16
  • Szotyiszán
    #16
    .
  • Máté94
    #15
    4 kép.
  • Szotyiszán
    #14
    és? kipróbáltad már?
  • RAZOR27
    #13
    Mikro machines + ReVolt= ez az izé...
  • Máté94
    #12
    2 új kép!+2 banner



  • Máté94
    #11
    Amúgy nem kell átrakni mert:Southpeak games is bringing its Things to the Xbox Live Arcade and PCs in Summer 2008,
  • CattiBrie
    #10
    Nekem meg az, hogy ha ez szép grafika, akkor miért fogott el ugyanaz a "hányinger" csak e kép láttán, mint amit anno a Revolt-nál egy sok órai gamelés után a Tomb raidernél is éreztem. Lehetséges, hogy a grafika nem "nagyon szépen kidolgozott" volt és amiatt? Újabb, igen igényes játékokról nem tudok véleményt mondani, mert nem játszom már sok éve ilyesmivel, de mindig úgy gondoltam, hogy biztos a 3D miatt lehetett az az émelygés. Másnak tapasztalat?
  • ScarY MAN
    #9
    tökmind1.... revolt p0wa :D örök kedvenc...fel is rakom ^^
  • bardocz
    #8
    sima tv-n szebb grafikája van forza2-nek,mint ennek
  • Borg
    #7
    xboxon ez már jónak számít :DD

    Ez a tükröződő padló mennyire szánalom effekt már... leszokhatnának róla, mert senem realisztikus, senem hiányzik senkinek...
  • [HUN]FaTaL
    #6
    ha x360 miért nyitod a pc részlegbe? re-volt klón szagot érzek:)
  • VRSDM
    #5
    nekem az ugrott be hogy ez hol szépen kidolgozott? :$

    másrészt . X360 tulajokról beszélsz, mégis a pc-re nyitottad :|
  • Frosty01
    #4
    pontosan. nekem is rögtön a revolt ugrott be x)
  • BiG G
    #3
    revolt utánérzés jellegtelen grafikával és fantáziátlan kocsikkal
  • John Cena
    #2
    LÓÓL:D:D
  • Máté94
    #1
    Egy rendkívül aranyos és nagyon szépen kidolgozott játékra számíthatnak hamarosan az XBOX360 tulajdonosok. A South Peak games ugyanis úgy gondolta egy ház belseje ideális terep arra, hogy RC autók versenyezzenek egymással.
    Ebből az arcade játékból most megérkezett az első videó, ami biztosan sok XBOX360 játékosnak felkelti majd az érdeklődését és ideális kikapcsolódást nyújt majd nekik.
    forrás:hsw.hu

    Videó itt található.