24
segíts msn-el
  • Ibn
    #24
    Csáó. Nem tudja valaki hogy miért van az hogy sosem küld hangüzenetet ha ír valaki,vagy ha bejelentkeznek ?eccerűen nem tudom megodlani
  • rick66
    #23
    Helló.Nemrég újraraktam a gépem,és azóta az msn-t nem tudom föltenni.Mindig azt írja ki a telepítésnél,hogy ön nem csatlakozik az internetre,pedig van internet.Valaki tudna segíteni?
  • david130
    #22
    heló van 1 kis problémám.
    minden beszélgetésemet elmenti a dokumentumokba
    van 1 olyan beállitás az üzenetek lapnál hogy "beszélgetések automatikus megőrzése"
    elvileg ha a szöveg nincs kipipálva akkor nem menti el a beszélgetéseket de nekem elmenti ha kipipálom, ha nem.
    vki megmondaná hogy hogy kell kikapcsolni azt hogy ne mentse el a beszélgetéseket mert mindig elmenti
  • rob999
    #21
    helo segítsetek kérlek hogy miért nem took bejelentkezni MSN-re
    egyszer bead egy ilyen hibaelháríttás-os ablakot (hibakód: 81000306)
    miért van ez??
    egyszer pedig egy olyat hogy késöbb próbáljam meg
    mitöl van ez ?????

    most telepitettem fel a skyp-ot lehet hogy az zavarja be mert eddig jóó volt most hogy fentvan a skyp most nem joo
    kérlek titeket segitsetek
  • magus
    #20
    amióta egyszer kipróbáltam, hogy továbbküldök mindent, azóta 30 cm-es a farkam, aranyban úszkálok, 666 perc múlva megtalált az igaz szerelem (22 éves ex-modell), aki szereti ha nem csak vele vagyok, amúgy imádja a 3-ast, megmenekítettem 333.333 aides afrikai kisgyereket, természetesen megnyertem a nintendo wii-t és természetesen azóta szabadkőműves vagyok

    szóval természetesen segít

    (ha másért nem legalább tudatosul benned, hogy kéne vmi csinálnod azonkívül, hogy éjszakára kikapcsolod a monitort ha már seedelgetsz)
  • ba32107
    #19
    megcsináltam én is, de ha egyszer azt írták, hogy Mo. nem támogatott, akkor szerintem nem is ér semmit, ezért kivettem
  • tnm #18
    jé tényleg, csak case sensitive
  • Vaxi
    #17
    én kiírtam a nevembe, és smile lett belőle, szal ez tuti nem fake. ennyit megér.
  • Palinko
    #14
    Nem tudom, én csak most találkoztam vele. Valószínűleg a Föld Napja alkalmából lett felkapott a téma.
  • Atkamon
    #13
    Ez nekem már nyár óta megvan:) Ez nem mostani cucc
  • tnm #12
    szereintem egyelőre igen. a támogatható szervezetek is többnyire (talán mind) amerikaiak, valószínűleg nem is nézik az eu-i párbeszédeket ilyen szempontból. [azért az kicsit zavaró, hogy figyelik mi a neved, és mikor irogatsz, innen már csak egy lépés, hogy azt figyeljék mit irogatsz]
  • ba32107
    #11
    akkor ezek szerint felesleges az egész hajcihő?
  • tnm #10
    nem, akkor tessék kiválasztani azt, hoyg Hungary és utána ott lesz a bemásolt szöveg!
  • tnm #9
    "At this time, the i’m™ initiative is available only in the United States. Please submit your e-mail address and we will contact you should the program become available in your country. Thank you for your interest."
    [remélem statikus oldal]
  • Yoda001
    #8
    na, most már én is segítek, egyszerre lehet 2 szervezetnek?
  • Palinko
    #7
    A Föld Napja
    (április 22.)

    Tudtad, hogy akár a Messenger MSN-el is segíthetsz a Földön?

    Hogyan: Angol nyelvű információ itt:
    http://im.live.com/

    Röviden magyarul: Az I'mtm egy kezdeményezés a Windows Livetm Messenger által úgy segít, hogy a reklámbevételekből minden el-kezdett beszélgetés után egy bizonyos mennyiséget átutal az általad kiválasztott szervezet-nek, amely pl. lehet:

    * Sierra (vadvilág megvédése)
    * Globális felmelegedés
    * UNICEF (gyermekek védelme)
    * ... stb

    Mit kell tenned?

    Csupán csak annyit, hogy az MSN nevedbe berakod az általad tá-mogatni kívánt szervezetet.



    Többek között támogathatod a következő szervezetek:

    * *sierra
    * *help
    * *unicef
    * ... stb

    Részletesen a támogatható szer-vezetekről:
    Itt olvashatsz!
  • Nuki
    #6
    Gondold végig, hogy segítene, hogy a te felhasználóneved más, mint úgy általában, ami igazából senkit nem zavar egyáltalán...
  • Kicsikiraly
    #5
    randítaná a nevem :D (bár már sokaknál láttam)
  • akyyy
    #4
    van már msn topik
  • 5c0rp330n
    #3
    r u?
  • ldavid
    #2
    live.com-on nem hiszem, hogy kamu lenne
  • ba32107
    #1
    Nemrég találtam ezt a cuccost. Elméletileg az a lényege, hogy ha az msn neved mellé beírsz egy kódot, akkor nemzetközi szervezeteket támogathatsz.

    A hivatalos honlap:
    IM

    Ez most kamu, vagy nem? Meddig tart az "akció"? Ki hallott már róla?