6
Minden a lost in blue játékokról...
  • NeoMaN
    #6
    Huhh, én most játszom az első résszel. Ez elképesztően jó játék, de az elején jól meg lehet izzadni.
    4 óra játék után nálam eddig 10/10.
  • zola2000
    #5
    Azt kérdeztem, hogy lehet továbbjutni a játékban. Mellesleg európából ment ki az a hajó, tehát akkor most afroeurópai??? Egyébként már tényleg mindent próbálgatok, de nem jövök rá, pedig nagyon szeretném, mert az első részét már végigvittem, de az nagyon tetszett. (kár volt pspt vennem, arra nincsenek ilyeb jó játékok...)
  • KILLER2
    #4
    Szerintem mindegy, mert egyikset sem gondolom sértőnek. Ha úgy, hogy nigger vagy valami, úgy már az, de most hogy néger vagy fekete vagy afroamerikai, szeritem mindegy. Akár csak az, hogy cigány vagy roma, mert egymást úgyis cigányozzák.
  • Tinman #3
    Persze bmeg, meg afroamerikaCSÓK nem?
  • kakaoskalacs
    #2
    afroamerika NEM néger
  • zola2000
    #1
    Sziasztok, most kezdtem neki a lost in blue 3nak, de máris sikerült jól elakadnom :), ott tartok hogy már találkoztam a néger gyerekkel, és sikerült odavinnem a csajt (tehát már hárman vagyunk), de nem tudok továbbjutni a történetben. Van északra egy nagy hajóroncs, talán ott kéne csinálni valamit? (szerintem ez a legjobb játéksorozat dsre, szerintem a róla szóló kérdéseknek nem kéne majd beleveszniük a többi közé)