31
Készítsetek, kérjetek s elkészítjük.
  • Kr0m3
    #31
    üdv nekem lenne 1 kérésem ezt a bennert kéne átalakítani valami butálra vagy csinálni 1 komoly bannert ha kész pls levélben küldjézek el előrre is kösszi ->
  • Benny04
    #30
    loool
  • Zetorg
    #29
    most nézem rossz helyre írtam...
  • Zetorg
    #28
    sziasztok!
    szeretnék egy bannert :)
    lonsdale ruhák a téma, egy webshop bannerja lenne.
    920x110 pix, jpg, gif, swf formátum.

    ha valaki bevállalja, megmutatom neki az oldalt, hogy legyen mihez igazítani. nem rakom be ide, mert rám kiabálják, hogy reklámozok...
  • zsolesz92
    #27
    te biztos h ilyet akarsz kérni? :D
  • halmaYYYiiii
    #26
    Kérnék egy mozgó WoWos banner lehetőleg hordásat és ez a felirat legyen benne: Power of the Horde!
    Ja és a méret naggyából akkora legyen, hogy kitöltsön egy böngészőnyi sávot nem kell túl vastag mondjuk egy 1024x768 -as asztalon ha megnyitod a böngésződ akkor pont kitöltse előre is köszi
  • Mummer
    #25
    oks. köszi
  • Benny04
    #24
    ezt itt kérd.
  • Mummer
    #23
    Sziasztok!
    Szeretnék kérni egy "fejléc bannert" viszonylag nagy méretűt, "Wrath of Kalimdor" mozgó felirattal. A többit szeretném rátok bízni:) (Egy klánweboldal bannerének szeretném majd felhasználni.)
  • Doomista
    #22
    nem megbántásbol mondtam,de öszintén én kisem akarom probálni...userbar,sig,banner,logo,ezek rulezek örökké,nemkell uj...
  • zsolesz92
    #21
    igaza van
  • Benc16
    #20
    kösz
  • Benny04
    #19
    :D
  • Doomista
    #18
    ennyit erröl a journalbannersröl,mindenki nagyban leszrja :)
  • Vegas
    #17
    fél év mulva kitalálnak megint valami baromságot csak annak mind a két vége le lesz kerekítve :/ cinkes*
  • Énvagyokazapád
    #16
    de amúgy még ha valami php fórumon lennénk akkor értelme is lenne, de az ezsgén semmi értelme sincs, de sebaj :D
  • Énvagyokazapád
    #15
    valami tyutyorial? :]
  • Bala10
    #14
    nemrossz... mik a méretek?
  • Benc16
    #13
    szuper, a deviantartról van, de én már egy kicsit meguntam az userbarokat, és ezért tettem be. remélem népszerű lesz
  • tigeroo
    #12
    /nekem már az userbarok sem tetszettek, az én "személyiségem" nem reklámfelület/
  • LordAdam911
    #11
  • Brolly28
    #10
    szerintem is
  • [HUN]FaTaL
    #9
    Így jár aki előbb ír mint olvas:))
  • [HUN]FaTaL
    #8
    Szerintem olyan mint a userbarok.
  • karajjj
    #7
    találtam ilyet devianton:

    de még mindig nemvágom, hogy ez mire jó...
  • V43 1105
    #6
    Tetszik ! ( + f a v )
  • Benc16
    #5
    olyasmi... :)
  • trogerzsiger
    #4
    Jók!
  • ldavid
    #3
    hát én semmi különbséget nem látok, attól eltekintve hogy, a bal oldal le van kerekítve
  • Benny04
    #2
    ezek olyanok, mint az userbarok?
    (+fav:))
  • Benc16
    #1
    Hellosztok!

    Elkészítettem a JournalBanners -eket amiket hamarosan reméle mti si fogtok csinálni. Ha lesz időm írok egy tutorialt neki, de most nincs.

    Minták, hogy milyenre gondoltam:







    Ilyenek... :)