26
  • tyuklepes
    #26
    Jóóóóóóóóó lesz ez ... csak éppen nem a HCrajongóknak, dehát úgyis ők lesznek a kissebbség :D
  • Librarian
    #25
    Csak annyit akartam írni, már a cikk címe alapján is, hogy: NEEEEEEEE!
    Ennyi. :-s
  • skodatuning
    #24
    imhol a trailer
  • skodatuning
    #23
    nézzétek meg a vexillét.
    kvajó.
  • Inquisitor
    #22
    Látom a hír kétszer került ki, kétszer került ki. :)
  • Inquisitor
    #21
    Appleseed (Manga) rajkongók szerint mindkét Appleseed film csapni való, a második 3D-s viszont a rosszabik ... mondjuk az első nekem tetszett, de sem a hossza, se a történet nem ér fel a legtöbb egészestés Anime-al.

    Azért a Dreamworks kezeiben még akár lehetne is belőle valami ... csak ne agyatlan akció sci-fit csináljanak belőle.
  • NLZ
    #20
    "A stúdió a futurisztikus thrillert egy minden igényt kielégítő 3D-s élőszereplős akciófilm formájában kívánja a nézőknek tálalni..."
    A kulcsszó az akciófilm. Szal lesz egy lövöldözős-robotos hülyeség. De majd kiderül.
  • ziipp
    #19
    Mióta láttam Dragonball Son Goku emberi manifesztációját picit szkeptikusan állok az anime-k "nyugatosításához". De azé' hajrá Spielberg!
  • invidia
    #18
    spielberg rendezi...elvileg...van rá esély...elvileg
  • winnie
    #17
    "a GitS nem az, amit elsőre meg lehet érteni és ez adja az egyik pozitívumát. amcsikat ismerve,"

    de azt se feledd, hogy nagy valószínűséggel te sem értetted meg elsőre, mivel a magyarokat is ismerjük, s azon belül a fórumozókat:)
  • spydee
    #16
    amint elolvastam a cikket, szinte előre láttam a kommentek "örömújongás" ellentétét. Így is lett, mert én is felkaptam a fejem "Hogy túlharsogjuk a rajongók örömujjongását" kijelentésre.
    Az elöttem szólókkal teljesen egyetértek. Ezt is majd ledegralálják amerikának emészthető formára, ami közel sem lesz GiS.
    Persze kiváncsiak vagyunk és sok sikert hozzá, hátha!!!!:)
  • torcipepe
    #15
    a GitS nem az, amit elsőre meg lehet érteni és ez adja az egyik pozitívumát. amcsikat ismerve, főleg hihetetlen értelmi képességeiket, tutira vehető, hogy az egész "szellem a gépben" magas volumenű eszmefuttatást egy óvodás szintjére fogják levinni. plusz a korhatárt is oda fogják tenni, tehát ne is várjunk szemből meztelen közelit a Motokót alakító szinésznőről, de talán még Eon Flux-os mély dekoltázst sem.
  • Wittgen
    #14
    ÉN a múlt héten láttam az Appleseed Ex MAchina c. animációs múvit és nagyon bejöttt. Nem tudom, volt-e anime előtte, de ha igen, gondolom az sem volt rossz.
  • InfectedMann
    #13
    Sorra küldök a legnagyobb animékat a temetőbe
  • Rykov
    #12
    RIP
    Ennek is annyi...
  • Seth
    #11
    Appleseed most miképp jön ide?
  • Nenrandil
    #10
    Csatlakozom az előttem szólókhoz... Aztán pedig A Hálozatra :)
  • avman
    #9
    hát, a beharangozott örömujjongás valahogy elmaradt... én is szkeptikus vagyok. meg cinikus.
  • BCS pixel
    #8
    béke porai :/
  • invidia
    #7
    a GiS -t kb második, harmadik nézésre kezdtem igazán megérteni, a GiS2 -t hasonlóan, pislogtam nagyokat, és közben élveztem, hogy ez annyira japán, annyira keleti, és végtelenül távol áll a mi gondolkodásunktól, értékrendünktől...
    most gondolom csinálnak egy faék bonyolultságú filmet, amiben azért van egy kötelező csavar...de, ahogy mondani szokták a filmhírekre, ne legyen igazam
  • KoS
    #6
    En is tartok tole, hogy nem fugjak tudni tartani a minoseget, es csak elrontjak. Nem hiszem hogy van bennuk annyi fanatizmus amennyi kellene. Nagyon sajnalom hogy eladtak a jogokat az amerikaiaknak
  • Kian
    #5
    Kár érte, eddig nagyon jó volt. Most majd láthatunk egy nagyon nem jó részt is...
  • concrete
    #4
    Amúgy a fordított (nyugatról-keletre) adaptációhoz több reményt fűzök;

    http://www.youtube.com/watch?v=yuSwj5ok24k
  • concrete
    #3
    azt meg ugye senki nem gondolta komolyan hogy az SSS tényleg 3. résznek tekinthető ... (inkább a SAC-hoz tartozik)
  • concrete
    #2
    az Innocence még méltó folytatás volt, de ez gyk kizárt hogy bármi értékeset tegyen hozzá az első filmhez. borítékolható, hogy fostalicska lesz.
  • bugger
    #1
    SZvsz ha hasonló minőségű feldolgozást kapnak, mint a legutóbbi appleseed Ex machina, akkor nem örömujjongást, hanem felháborodott fújolást kell túlkiabálni...