11
  • Falcon87
    #11
    Kurvajó, nekem meg 6100 512mb...
  • Mentoloshurkaka
    #10
    Nálam egyedül a videokrain fog múlni, hogy bírja-e legalább a minimális grafot. gf 7300 gt 128 mb ddr3
  • G18XM8
    #9
    Lehet jobb is. De majd kiderül már mikor a gépemen van.
  • sirpalee
    #8
    Attól hogy a crysis szépen néz ki, nem is jelenti hogy optimizált (pontosabban egyáltalán nem az). Előbb utóbb a crysis is régivé és elavultá válik...
  • HöfEE
    #7
    Te láttál már Mass Effect gameplay videókat vagy képeket? Vagy játszottál vele? Csak mert szerintem simán vetekszik a crysis grafikájával.
    És ezt nem azért mondom mert nem szeretem a crysist, sőt számomra tavaly az volt az év játéka.
  • zorrobomber
    #6
    érdekel vkit? menj Crysis fórumba
  • retek683
    #5
    micsinál? közelébe sincs
  • freemanone
    #4
    Úgy látszik ezt most ATI/AMD-re optimalizálták :]
  • sirpalee
    #3
    Ahogy nézem az igényeken, atin jobban fog futni :) .
  • G18XM8
    #2
    Nem nagy a gépigénye, pedig a grafika vetekszik a Crysissal szerintem.
  • Hoz_Hun
    #1
    Ó ez nem vészes. Kiváncsi vagyok hogy fog futni. Majd összehasonlítom a Xbox360 változattal. Annak idején a Tomb Raider Legends-et hasonlítottam össze a PCs-sel és hiába volt nextgenben a PCs az Xbox360-as győzött nálam (azon csak nextgenben tudott futni, Pc lelehetett kapcsolni). Ez persze nem feltétlen a PC hibája. Ugyan is később olvastam, hogy a PC-re csak átírták és olyan funkciók kimaradtak, hogy pl a nextgen PC változatban nem vizesedett a ruha, stb (egyébb apróságok, gondok a hangbeállítással annak a térhatásával, meg hasonló nyalánkságok). Bár nem igazán ez volt döntő számomra. Xboxon fantsztikussan szép fényefekteket és színeket produkált, ami szembeötlő volt a PCshez képest.
    Na de ez a múlt. Kiváncsi leszek a Mass Effect hogy sikerült PC-re. :)