13
browser stratégia játék (komplex, izgalmas)
  • DarkHorSe
    #13
    :D
  • Larvin
    #12
    Valami teljesen a topic címétől eltérő dolgot írok most! Ez elméletileg a fórum szabályzatánbak megszegése a témanyitással kapcsolatban.

    MERT AZT SZERETNÉM HA VÉGRE TÖBB MINT 1 ÉVES PANGÁS, ÉS TÖBBSZÖRI KÉRELMEM UTÁN TÖRÖLNÉK VÉGRE A TÉMÁT

    Mit kell elkövetnem ahhoz, hogy ez teljesüljön? Muszály minden szabályzatot felrúgnom ahhoz, hogy végre megtegyék, vagy ezúttal elég lesz kérnem?
  • strebacom
    #11
    mért nem nyittál farcry2 topicot akkor tele lenne wazzeee
  • Larvin
    #10
    Érdeklődés hiánya miatt topic törölhető
  • GCsab
    #9
    Közben rájöttem...
    De nem nagyon tudok kiigazodni rajta :/
  • Larvin
    #8
    Ez böngészős játék, nem kell letölteni. Csak regisztrálj!
  • GCsab
    #7
    kijött ez a játék már egyáltalán?!
    Mert nem tudom letölteni a hivatalos honlapról...
  • GCsab
    #6
    Hmmm!
    Kiványcsi vagyok rá...
    Letöltöm :P
  • Larvin
    #5
    Pedig jó kis játék, persze manapság minden a grafika. Ez egy stratégia játék amihez szerintem nem olyan fontos a grafika. Bár már tesztelnek valamilyen 2D funkciót.
  • sparrow35
    #4
    Tolongást észlelek...
  • Larvin
    #3
    jah és a játék ingyenes
  • Larvin
    #2
    Főoldal linkje
  • Larvin
    #1
    Török startégia játék amiben egy ókori, vagy középkori nemesként igazgathatsz egy várost (vagy tartományt). Alapanyagok: kaja, ló, kő, fa, arany, réz, ón, bronz, vas, lőpor

    Rézkori technológiai fejledtséggel kezded egy 10 ezer fős településsel. Komplex technológiai fejlődési struktúra. Képezhetsz hadsereget, kémeket. Sereged felszerelése a fejledtségedtől függően később javulhat. Rengeteg variáció. Diplomataként szövetkezhetsz más lordokkal. Saját címered lehet. Egy idő után alapíthastz királyságot amiben alattad lehetnek hercegek, bárók stb.
    A játék köralapú és nagyon izgalmas, tehát a civilizationhöz hasonlóan könnyedén kialakulhat a "mégegykört" szindróma.
    Szabályok a szokásosak: "Newbie protection" = 300 körig nem támadhat meg senki, egy IP-ről csak egy reg egy világban, de annyi világban indíthatsz játékot amennyiben csak akarsz. Érdemes a legújabb világot választani, ugyanis a játéknak hosszú-hosszú küzdelem után egyszer vége lesz és győztest hírdetnek a végén aztán indul egy újabb világ, tehát játszhatsz korábban indult világokban, de ott némi hátrányban leszel. Egyenlőre török tartományokban folyik a játék, de elképzelhető, ha kifogynak belőlük más országok is sorra kerülnek.

    A játék több nyelven játszható. Egyenlőre magyarul még nem. Javasolom az angolt.

    Ha csatlakoztok keressétek Larvin-t (ID #1153) az "Agrillum" világban.
    Élményeiteket pedig itt beszélhetjük ki.