9
6230 as telonak akarom a telefon memoriajat formatalni,hogy?
  • Pheel
    #9
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1093129370
  • HiPPoNaX
    #8
    A 6230-as elvileg DCT4-es telefon, azt siman koddal ki tudod nyitni. Ellenben ez a fajta fuggetlenites szvsz csak a SIM lockot szunteti meg, a memoriat valoszinuleg a szolgaltato szoftvere korlatozza, azon meg csak szoftverfrissitessel segithetsz.
  • csgery
    #7
    Lehet függetleníteníteni, pl programokkal: egy link.
    Viszont ne felejtsd el, ezekhez legtöbbször szervízkábel szükséges, nemtudom miért nem jó a sima adatkábel, de a készítők biztos tudják:) kb 2000 ft ért beszerezhetsz egyet.
    (Az oldaloon amit linkeltem nem találtam 6230 as telefont, szerintem vigyázz vele, ha nem támogatja lehet szétbassza a telefont.

    Vannak egyéb alternatív eljárások, amiket nekem is elmagyarázhatna vki, mert fingom sincs róla, hogy mik azok:)
  • YakooZa
    #6
    haha, de nekem ez a tel kell..:D

    és birom függetleniteni? vagy csak a szolgáltató?
  • csgery
    #5
    Ha korlátozva adják, és ha függetlenítik, akkor a memória visszaáll 7 megásra.
    Vegyél 6230i-t abban 32 mega memória van, és a kijelző is 208x208:D
  • YakooZa
    #4
    habár használtan vettem, és könnyen lehet h az első tulajdonosa szolgáltatótól vette és korlátozva adták, lehet, és ha ez van akkor mit tehetek?
  • YakooZa
    #3
    nem, nem oanom van, meg nem is szolgáltatótól vettem, nem számlás, amugy Telekom Srbija a szolgáltató..-.-
  • csgery
    #2
    Egyes szolgáltatók korlátozzáka felhasználói memóriának a nagyságát. Milyenes mobilod van? (pannon tájmobálj, vagy vf?)
  • YakooZa
    #1
    üdv.

    Nokia 6230 telom van, és a telefon memóriája (nem mmc) 2.9 mb, ennél a telonal 7nek kellene legyen, és amikor USB kábellal a NOKIA PC SUITE val nézem akkor 7et is ír:S
    le akarom formatálni a telefon memóriáját hátha korrigálja ezt, próbáltam a *#7370# kódot de nem reagál.

    Valaki tudna segiteni h mit csinaljak?