26
Fuvarmágnás PC GAME
  • 5martin85
    #26
    Hello!
    Tudnátok segíteni honnan lehet letölteni a fuvarmágnest??,
    Elörre is köszönöm
  • Roburos Hektor
    #25
    Azóta kiderült, hogy videokártya gondom van...

    Jó lenne, ha megcsinálták volna, h a játékot lehessen nyomni multiplájerbe - minden játékos egy vállalat lenne, egy nagy térképen, sok vállalkozással.

    lang2: a játék nekem alapból magyar

    Meg tudja nekem vki mondani, hogy a játékba megjelennek-e majd ismert k-európai tgk-k (pl Ifa, Robur, Kama3, zil) ?
  • lang2
    #24
    Sziasztok ! Segítséget kérnék, Freight Tycoon magyarosítást keresek, sajnos nem találok. Remélem valakinek meg van és segít.
  • Roburos Hektor
    #23
    Hello!
    Srácok, kéne a segítségetek. Eredeti cd-vel van meg a játék, fel is települt rendesen, de indításkor feljön egy hibaüzenet:
    "can't compile pixel shader
    DATA/Shaders/basegeom.ps_1_1.ps "
    A dolgot azért nem értem, mert a gépigény teljesítve van.
    Remélem valaki van itt, aki meg tudná mondani, mi ilyenkor a teendő. Segítsetek egy igazi teherautósofőrnek, hogy a gépen is tudjon kamionokat irányítani!
  • Corin987
    #22
    Sziasztok!
    Lattam valakit érdekelne működő torrent Fuvamágnás ügyben:
    http://isohunt.com/torrent_details/24510235/Freight+Tycoon?tab=summary
    itt a linkje!:D
    Ezt szedtem le én is és nekem meg akadás mentesen.
    Remélem én is tudtam segíteni:D
  • scania
    #21
    THX
  • ZsZso
    #20
    Angolul Freight Tycoon -nak hívják. Remélem segítettem. ;)
  • scania
    #19
    Vetted a játékot?
  • Portosz1
    #18
    A fuvarmágnás nem menti el nekem a játékállást.
    Legalábbis úgy tesz, de nem lehet visszatölteni.
    Volt valakinek hasonló problémája? Hogy oldódott meg?
  • scania
    #17
    Hát igen én is kiprobálni szeretném:D
    Ugyhogy ha valaki talál jó torrentet az szóljon,előre is köszi!
  • wander01
    #16
    annyit nem ér :) 2-őt sem. de egyszer kiprobálni megéri :)
  • scania
    #15
    Hát van jobb helye is annak a 6000ft-nak :)
  • Énvagyokazapád
    #14
    igen, tényleg nincs.
  • takibalint
    #13
    Ne mondjatok mar, hogy nincs 6 ezer forintotok megvenni. Ingyen akarjatok letolteni...
  • scania
    #12
    Köszi,megprobálom :)
  • akyyy
    #11
    akkor használd isohunt, meg pirateday-t, bár én inkább előbbit javaslom:) esetleg mininova, de transport tycoonál nincs jobb:P
  • scania
    #10
    Kösz,de probáltam azokat a torent oldalakat de nem jött össze egyik se.Mondjuk nemnagyon tudok angolul de szerintem nem ingyenesek.
  • akyyy
    #9
    omgR
    beirod keresőbe, egy rakat info, ráadásul még torrentet is kiad az első oldalon
  • joebacsi
    #8
    valaki lefordította a Transport Tycoon-t :)
  • karajjj
    #7
    nekem megvolt, de akadt, szóval töröltem...
  • fanka93
    #6
    engem is,jónak tűnik :P
  • scania
    #5
    torrent engem is érdekelne :)
  • John Cena
    #4
    aki tud torrentet pls :) privi:)
  • kakaoskalacs
    #3
    LinK
  • kakaoskalacs
    #2
    A Fuvarmágnás egy gazdasági-szimulátorprogram, mely a játékos szervezési képességeit teszi próbára, aki egy szállítmányozási cég vezetőjének a feladatait vállalhatja magára. Döntenie kell szerződésekről, tartania kell a kapcsolatot az ügyfelekkel, és a beosztottjait is el kell látnia munkával. Az irodai munka is elengedhetetlen része a sikeres üzleti vállakózásnak: alkalmazottak szerződtetése, elbocsátása, új járművek vásárlása és a technikai adatok figyelemmel követése mind a játékos feladata. Természetesen nem szabad elfeledkezni a versenytársakról sem, akiknek célja a játékos cégének a kiszorítása a piacról. A program egy teljesen 3D-os világban játszódik, figyelembe véve a különböző terep típusokat és az évszakok változását. Az épületek, a járművek, és a főhadiszállás külseje az eseményeknek megfelelően változik. A Fuvarmágnás nagyszerű lehetőséget biztosít, hogy a játékos felépítse a saját szállítmányozási cégbirodalmát.
  • scania
    #1
    Érdekelne ez a játék,ha valakinek megvan az irhatna róla pár szót.