1613



Meltan nepszeru DOTA Allstars avagy Defense of the Ancients
  • F1re
    #1219
    pl mit lehet csinalni a köcsög halo alatti lathatatlansaga ellen ?
  • Sheltem
    #1220
    Ha gemed van nem tud láthatatlan lenni. Egyébként én pl blooddal szeretek játszani most(főleg, hogy 6.58ban megcombosították vérszopó lelkemet) és ő ha 40% alatti a pók bújkálhat a hálója alatt ahogy akar semmit nem ér. Van olyan hős is aki tud felderíteni egyébként meg sentry. Pók azért jó mert alapból lifesteales, ezért nem ildomos pókhálók körül kis hpvel szaladgálni(szerintem).
  • sanyiiiii
    #1221
    Sőt már van dust is:)

    Ultija ellen meg purge. Ha bkbja van akkor meg probalod tulelni a bkb-t és utána purge:)
  • degenerator
    #1222
    nagyon bírom, mikor kanin a 16 éves monitorhuszárok az elején még xdxd-znek, meg csevegnek, miközben leölik szegény kentámat, aztán a végén a pirosban van annyi hp-m, mint mondjuk stormnak összesen, és hiába lőnek, valahogy nem halok. akkor azonnal noobhero, noskill, anyádkock leszek:)
  • Nuki
    #1223
    Az ilyen pillanatokért érdemes élni, nem? :D
  • F1re
    #1224
    nekem ugyan ez van , csak nekem a jatek elejetol a vegeig azt irjak h noob,leav plz :D
  • Kokler69
    #1225
    1-2 ward az elején..például mondjuk nagyon vicces mondjuk Dark Seer-el ellene lenni, Vacuummal kihúzod a háló alol, vagy ultival odanyomod a falat, Silencer persze a legjobb mer Global Silencel kiszedi 4-5-6 secre láthatatlanságból, Glaviessel meg ledarálod másodpercek alatt, de Lina is jó mert aoe-s spelljei vannak, lényeg hogy amig nincs wardod ne menj a háló alá aztán készen van... mellesleg brood szerintem kezdő hős, olyan mint balanar, ha kezdő vagy tökjó de normális szinten sz*rt sem ér, lvl 20 fölött meg semmire sem jó már..
  • Kokler69
    #1226
    írtam egy Gude-ot Nortromhoz, Dota-Allstars.com-ra, ha van accod oda akkor "Quick guide for Nortrom"-ra keress rá (pawne]2 néven alkottam)
  • sanyiiiii
    #1227
    Yep, szart sem ér magasabb szinten nem is értem SK mért hozza rendszeresen xD
  • F1re
    #1228
    megint lenne 1 kérdésem :P am thx az eddigi segitséget :D
    na szal lehet h halucinaltam :D de olyan volt h 1ik jatekos a maginaval teleportalasnal duplazta magat ?! szal ahogy teleportalt lett belole meg 1 es mind 2 tudott sebezni engem asszem :D na h lehet iet ?
  • degenerator
    #1229
    sehogy. lehet, volt a közelben egy illuja...
  • F1re
    #1230
    oks szal akkor csak halucinaltam :( thx azert
  • Kokler69
    #1231
    lehet wolt egy iskh fael ulti (replika fal) közted és a blink kezdő pont között, azon átblinkelt és tádáá
  • Nuki
    #1232
    Tegnap játszottam szomszédommal, 2v2-t only midben (eddig rühelltem az ilyet de most valamiért megkedveltem) Darkterror voltam, hihetetlen gonosz az a karakter. Kezdem érteni Terensz (ha még jár erre egyáltalán) mit szeretett benne még akkor. :D
  • Nuki
    #1233
    Hogy is lehet átállítani így játékon kívül a felbontást?
  • Lammer
    #1234
    regedit:

    HKEY_CURRENT_USER\Software\Blizzard Entertainment\Warcraft III\Video

    ezeket erdemes megfeleloen beallitani: "reswidth" "resheight" "refreshrate" "texcolordepth" "maxfps"
    (cinematic ertekeket erdemes matatni meg, ha a renderelt tortenet mozikat nezel, hogy ne valtogasson a moncsid :p)

    vigyazzal mert default HEXadecimalisban vannak az adatok, amiket atkattintasz decimalisba es be tudod vinni az ertekeket ;)

    a maxfpst meg refreshratet erdemes beallitani a monitorod frissitesi ertekere allitani igy smooth lesz a game es nem vsyncel szanaszet :p
  • Nuki
    #1235
    Köszönöm uram! Teljesen kimaradt a regedit lépés a fejemből, és csodálkozom miért nem találok semmi értelmeset a Warcraft mappájában.
  • degenerator
    #1236
    mi történt a kanival? napok óta nincsen.
  • Pigo
    #1237
    KATT
  • qetuol
    #1238
    használ vki ghost++ -t? segítség kéne a beállításainál, nekem vhogy nem műxik és nemtom miért.
  • XXLászlóXX
    #1239
    én egyszer kipróbáltam de igazából nincs rá szükségem mert énis tudok kreálni. de ha többet szeretnél megtudni róla akkor katt .
  • XXLászlóXX
    #1240
    temp
  • XXLászlóXX
    #1241
    namivan senki nem ír már régóta :D meghaltatok?
  • Lammer
    #1242
    Nem haltunk meg -.-

    Most az a legujabb poeM naluMk, hogy coNpi elleM toljuk 1v5 meg 2v5 felallasbaM :D

    TereMsz Huskarral osszehozott 121 Killt 1v5ben kompik ellen :D:D (-ap em ne, mostani legujabb 6.59+AI)
  • Terensz
    #1243
    Jaja, ugye a gusztustalaMság netovábbja Uszkárnak dominatort (satát) venni :-) dominator + mordiggan = gg.
  • Nuki
    #1244
    Én egyik egyetemi 'osztálytársamat' rendszeresen végighallgatom a metrón hazafelé jövet, hogy mit dotázott éppen tegnap.
    Gyűlnek ám a snecájos taktikák a tarisznyámban. :D
  • balvin
    #1245
    ai dotában mi pontosan az a parancs amivel ráveszed a csapatodat hogy maradjon a kútnál?
  • sanyiiiii
    #1246
    Armlet->BKB->Heart
  • XXLászlóXX
    #1247
    -od de ha érdekel olvasd el game infoban az ai parancsokat
  • Terensz
    #1248
    Ha nem próbálod ki, hogy mennyire jó Huskarnak a lifesteal, sosem fogod megtudni. (Cserébe persze le kell mondanod az orbos képességedről)
    Azokkal a tárgyakkal, amiket leírtál: 175-ös lesz az str. Ez 175*06+8=113 hp/s regent tudsz elérni. Ebből vonj le kb 2*12 hp-t, amit a Huskar orbjával gyakorlatilag "beledobálsz" az ellenfélbe, így marad kb 89 hp/s. Ez kevés, ha egyszerre 2-en, 3-an támadnak. Szóval lifesteallel még tegyél hozzá TÁMADÁSONKÉNT kb 50-et, sataniccal kb 90-et, unholy rage bekapcsolva: kb 140-et. Piros hp-n kb 2-szer támadsz másodpercenként. Így unholy rage (kb 280 hp/sec) + regen (kb 110 hp/s) az majdnem 400 hp/sec a te 89-ed helyett. Dominatorral csak kb. 210 hp/s. Satával, ha épp cd-n van a rage, kb 315 hp/s. (mert a sata miatt kb 15 hp/s regen bónuszt is kapsz.) Cserébe lemondasz az orbodról, ami ugye nem rossz stackelődő damage, de hát ez van, végülis nyerni akarsz, gondolom.
  • Terensz
    #1249
    Kiegészítés: sata+rage: 400hp/s fölött lesz a regen+lifesteal, mert ugye a sata + 25 str-t ad, az 15hp/s bónusz ahhoz képest, ha nem lenne satád.
  • sanyiiiii
    #1250
    Próbáltam már neki, sőt elég sok minden mást is, nyertem már gamet orchidos huskarral is:) (alkalmazkodni kell a körülményekhez ugyebár, terrorblade és omni volt ellenunk mind a kettő ellen nagyszerű dolog a silence, más nem volt hajlandó rakni hát raktam én)

    Na ami a problémám a satas builddel. Huskar igazából low hpn lesz nagyon erős, ennek az a hátránya hogy ha az ellenfeleidnek egy csöpp esze is van akkor kapsz lowhpn egy rakat dmgt. Ez az ami ellen valamivel védekezni kell.
    Ez többnyire varázslatokkal fog történni ugyebár, bekapsz minden nukeot és meghalsz.
    Ez ellen tökéletes a BKB, esetleg elmegy a hood. Armletet javasoltad teis szoval ezt nem részletezzük:)

    Heart/Sata végülis mindkettő jó, én új heartot a %os regennel jobban szeretem. Főleg ha BKB-t hanyagolod mivel hiába kapsz elméletileg sok hpt vissza a lifestealből, stun / hex / etcben ugyanis ez egészen pontosan 0 hp-t gyógyít rajtad.

    Viszont BKB szerintem egy legalább fél aggyal rendelkező ellenfél ellen vagy 5 agis lolpickeken kívül bármi ellen erősen ajánlott.

    Persze az egész attól függ hogy milyen az ellenfél, aláztunk már dagon5 huskar + dagon5 cica komboval is:)
  • Terensz
    #1251
    Amiket itt leírsz az igaz. Amit én írtam, az kb arról szólt, hogy lifesteal Huskar >>> burning spear Huskar. Tényleg low hp-n a legjobb, és tényleg nagyon jó neki a bkb. De low hp-n maradni és meghalni között a híd a satanic lesz.

    "BKB-t hanyagolod mivel hiába kapsz elméletileg sok hpt vissza a lifestealből, stun / hex / etcben ugyanis ez egészen pontosan 0 hp-t gyógyít rajtad"

    Nem hanyagolom :-)

    És nem rakok ki kevesebb str-es tárgyat, az én regenem is jó. Új heart kötelező darab. Én annyit mondok, hogy ha kiraksz 6 db str cuccot (pl heartot), annak a regenje is kevés ahhoz, hogy hatékonyan tudj tankolni team-clashben. Stun/hex ellen meg 5 s-ig véd a bkb, utána meg ugye sok szerencsét.

    Szóval magával az elgondolásoddal egyetértek, meg hasonlóan látjuk, hogy miben is rejlik Huskar ereje. De szerintem a kívánt low hp-t mindenképp megkapod, főleg, ha gáz van. De ha gáz van, nagyon jól jön a satanic, ha nincs sata, akkor viszont a low hp-ból nagyon könnyen megdeglés lesz.
  • balvin
    #1252
    elolvastam, ott -sdt ír de semelyik botot sem érdekli mit írok be:S próbáltam kombinálni a neveikkel, a számaikkal, mindennel de sehogy nem jön össze semmi:S (az od-t még nem próbáltam ki, az annyi hogy beírom chatbe hogy -od és visszamegy a csapatom a kúthoz?)
  • Terensz
    #1253
    Jaj, ne... Dehogynem!!4

    - Kell egyszer egy olyan AI+, amit a getdota.com-ról töltesz le.
    - neked kell a csapatodban legfelül lenned.
    - "-od" - mindenki megy védeni (ha nincs melójuk, ott köröznek a fa/trón előtt)
    - "-cgl +ai sorszáma" - megy a felső lane-re. Pl.: "-cgl 8", ha többet küldesz, pl: "-cgl 7,8,9,10"
    - "-cgm +szám": középre megy
    - "-cgr +szám": lentre megy.

    Ennyi. gg.
  • Terensz
    #1254
    Onnan tudod, hogy sikeres volt, hogy ki is írja, hogy pl. "7N Phantom Lancer heads mid" vagy "9N Doom Bringer heads left".
    Védésnél is kiírja az összeset, meg asszem "defends the base"

    Lenti lane-ről valakit nem tudsz fentire küldeni egy fázisban.
    "8N Demon Witch heads left. Too far, instead heads mid" vagy valami hasonlót ír ki.
  • Lammer
    #1255
    iMkabb gyere toljuk! moZSt raerek! :p
  • Terensz
    #1256
    Hát evvan :C Mozst néztem fel. Meg ugye szívok egy javascriptes hülyeséggel. Majd holnap ezste.
  • Lammer
    #1257
    kiprobaltaN kozbeM az Ogre Magit4!!44

    kurvajoak!44négy utalom a melee hosoket, de multikaszttal szetolt miMdeMkit! ^^

    kene egy joak build order nekije...
  • Muki100
    #1258
    arcane ring + agha
    vagy aghanim rush

    Kb. ennyi ami megéri ogrénak, különleges helyzetben jó még hexet vagy nekro könyvet venni de szerintem a legegyszerűbb és legmegszokottabb build a két fenti.