hadvezír leszek, és enyém lesz az a legerősebb ütéses medál vagy mi :DDD
  • I.C.ram
    #185
    En is regeltem :)

    De arra nem jottem ra, hogy hogy a fenebe lehet megenni a kenyeret, amit vettem.
  • ZsirosKenyer
    #184
    Én is regisztáltam, szimpatikus a cucc. A szénné kockulós játékokat nem csípem annyira mint mondjuk a wow, de szerencsére ez annyira nem tesz addiktívvá, mert pl 1 nap csak 1x dolgozhatsz stb, szóval nem kell éjjel-nappal ott feszülni.

    Index-en megjelent a játékrül egy cikk, azóta 1100-an regisztráltak csak ma! Ez a jelelnegi POPU fele..
    Bevallom én is azért regeltem mert felbosszantott a büdös román fölény :D

    Most hogy ennyien rácuppantak, érdemes aktívnak lenni mert így talán már több esélyünk lesz túlélni. :)
  • a.carkey
    #183
    A wellnesst hogy lehet növelni?
  • Frosty01
    #182
    ez tök jó! :)
    elkezdtem én is
  • Cat 02 #181
    Remélem hard workek medálhoz még megmaradnak a cuccok :s
  • Martin Rome
    #180
    Ha ereprol akarsz beszelgetni a www.btba.atw.hu-n oldalt van egy skype chat link, oda eleg sok sg-s jar.
  • Martin Rome
    #179
    csak neked
  • Cat 02 #178
    Csak nekem xar/lassú ? :s
  • Cat 02 #177
    Csak naponta feljárok dolgozni meg trainingelni. Ám CatLand
  • Martin Rome
    #176
    erod se mind1, en svajca epulok bele politikai elitbe, most milyen neven nyomod?
  • Cat 02 #175
    Huh, Norvégoknak segítettem, kemény 5 ponttal, lehet kéne vennem fegyvert ^.^
  • Martin Rome
    #174
    hazudik, o mar nem is jatszik
  • Kicsikiraly
    #173
    mind toljuk csak nem itt beszélünk róla :D
  • Cat 02 #172
    Tolja még vki ?
  • Kicsikiraly
    #171
  • Martin Rome
    #170
    jofej leszek es nem akarom h meghaljon igy ingyen atveszem, masoknak fizetned kene h atvegyek
  • Kicsikiraly
    #169
    na eljutottam arra a pontra hogy semmi örömöt nem lelek erepublikban. viszont most itt van egy accom, lvl 14es, 5+ manufacturing, 5+ strength, és közel 20 gold. mennyiért lehetne eladni? :D
  • Gyadi
    #168
    Nemtom, biztos csak a kockák :)
  • Kicsikiraly
    #167
    én 8)
  • Martin Rome
    #166
    na mind1 innen jelenleg ki jatszik?
  • Martin Rome
    #165
    akkor hajra
  • Kicsikiraly
    #164
    agyon kéne szpemmelni hogy bekerüljön top10-be és lássák az emberek.
  • Martin Rome
    #163