36
  • Jázmin15
    #36
    Sziasztok!
    Én szerencsére még nem láttam a filmet, de nem is érdekel... Már a plakátja sem tetszett... A VUK úgy VUK ahogy volt... Nem lett volna szabad ennyire beújítani.. A Macskafogó 2 sem volt egy nagy durranás, de legalább az úgy nézett ki, mint az első rész. Na re ez a digitális förmedvény... Nem csodálom, hogy megbukott...
  • smaszi
    #35
    Jézus-Úr-Isten!!! Hát ez a naggggyon alacsony "színvonal" már szinte kötelezővé kell, h. váljon? Miért kell ezt így eröltetni? Miért tennék kötelezővé kisiskolásoknak a megnézését? Inkább vetítsék az eredetit, abból talán tanulnának is a gyerekek...de ebből...:-O Nem láttam még, (talán nem is fogom) de mi az a církuszos domina az ostorral? Az hogy jön a képbe? Minek kell az embereket teljes alakosan mutatni? Az eredetiben pont az volt a poén, h. sosem láttuk az emberek arcát. De persze kellett nekünk ez, majd most kifizetjük az internetadóból...Gáték meg röhögnek a markukba, és meglépnek még a 75 millával is...De tudjátok mit..így kell ezt csinálni Magyarországon! Mindenkinek kiszúrkuk a szemét egy rakás szeméttel aranyáron...Ka.ja b. az összes k.cs.g :(
  • spydee
    #34
    Gondolom úgy gondolták, hogy a mai kisapukák, kisanyukák és nagyik által szeretett kedves történetet, elhozzák a mai fiataloknak, gyerekeknek 21. századi technológiába csomagolva. Gondolták, hogy a mai kisgyerekek már csak a CGI-t eszik meg, egy sima rajzfilm már nem érdekli őket. Hát ahogy a bevételek és érdeklődés mutatja NEM JÖTT BE! Nem láttam, de nem is nagyon szeretném ezt a számomra is aranyos történetet megerőszakolva látni.
    Felfoghatnák már, hogy egy kisgyerek egy darab fakockával is ugyanolyan jól elvan, ha van képzelőereje, mint egy hét nyelven beszélő, lehetetlen színekben pompázó, szupertransformers katonával. Jó lett volna sima rajzfilm(abban jók voltunk, jók vagyunk), újabb történettel és pont. sztem!
  • Mr_Rob
    #33
    közepes???

    Az a technikai színvonal, amivel ezt az "animációs filmet" készítették az kritikán aluli. Számomra csak az a hihetetlen, hogy vannak emberek, aki ilyen munkát kiadnak a kezükből és büszkélkednek azzal, hogy csúcstechnológiával készült!
    Maga a látvány kb 15 éves és valószinüleg lelkes tinédzserek is össze tudnák ütni. (a filmet nem láttam, de az előzetese, meg a nevetséges verkfilmje bőven elég volt ahhoz, hogy messziről elkerüljem)
  • BobaFett
    #32
    Én inkább arra lennék kiváncsi hogyan lehet bekerülni ilyen berkekbe, ahol 1,4 milliárdból csak ennyi végeredményt kell produkálni... Énis szívesen építenék belőle magamnak balatonparti villát meg hasonlókat.
  • Loverman
    #31
    jaj de okos vagy, menj verd ki orbánra
  • GGByron
    #30
    Voltak itt azért egészen jó dolgok, csak suttyomba.
    Overnight, Opium, Taxidermia...
    Ha nem is tökéletesek, de olyat adtak, amit addig magyar filmek még nem.
    Kellenek persze a vígjátékok is, de már azt is soknak érzem manapság.
    Kis Vukot nem láttam még, előre meg nem mondok inkább véleményt.
  • savior
    #29
    talan tullephetnenek a regi idok feldolgozasain. mar kicsit unalmas a honfoglalas, a forradalom, a par tiz evvel ezelotti jatszodo filmek, a harmat gyenge animacioju mesek/filmek, a retro style eroltetese. persze b kategorias filmeknek jok, de valahogy erdektelen az osszes magyar film
  • Kagemusha
    #28
    Ehhez ertenek: kisiskolas csoportokat szervezni, hogy ne kelljen visszafizetni a tamogatast... Magyarorszag, GRATULALOK!

    Szemely szerint -mivel a szervezkedes mar elindult- most azonnal visszafizettetnem azt a 75 milliot... szerencsejuk van, hogy a jogi szabalyozas ezt nem teszi lehetove es szervezkedhetnek.
  • Tzupi
    #27
    :'(
  • Molnibalage
    #26
    Szó se róla leszarom, hogy filmfesztiválokat milyen filmek járják meg, ha szarok...
  • HJPOWER
    #25
    Ki nem sz@rja le a Kis Vuk -ot? Meg van más rókás film mostanság amúgy is a mozikban.. ehhh. bazzz.. azt is max szerencsétlen 5 éves kislány fogja megnézni..
  • Loverman
    #24
    Utca királyai hatalmas film, azt néztük meg a hétvégén, és milyen jól tettük
  • Sance231
    #23
    Az Egon és Dönci 120 millióból készült, és klasszisokkal jobban néz ki ennél.
  • kgbela
    #22
    FELHÁBORÍTÓ!
    Ez így tényleg szar, az biztos. Követeljük, hogy a visszafizetés helyett gyártsanak rögtön 2 további részt a maradék(?) pénzből az eredetihez méltó minőségben és történettel...
  • NeoMaN
    #21
    uramisten
  • ldavid
    #20
    hajrá!
  • edios
    #19
    Egyébként ezt a jelenséget már figyelem egy ideje, valóban el lehet mondani, hogy a Kis Vuk összefogja a magyar népet!
  • ZeemanX
    #18
    Pfaahhh, jó, hogy mondod... Gondolom arra a "nyelvek meg szem"-ek beszélgetnek reklámra gondolsz (asszem tán a kátrányos lé-é). Teljesen ledermedtem tőle én is. Borzalom.

    Gát meg az egész bagázsa pedig MONNYON LE!
    Kérjen nyilvánosan bocsánatot!
    Követeljük!
  • entreri
    #17
    Úristen! Mindenki egyetért a fórumon! Ez már félelmetes.

    Tényleg hulladéknak tűnik. Olvastam kritikákat, és nagyon durván lehúzzák mindenhol. Meg Gát Györgyöt is. Másfél milliárd forint... Jézusom!
  • gyuri12
    #16
    Spongyabobot, a pokémont nem szeretem.:)
  • JTBM
    #15
    Szerintem gyerekeknek készült és nekik nem rosszabb, mint a többi animációs film. Az eredeti rajzfilm teljesen más, annak a minősége az akkori csúcstechnika volt. Ennek a filmnek a minősége (a trailer alapján) közepes.

    Nekem egyébként az übergáz az egyik mostanában futó reklám, ahol emberi szervek beszélgetnek egymással. Na, attól tényleg felfordul a gyomrom és átkapcsolok egy másik csatornára... Nem tudom, hogy ki az a f*sz, aki így reklámoz, mert még soha nem néztem végig...
  • Timbu
    #14
    inkáb
    Nohát, én is tudok helyesen írni ...
  • Timbu
    #13
    Ja: "Tanárnéni, nézzük meg inkáb a pokemónt!"
  • Timbu
    #12
    A Kis Vukor bezzeg helyesen le tudja írni
  • newtrep
    #11
    énis csak bojkotálni tudom a filmet az eredeti vuk a magyar nemzeti kultura részévé nötte ki magát és most meg az egészet megeröszakolják egy ien szarral
  • Sance231
    #10
    Bukjon is csak meg, ahogyan azt kell egy ekkora halom szarnak.

    Erpy: Aláírom, hogy manapság tényleg nincsenek jó magyar filmek, de ennek semmi köze ahhoz, hogy a magyarok nem tudnak filmet csinálni. A magyar filmipar üzletpolitikája a rossz, ami többek között lehetővé teszi azt is, hogy ilyen hányadékok szülessenek, mint a Kis Vuk. A régebbi magyar filmek többsége igenis jó.

    A kedves cikkírónak: Márait i betűvel írjuk, lécci jávítsd át, nyilván véletlenül írtad így :).
  • Trespasser
    #9
    Elég szegényes a film ismereted, ha azt hiszed, hogy a magyarok csak szar filmet csinálnak. Az Üvegtigrist kivéve akad rengeteg olyan alkotás, ami megjárt már pár filmfesztivált.

    Még szerencse, hogy a cikkhez nem mellékeltek képet, mert azonnal lehánytam volna a monitoromat.
  • Erpy
    #8
    Mindig mondtam, és mondani is fogom, hogy magyar ember ne csináljon filmet. Persze sok mást se, de filmet ne. És tényleg tisztelet az 1-2 kivételnek, akik tudtak olyant alkotni kevés pénzből, hogy nagyon jó lett (Üvegtigris, stb).
    A legnagyobb hiba, hogy majmolják a külföldöt, utánnozni kell mindent. A fenének kellett cgi? Miért nem lehetett rajzolni úgy mint az első részt, és miért nem lehetett normális történetet megirni? Nevetséges.
    Jó lenne végre belátni, hogy ha valaki valamihez nem ért, azt ne csinálja. És ha csinálja, csak saját költségen, mert majd valamelyik nagyokos az ilyen pénzbeli bukásokat is velünk, hétköznapi emberekkel fogja majd megfizettetni mondjuk cipőtalpadó néven, vagy ruhagombadóként.
  • SonicBoom
    #7
    ezt az első render alapjábn meg lehetett jósolni. mindenkinek ami jár.
  • ekre
    #6
    Vuk gyermekkorom nagy kedvence volt, rettenet örültem a hírnek, miszerint lesz egy Kis Vuk című kis mozifilm. node, mikor megláttam az első képeket, majdan a trailereket, áh, azóta is szídom a készítőket. nem hogy moziban nem fogom megnézni, de még sávszélt sem pazarlom rá.
  • znono
    #5
    Az imdb nyugodtan leszavazhatja aki akarja mert valóban megérdemli az egész brigád.szívből remélem hogy vissza kell fizetniük a 75 millát, de biztosan megoldják majd abból az 1,4 milliárdból.Hogy rohadnának meg!
  • edios
    #4
    Akik ilyen minőségű filmet csinálnak, nagyon helyes, hogy elbuknak. Ha nincs pénz/tehetség, akkor csináljanak olyat, amihez van.

    Köszönöm mindenkinek, aki nem ment el megnézni! Ők támogatták az igényes filmek készítését.
  • gyuri12
    #3
    Ha valamelyik elvetemült tanár elakar minket vinni,akkor "lebeszélem" róla.
    És ez a hulladék megérdemelte a bukást.
  • k0zi
    #2
    Azért durva, hogy van képük ezt cg animációs filmként eladni, amikor a 2002-es Warcraft 3-ban az átvezető videók jobb minőségűek. Remélem vissza kell fizetniük a 75 milliót.
  • echo
    #1
    hát megérdemlik. nagyon stílustalan volt a vuk-név felhasználása ilyen formában... Szerintem nem lett volna ekkora az ellenszenv akkor sem, ha egy más néven lett volna egy rókás sztori, ami kimondva kimondattlanul a vuk nyomdokaiba akar lépni. de ez így, hogy a régi sokak álltal szeretett névvel és karakterrel akartak keresni, keveseknél nem vágta ki a bisztosítékot :)