19
  • silent11
    #19
    kernerster
    te meg "paraszt-e" vagy?
  • winnie
    #18
    "Kár, hogy ilyen jó alkotások még szökőévente egyszer sem kelettkeznek:"

    keletkeznek, maximum nem találsz rájuk.
  • JTBM
    #17
    Most éppen az Atlantis 2. évadját nézem újra HD-ben. Szerintem nem rossz. De ízlések és pofonok... Nekem pont a 4. évad vége felé nem tetszettek az epizódok, kivéve az évadzárót.

    A 3.évadot sajnos letöröltem, pedig már az is HD-ben volt meg. Most töltöm újra. Az első évadot viszont még nem láttam HD-ben...
  • Molnibalage
    #16
    Az Atlantis 1 évadja bombajó volt. A második viszont atomhulladék. A 3. és negyedikre viszont egész jól feltámadt.

    Sokan szidják az SG-1 7. és 8. évadját pedig összesen, ha 5-6 gyenge/gyengébb rész volt azokban. Az SG-1-et a 8 évad végén simán abba lehetett volna hagyni kétszer is nagyon jól le volt zárva ugyebár, mert a Morebius II végén ugyanaz történt, mint Threads végén. Jó hogy a pénz miatt is folytatták, de az én szememben azt a szálat le lehetett volna zárni.
  • JTBM
    #15
    Biztosan megnézem, de nem sok jóra számítok a története alapján.

    Az SG SG-1 tényleg befulladt, de maga a történet nagyon jó, az Atlantis szvsz még jobbra is sikerült, mint az eredeti SG-1.

    Kár, hogy ilyen jó alkotások még szökőévente egyszer sem kelettkeznek:
    Star Trek
    Babylon 5
    StarGate

    Másokat pedig idő előtt lelőnek:
    Space: Above & Beyond
  • winnie
    #14
    "És láttad angolul is? "

    dehogy láttam, épp ezért nem is vagyok elfogult, hisz nekem szól a magyar verzió. semmi bajom a szinkronnal.
  • Reg5
    #13
    Az SG1 szinkronja még viszonylag jó, viszont az Atlantiszé tényleg elég pocsék.
  • Molnibalage
    #12
    Nem, csak jó a memórám. Munka közben ezek mennek gyakran háttérben. Jobb, mint a szar rádiókat hallgatni.
  • kernerster
    #11
    megszállott-e vagy?
  • Molnibalage
    #10
    És láttad angolul is? Akkor valami baj lehet a hallásoddal? Mackay fölényessége, Carson skót tájszólása, Ronon röfögése, Shepperd jelleme totál nem jön le. Csak szöveget darálnak és csá.

    Az egész SG szinkornban Daniel (4-dik sorozat végéig), O'neill (neki mindkettő jó volt, de azért Szervét volt a bajnok), Hammond szinkronja volt jó. Janet, Teal'c, Bratac, Syler, Walter egész jó-elmegy kategória. Egyes mellékszereplőknek volt még jó.

    Omok hangja az 1. sorozat Enigma részében, Tin Man-ben az idegen hangja, Nox-ok szinkornja az 1x07-ben, 4x02 mellékszereplőinek. Kinsey bicskanyitogató hangja az első sorozatban, Spirits részben Tonani hangja, Learning Curve-ben a faszni hangja, Kowalski, Urgo (VILÁGBAJNOK!), Martin Loyd (a "dilis" kopasz).

    Kb. ennyi.
  • Jrex
    #9
    nem is tudtam h a sorozat után volt 1 nagy rész,én csak a régi,még a sorozat előttirl tudtam
  • HunGripen
    #8
    Akit érdekel itt meglehet tekinteni a trailer-t(rossz minőségű, de eddig nem raktak fel mást).

    http://youtube.com/watch?v=II52g4ulAmk
  • winnie
    #7
    érdekes. én is belenéztem, sőt, nézem és tök jó magyarul.
  • Talley
    #6
    És Teal'c meg Vala miért tűnt el?
    Mondjuk én valahol reméltem, hogy új szinészek lesznek benne és max vendégszereplőként lesznek az SG1 szereplői.
  • Molnibalage
    #5
    Mióta van netem egyszer poénból belenéztem a 8. évadba egy rész erejéig és az Atlantiszba is. Borzalmas magyarul.
  • sanner011
    #4
    Egészen jóra sikerült a szinkron szerintem is, az első két évadban. A többit angolul néztem, azért csak jobb.. Ha tehetem én mindig szinkron nélkül nézem, jobb az eredeti hanggal. :)
  • Molnibalage
    #3
    Csak az első két évad szinkronjával lenne érdemes. Az jó volt. Utána nem..
  • gabr
    #2
    Azt örökké várhatod!
  • gabeei
    #1
    Fúúú, ne tudjátok meg mennyire várom már magyarul a 2 SG dvd-t...