14
Minden a Samsung Z560-ról
  • daxan
    #14
    Na remek...Kiderült, hogy szoftverhibás...Most el lett küldve Pestre.:S
  • robotnyk
    #13
    szervíz, főleg ha garanciás, akkor ne foglalkozz semmilyen fórummal. aztán ha megjavították/cserélték, becsüld meg, nem fog másfél óra alatt széthullani, mint a nokiák. de vicces hiba, mindenesetre :)
  • Montanosz
    #12
    Ruhe!Ruhe!
    ja nokia..rulez 7710

    amúgy Daxan a telefonguru fórumán próbáld kérdésed, ott sok arc van,
    talán segítenek...
  • simonl #11
    Jó reggelt,

    Kövezzetek meg, én éppen ilyen (Z560) készüléket szeretnék vásárolni. Tudtok segíteni hol kaphatok újat?? Másodsorban "alig használtat"?

    Köszi
  • daxan
    #10
    Akkor azt mondjátok, hogy vigyem szervízbe?
  • passatgt
    #9
    mindig amikor nyílik egy mobilról egy topik, a hozzászólások 99%-a az, hogy vegyen helyette nokia-t:D

    neki Samsung van, ebben kért segítséget, nem tanácsot, milyen telefont vegyen

    mellesleg azért, mert 1 gomb nem működik, ami más gombbal könnyen helyettesíthető, miért kéne másik telefont venni helyette?:)

    ilyen problémával egyébként nem találkoztam, vagy kontakt vagy szoftver hiba, inkább utóbbi:)
  • Olcsóvér
    #8
    szerintem szánj rá még 3000 ft-t és vegyél egy f250 et nekemeis iylenem vankegyetlenüljó mobil
  • bardocz
    #7
    ahol láttam rát,ott 17 ezer ez a teló,szerintem enyiért hatszor ilyen jó minőségű nokiát vagy sony ericsont kapsz(v630i tökéletes szerintem)
  • ChuckyHUN
    #6
    nem kell bántani még kicsi vagyok :D:D:D
    Nokia budzi is vagyok. igen. :D
  • ldavid
    #5
    ki kérdezte nokia buzi e vagy?


    daxan: egyedi probléma lehet, mutasd meg egy szervízben
  • ChuckyHUN
    #4
    dobd ki.
    Ha sok pénzed van vegyél nokiát. ha kevés vegyél gyengébb nokiát. ha nem tetszik vegyél sony ericssont,
  • Csabesz6
    #3
    :D
  • akyyy
    #2
    nyomd meg a hetest! :D
  • daxan
    #1
    Sziasztok! A mai napon adódott egy problémám a telefonnal. Oldalt ha megnyomom a fényképező gombot, akkor nem adja be a fényképezőt, hanem egy "7"-est ír helyette. Ez mitől lehet? Már megpróbáltam a gyári beállítások visszaállításával, de az sem működik...Tudtok valami tanácsot adni?