9
Mitac Mio A702
  • Qlimax
    #9
    Helló!
    Erre a MAC szám megtekintésére én is kíváncsi lennék.
    És még 1 kérdés,Op rendszert honnan tudok szerezni?(windows mobile 6 kellene)
  • Mexx
    #8
    Sziasztok! Igaz nem A702-vel kapcsolatos, de lenne egy olyan kérdésem, hogy láttam egy p560ról képet, amin nem hagyományos win menü volt, hanem grafikus. Ezt hogy tudom megszerezni? Vagy talán gyárilag rajta van és nem vettem észre? Köszi előre is a segítséget! Üdv. Egyébként itt a link: http://www.inkino.co.uk/zen/images/MioP560.jpg
  • misterkrisz
    #7
    hali. megint én:) azóta boldogan használom a telot:D szoval. valaki nem tudja hogy lehet megnézni a telefon "MAC" számát??lééécii
  • misterkrisz
    #6
    senki nem tudja hogy kell beállítani?:D
  • misterkrisz
    #5
    a készülék 3 napja van meg, a garanciás A701 est cseréltettem be egy ilyenre. (MSCprog hibás lefagyás miatt) igaz annyit kell várni de szerintem hozzá lehet szokni.. nincs bt-s headsettem de fülhallgatónál megy tovább igoval.
  • misterkrisz
    #4
    okok tudom hogy nem lesz hosszúéletű, de semmi ehhez kapcsolódót nem találtam. amugy itt még mindig nem tudom hogy kell beállitani..
  • kopa1
    #3
    Olvass és tanulj!
    Hosszú egy életű topik lesz...

    Desigo: Azt mondják, hogy a 2 sec bug megszűnt az 702-nél! Plusz a navi megszakadása programfüggő...
  • desigo
    #2
    üdv
    mióta van meg a készülék?

    olvastam pár helyen,hogy 3 mpet várni kell ha felveszed a telefont mert késik a mikrofon.Igaz ez?

    Navigálás közben ha jön bejövő hívásod BT headsettel lehet beszélgetni vagy olyankor megszakad a navigálás?
  • misterkrisz
    #1
    Hellosziasztok! Adott egy ilyen telefon. Namármost ebben van Wlan és nekem van itthon vezetéknélküli internet. Be szeretném állítani a telót hogy tudjak vele itthon netezni. Felismerni felismeri csak nem tud csatlakozni. Ha valaki elmondaná hogy s mint kéne beállítanom nagyon hálás lennék. Ja, és jöhetnek a tapasztalatok is.
    Köszisziasztok, Krisz.