201
Sokak szerint a rap a modern világ költészete, ki mit gondol erről?
  • cprod
    #201
    Ceki Productions
    Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
    Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
    Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
    Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
    Érdeklődés : [email protected] email címen!

    Ceki Productions
    Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
    Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
    Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
    Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
    Érdeklődés : [email protected] email címen!

    Ceki Productions
    Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
    Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
    Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
    Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
    Érdeklődés : [email protected] email címen!


    Ceki Productions
    Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
    Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
    Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
    Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
    Érdeklődés : [email protected] email címen!

    Ceki Productions
    Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
    Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
    Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
    Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
    Érdeklődés : [email protected] email címen!
  • MolniGee
    #200
    Újra kapható az MC's kollekció a www.polo16.hu oldalán!!!
  • cscsiga
    #199
    http://www.bandland.hu/Band.aspx?ID=1251

    nézzétek meg pls.És halgasátok meg.
  • Cat 02 #198
    Nem rap de durva o.O

    "We're setting the fires to light the way,
    We're burning it all to begin again,
    With hope in our hearts and bricks in our hands,
    We sing for change."
  • htr93
    #197
    az a 2 szám bőven szqar volt hozzá...
  • Csabesz6
    #196
    pedig az nem ér sokat.sőt a szememben semennyit.
  • Torry
    #195
    Eléggé nemszeretem a rap-et, de szerintem mindenképpen az, amióta meghallgattam "majka-csak méreg" számát.
  • toysoldier
    #194
    http://ww2.salatamagazin.com/index.php
  • Csabesz6
    #193
    www.salatamagzin.com
  • ndaveed
    #192
    Helló!
    Valaki nem tudnaadni egy torrent linket amin rajta van a Children Of Distance pár albuma? naon megyköszönném.
  • Csabesz6
    #191
    Nekem tetszett.Sajnálom Tupacot.
  • toysoldier
    #190
    alap h meg lesz nézve
  • zdlr
    #189
    én is nagyon kiváncsi vagyok, hogy milyen zenét szeretsz. van sejtésem, de azért örülnék ha írnál példákat.
    tessék, jó reppek:
    dangerdoom (danger mouse & mf doom)
    zack de la rocha and dj shadow
    bár tudom mi lesz a válaszod.. hogy ebben hol a zenei érték, igaz!? hát ott, hogy jóérzés hallgatni, a ritmus magával ránt és az egész zene + flow úgy fejbe csap, hogy beszarsz. hát ennyi a jó zene lényege végülis, és leszarom a zeneművészeti értékelést.. nem utolsó sorban az utóbbi elég kemény érzéseket fejez ki. ami szintén fontos.

    A topik témájához:
    költészet, ha nem is fogják tanítani. legalábbis kötelező tananyagként.

    érdekesség, már nálunk is van ilyen:
    http://slampoetry.blog.hu/
  • kuci06
    #188
    A magyar discoveryn? :o
    wow, köszi, hogy szóltál :)
  • Mor3llo
    #187
    ma discoveryn 10 órától 2pac utolsó 24 órája lesz.Kötelező :P
  • asfa
    #186
    mer bezuzták a topikba akkor janicsávok :) eddig terjed a látásuk kb :) nevetséges
  • kuci06
    #185
    ..de az a szép, hogy valszeg összesen hallottak kb 2db számot, és már le is sz*rozzák az egész műfajt...
  • Csabesz6
    #184
    érvelni,azt tudsz
  • STurmGewehr
    #183
    sima rap az szar:P
  • Csabesz6
    #182
    nesze helyesírás...:\
    na=ne
    nemsi=nemis
  • Csabesz6
    #181
    minek bizonyítsak?nem vagyok térítő.na hallgasd,kész:D(gondolom nemsi hallgatod)
  • htr93
    #180
    bizonyíts lécci
  • Csabesz6
    #179
    szerintem tévhitben élsz.de szíved joga:)
  • htr93
    #178
    Semmikép. És köze nincs a Zenéhez.
  • Csabesz6
    #177
    Jah,okés:D
  • Rockynhooo
    #176
    hát nem igazán :D ha valami számcím lenne az érdekes képlet , vagy közösen csináltak vna valamit akkor azért nem esik le, Fankat nem nagyon ismerem , mert nem szerettem meg a zenéjét, Mentha-t meg csak régebben hallgattam :)
  • Csabesz6
    #175
    jolvan madridista barátom,látom nem fogod a lényeget:-)
  • LordAdam911
    #174
    szerintemis az csak kicsit érdekes a szöveg:D
    elküldjem?:D
  • Rockynhooo
    #173
    abbol vonjál gyököt meg 10es alapú logaritmus meg emeld köbre és megkapod a Wacuumersz és Kriminálbítsz szorzatát ^^
  • Csabesz6
    #172
    Fanka+Mentha=érdekes képlet
  • toysoldier
    #171
    ezt most hallottam előszőr, nagyon jó szám =)
  • Rockynhooo
    #170
    én nem szeretem ezt az érzelgősebb vonalat amit te hallgatsz (csak akkor hallgatom ha rossz kedvem van , vagy asszonnyal van vmi cinkem), de mindeképp szerezz be ezek mellé pár Hősök albumot, és még a Mentha szólóit is tudnám ajánlani , jah meg Anonim MC-t is ;)!
  • LasDen #169
    Deego nagy arc..... :D alig várom a Diggiemant :D
  • LordAdam911
    #168
    Ezt inkább csak linkelem... ez a szám úgy gondolom már túlzás.. de mégis az egyik kedvencem
    ősrégi szám. nézzétek meg. ez már nem költészet de azér nekem tetszik XD
  • vftsforever
    #167


    Kedvenc számom...
  • szurop
    #166
    Sziasztok. Igazából nem is tudom meghatározni milyen zene tetszik nekem. Leírom, hogy milyen előadókat szoktam halgatni, és ajánlanátok nekem még pár hasonlót? SZóval amit szoktam hallgatni: Fankadeli, Gőz, Deniz, Children of Distance.
  • YakooZa
    #165
    Líra
  • D00M
    #164
    Igen? És ezt Te honnan tudod? Ő egy 18 éves srác "aki a rémálmait rímekbe gyúrja" ennyi, elég durva társadalom kritika, többek a között a hozzád hasonló csőlátású, demagóg idiótákat is megemlíti, csodálkoztam is volna ha felfogod, én naív...
  • asfa
    #163
    gratulálok műveltséged határtalan! :)
  • Dying Soul
    #162
    És ugyan nem hallgatok hip-hopot, de amit eddig hallottam és láttam (underground-ot és kommerszet is) az általában pont a közéleti gondokkal és a #159 egy részével bírkózott vagy verdákkal és szilikonos félvér krvákkal próbálta eladni a fasza vagyok, yo-yo, van pénz, yo-yo, I need you girl now, yo-yo életérzést. Sajnos a klippek többsége és a reklámok is csak életérzést adsnak el, ami egy marék illúzió. A Coca-Colától sem lesznek tök jó barátaid, akikkel nagyokat nevettek együtt, mert Cola van nálatok.