30
Azthiszem nem kell bemutatni a játékot:)
  • Glutamin
    #30
    Ez valami istencsászár játék volt. Én is még 486-oson toltam. Most hétvégén kicsit elővettem megint. Asszem simant-ot is megnézem.
  • nandorb
    #29
    kepeket mert nem keszitetetek rola tobb screenshootot
  • Muki100
    #28
    Tudsz venni új parcellát, jó pénzért.
  • mama2
    #27
    Új farmot hogx csinálok? Vagy nem is lehet? Csak az van amit alapból megkapok?
  • Muki100
    #26
    Sell gomb és ott a cropnál látod, azt a termést ami a silóba került.
    Egyébként nem "aradsz" hanem aratsz.
  • mama2
    #25
    Ha learadtam a termést, és bevittem a silóba, akkor hogy adom el amit learadtam? Mert használom a kéz jelet, akkor megjelenik annak a zöldségnek(krumpli) képe, ami benne van a slióba. De nem tudom eladni. Hogy adom el?
  • ZsZso
    #24
    Hehe, tök jó. Ilyen fiatal, és visszanéz a születése előtti játékokra ... le a kalappal :).

    Mondjuk a "piros pontok" jelzik, hogy anno kellett azért képzelőerő a játékokhoz. 1 px kontextustól függően jelentett kezet, lábat, fejet, vagy egy teljes embert :).
  • CattiBrie
    #23
    szerintem el kell zárni a csapokat h ne menjen oda víz..
  • mama2
    #22
    Ha van az a hullámjel, azt hogy tüntetem el onnan? Az állatok mire jók? Belehet állítani valahol hogy több mindent ültethessek?
  • Énvagyokazapád
    #21
    disznószarsiló :o
  • Muki100
    #20
    Ja az a szüret, a silóidban pedig ott lesz a termés. Eladhatod jó pénzért vagy jövő évben elvetheted, ha olyan fajta a cucc. (pl. fákat nem kell minden évben újra ültetni)
    Most nagyon kedvet kaptam hozzá, holnap asszem elő is veszem.
  • mama2
    #19
    Ja és: Egy idő után a földemen, valami elkezd mászkálni. de rohadt sok ilyen piros oöcs. Mintha emberek lennének, majd eltünik a termés a földemről. Felszedték vagy mi?
  • mama2
    #18
    A traktor az magától átmegy a földemen? Mert most nem akar:(. Hol nézem meg mennyi pénzem van? A termésem, magától learatódik?
  • mama2
    #17
    Kel kifele a szamócám:D. Ha a földemen, csak annak a gyüminek a jele van amit termesztek(szamóca) akkor az jó?
  • cenobite
    #16
    Régen rengeteget toltam, iszonyat jó kis farmom volt. :)
    De már sajnos a játékot sem tudnám, hogy melyik cd-men van. :(
  • kemszi2
    #15
    ez a játék valahogy kimaradt nekem....
  • shad0w
    #14
    x64 vistán nem fut :(
  • PrasCo
    #13
    Fölérepültél a leszállópályának, és del. De jól kellett belőni. =)
  • Pepsi Twist
    #12
    hu bazz mennyit toltam ezzel anyám :D nekem az volt a bajom hogy a házi állatok állandóan kiszöktek :D
  • Muki100
    #11
    Pont hogy túl sok vize van :)
    A kevés víz az egy marhakoponya.
    Egyébként marha jó játék, egyetlen dologra nem jöttem rá sose: repülővel hogy szállok le? Emlékszek még jó régen mindig olyan prö voltam már, hogy megengedhettem magamnak a repülőt, és ott volt 4 repülőroncs a farmom közepén mert mindig lezuhant.
  • mama2
    #10
    én is leszedtem, adok linket.tess
  • PrasCo
    #9
    Ah, mekkora már! ^^ Rá is keresek, hátha letölthető. Amúgy duplakattal(?) kihozott egy részletes adattáblát a földről, ahol szépen kimutatta minden kínját. Itt pl. sok a víz, és tápsózni kell.
  • COOLancs
    #8
    Nekem a SimEarth volt a fav. Az evolúciót kellet szabályozni, de mindig kidöglött minden...
  • FL Zoli
    #7
    Hú tényleg nagy játék volt,sokat nyomtam 486 oson
    az nem az volt hogy sok a víz?..

    de akkor akkora farmom volt hogy a várost körbevette, s bejöttek az autók a farmra.
    2 tanács: a repülőt a numerikus billen kell irányítani,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az Optionsba be lehetett állítani más zöldséget-gyümit is az alapokaon kívül s NARANCSot kellett termeszteni...s dől a lé:)
  • PyRex
    #6
    settlers
  • shad0w
    #5
    úristen, mennyit játszottam ezzel anno. settlers mellett kedvenc játékom volt még vmikor 94-95ben :)
  • Borg
    #4
    nincs vize
  • mama2
    #3
    Mi az a hullám jel?
  • CattiBrie
    #2
    Ezzel már játszottam! :)
    Olyan 10+ éve. :)




  • mama2
    #1
    Ide jöhetnek a gondolatok a játékról, ha egyátalán valaki játszik még vele. Megmondhatnátok azt is, hogy kell földet rakni, mert három traktort már vettem, csak földet nem tudtam:P. Köszike.