27
  • maestro85
    #27
    Legalább nem lesznek jó játékok, és úgy szórakozunk újra a haverokkal, hogy kimegyünka pályára és egy jót fucizunk "hálóban" igazi cipővel, labdával és kapuval, sérülésekkel. Végre talán újra-szocializálódunk.
  • [HUN]FaTaL
    #26
    Kurva anyját az EAnek, remélem hogy nem sikerül felvásárolniuk a Take2-t. Évente dobálják a piacra a szarabbnál szarabb játékokat:( Az a baj hogy az emberik veszik a tucatfost (NFS, Fifa stb.)
  • NEXUS6
    #25
    Nem értem, hogy miért kell 1 nagy cégnek lennie!?

    Ok ott van a Sony is a konzolbiznicben, de rühelleném ha csak ő lenne. Ráadásul ők 19 saját studióval rendelkeznek, de szerintem példás az ahogy ők segítik őket az identitásuk megőrzésében (néhány bakitól eltekíntve, pl Psygnosys ugye). Néha kifejezetten félreérthető, hogy melyik saját stúdió és melyik nem az.

    Amúgy az EA főnök másik nagy hülyesége volt, hogy konzolból is csak 1 marad majd.
    Gondolom az jár a fejében, hogy lesz egy hw gyártó, mint régebben a PC esetében az IBM, és ő meg lesz a M$ a játékbiznicben.;(
  • peetig
    #24
    rohadt...mocsok...EA. Nagyon remélem, hogy nem tudják megvenni a Take-Two-t(lásd lentebb). Már csak az kéne, hogy mindent ezek a... Na mindegy. Nem szabadna hagyni egyetlen téren sem monopol helyzet kialakulását (e-on, microsoft, usa?). Már csak az hiányozna, hogy CSAK EA játékok legyenek kaphatók. --> mindenki nézze meg mit műveltek a simcityvel.
  • kids
    #23
    szerinted nem éri meg 2-3 évet várni egy jobbacska játékra amit nem tucc végigvinni két nap alatt, nincs tele buggal, igényes nem egy összefosott szar, mindig van benne valami uj kihivás, ujdonság, kidolgozott történet..innovácio.. ez neked mind nem kell??
    nem akarlak kritizálni tényleg, csak nállam fel se merül a kérdés:)
    gta 4 marha nagy durranás lesz. 400millio ! dollárt várnak az első héten a fejlesztők, az előrerendelésekre támaszkodva.. ha ez sikerül és bejön ez lesz az eddigi legsikeresebb szorakoztatoipari termék eladás, beleértve a filmeket is! nem kispálya:)
  • ldavid
    #22

    by Grand Theft Auto Dude @ gtaforums.com
  • Wittgen
    #21
    Pont az ilyen EA típusú felvásárlósdit játszó multik miatt nincs semmi újdonság a játékipar által készített termékekben. Csak a biztosra akarnak menni, mindenből x+1 részt kiadnak, pedig van igény a változatos játékokra is.
  • tomcsa4
    #20
    Játéksorozat is lehet jó. Ott a Tomb Raider! Imádom a TR sorozatot!

    Idő kell a jó játékokhoz! És pénz! EA-val egy baj van! Pár szar játékait pénzeli, többiekét nem csak a határidőket szabja meg. NEhogy már egy Kane's Wrath 7,5k legyen, mikor 4kt ér maximum (C&C fanatikus vagyok, így olvassátok).
  • fflx
    #19
    GTA5? inkabb GTA2009 lesz az
  • fflx
    #18
    namost akkor dontsuk el, hogy evente kiadott tucat szart akarunk, vagy jo minosegu es vegletekig hangolt egyedi jatekot. ugyanis a 2. esethez ido kell es nem is keves.
  • kids
    #17
    Iszonyat ellenszenves egy pofa, főleg amióta rá akarja vetni a mancsait a Rockstarra.. A gta sorozatnak annyi lenne, és ezzel az eddigi egyik legjobb szérátol bucsuzhatnánk. Az EA gta az nem GTA!!
    Egyébként meg ma este dől el minden egy konferencián. Az ea-nak sikerül e felvásárolnia a take two-t vagy sem. Mindenesetre nagyon tetszik a T2 kitartása. Hoztak egy olyan szabálymódositást hogy aki április 9.-e után lesz részvényese a cégnek az nem szólhat bele a cég ügyeibe, vagyis nem irányithatja azt. Tehát ha a Rockstart megveszi az EA az övé lesz, de nem irányithatja. Ugyanakkor a jelnlegi részvényesektől függ minden.
  • Gascan #16
    Én is végigtoltam a doomokat meg a mortal kombatokat is :) Tudnák miről beszélgetni Mr. Riccitelloval úgy érzem.
  • tibitoth
    #15
    ezek mar nemtom hany eve az uj innovativ jatekokrol beszelnek az helyett h fejlesztenek oket. de nemertik meg h ido nelkul nemmegy. ez nem csak $ kerdes hanem elsosorban ido kerdese. de aki minden evben jatekot akar kiadni a sorozajtabol abbol sosem lesz semmi extra mivel nincs ido probalkozni az uj dolgokkal, featurakkal. (szerintem)
  • Szefmester
    #14
    Azért a tisztelt Blizzard is elmehet a búsba a wowjával... hú most jön a starcraft2 .. egyszer.. de ezen kívül letettek valamit is mostanában? Csak ülnek a pénzkupacon
  • Soundmaker
    #13
    hányingerem van az EA-tól... mtönkreteszik a játékiparban való kisebb és tehetségesebb cégeket akik még tudnak minőséget lepakolni az asztalra... HA valamelyik csapat beolvad az EA-ba akkor szűkös határidő alatt kell legyártaniuk a szemetet.. (Harrpy potter játksorozat,és hasonszőrű társai) CSak a tucat szemetet termelik és egyedül annak örülök hogy van még cég amelyik ellen tud állni ennek a szemétkupacnak amit EA-nak hívnak... Nem mondom van jó játékuk is, de a nagy részük ötlettelen szar, még grafikailag is... Hál istennek a Blizzard még tartja magát.. bár a WOW-ból befolyt bevételekkel szerintem lassan hazavágják az EA-t :)
  • Dante73
    #12
    El a kezekkel a Rockstar-tól!
    Különben olyan GTA5-őt kapunk, -igaz jövőre- hogy megemlegetjük!
  • Szefmester
    #11
    brrr.. próbáljátok meg a mosoly nélkül elképzelni.. nem a gyerekek barátja arc az tuti :)

    amúgy majd amikor jönnek az innovációk nem csak évről évre ugyanaz akkor hiszek neki.. ezt kezdésnek egy olyan sims3-al bizonyíthatná ami tudja azokat alapból amiket a 2. rész az összes kiegjével :)
  • temes69
    #10
    "Mindenek előtt azon vagyok, hogy visszahozzam a minőséget és az innovációt."

    hát az nagyon nem ártana... pláne az EA-s cuccoknál, gondolok itt az nfsre meg a fifara, meg úgy általában is.
  • A1274815
    #9
    Az ürge kicsit Hannibal Lectre-re emlékeztet.
  • LEHO
    #8
    Ennek a csókának is csak a profit számít, amit itt szólt az csak a reklámduma (PR bullshit)
  • dzsagon
    #7
    Ez a csávó maga az antikrisztus.
  • Carbine
    #6
    "Mindenek előtt azon vagyok, hogy visszahozzam a minőséget és az innovációt."

    Akkor is biztos ilyen célok hajtották, amikor olyan fejlesztő csapatokat küldött utcára, mint az Origin vagy a Bullfrog. A Jane's brand megszüntetéséről nem is beszélve.
  • Rage47
    #5
    találó a kép:)
  • Hoz_Hun
    #4
    Sims

    Nexus6: Egyetértek. :))
  • NEXUS6
    #3
    Ettől a msosolytól a hideg futkos a hátamon!

    Kb mint ahogy a róka néz a nyuszira közvetlenül az ebédje elött.;)
  • mindero
    #2
    Mitől lett az EA-nak ennyi lóvéja?
    Sportjátékokból?

    Mindenesetre én nem szívesen látnék egyetlen kiadót.
  • L3zl13
    #1
    Hát lehet, hogy az interaktív szórakozással mindenki az EA-t fogja összekötni, de az maximum azért lesz így, mert mindenki mást felvásárolnak, nem azért mert nagy dolgokat alkotnak.