92
Aggression: Reign Over Europe
  • Serpa
    #92
    Én ennyit találtam.
    Nem a játék hibája, hanem a másolás-védelemé.

    "TAGES protection system" drivert kell elvileg frissíteni és már megy is.
    (én nem probáltam, de ti talán megteszitek)
  • ede13
    #91
    Hali! Én is most vettem meg az eredetit, és jutalmul nem indul. Azt írja ki: A program első indításakor rendszergazda jogkörrel kell rendelkezned. A szép, hogy már átállítottam az egész mappát, az indítót a tulajdonságoknál, jobb klikk indítás rendszergazdaként is volt, de nem sikerült. Ilyenkor kicsit kiakad a türelmem. Megveszem, nem töltöm le, becsületesen megveszem, cserébe nem tudom használni.
    Végtelenül hálás lennék, ha valaki tudna segíteni! Előre is köszönöm!

    Elkeseredett Ede
  • insaNeHUN
    #90
    Windows 7-en hogy tudom elindítani mert már megpróbáltam sok mindent és nem sikerült..Ha valaki tud segítsen előre is köszönöm!
  • VassAdam77
    #89
    Köszönöm.:)
  • Pluskast
    #88
    Jobb klikk a parancsikonra tulajdonságok és ott beállítod, hogy futtatás rendszergazdaként és már megy is.
  • VassAdam77
    #87
    nekem azt kéri legyek rendszergazda első indításkor...ezzel most mit kezdjek.egyedüli felhasználó vok. KÖSZI előreis:))
  • Germania78
    #86
    jajj,az e-mail címem:[email protected]
  • Germania78
    #85
    sziasztok!
    eltudná valaki küldeni nekem a játék leírását?előre is köcce!!
  • százados
    #84
    sztem egyszerűen csak problémás a játék.Írtam a fejlesztőknek de oroszul válaszoltak...XD
  • százados
    #83
    kizárt dolog mer utóbb azt a dx-et és drivert tettem fel ami a game dvd-jén van
  • a.carkey
    #82
    Lehet, hogy túl friss ... :D
  • százados
    #81
    Üdv!
    Egy böszme 22' es monitor(nem TFT).
    utóbb Sikerült megnézni a hibaüzenetet mely szerint frissíteni kellene a videodrivert meg a dx-et(de ezeket mindig naprakészen tartom)
  • a.carkey
    #80
    Monitorod milyen fajta?
  • százados
    #79
    ja és a konfiggal nincs gond
  • százados
    #78
    Üdv!
    Nos, én nemrég megvettem a teljes játékot de nem akar működni.
    A telepítéssel nincs is gond de amint elindítom a játékot és beugrik a nyitóképernyő aztán síri csend és utána kidob v.mi fatal error-ral és ezen még a patch sem segít.
    Szerintettek ilyenkor mi a teendő
  • lammaer
    #77
    crackeles nelkul volt kekhalel nem eredeti jatekkal?
  • koj
    #76
    jó torrent is:D
  • koj
    #75
    Honnan lehet a játékot letölteni?
  • Lacapi
    #74
    még hogy nem programoznak fata error-t!
    Láttad már a Pro cycling manager 2009-t? kék halál, ha nem eredeti a game! Másfél hó alatt találtam hozzá cracket, de még azzal sem tökéletes
    Lacapi
  • mac100
    #73
    Valaki tudna segíteni hogy hol találok hozzá cracket, ami müködik, mert GameCopyworld-on nem müxik, csak rohadt CD-kép de így is kéri a CD-t. Hiába csinálok bármit Deamon toolsal, meg próbáltam már Yasuval is.
  • kalapka
    #72
    Sziasztok! Nem tudja valaki,hogy hogyan lehet alakítani egy országban a politikát?
  • Kerner János
    #71
    Nálam kéri az eredeti lemezt
    akinek van valami megoldása az irjon
  • Prince23
    #70
    Ez ugye olyan mint a medieval tw sorozatok? ilyen nagy térképes európás, nem?
  • lammaer
    #69
    Na ez nem olyan :)
  • Slewy
    #68
    ok, kösz a tippet :D
    sztem az atom után újat kezdek a németekkel nomrál módon, mert easy-n túl könnyű
  • a.carkey
    #67
    Én próbáltam már, úgy 1930 körül lett meg (?), és nagyon brutál. De vidd majd el a közelből az egységeidet! :)
  • Slewy
    #66
    mind1, maximum újra játszm a csatát :D
    A Britekkel mindenkit kiirtok, Austria már nincs és enyém Berlin is, de még csak 1920 van :S
    és már IIWW Advanced gyalogságo van... Atom vajon mikor lesz??
  • a.carkey
    #65
    Nézd, találkoztam már olyannal, hogy rossz volt az crack exe, és emiatt volt szopás. Aztán megvettem az eredetit, és patch nélkül SEM volt vele semmi baj ...
  • lammaer
    #64
    hát, sokféle másolásvédelmet láttam már életemben (pl settlers 3: a kovács vas helyett malacokat gyárt, operation flashpoint: a fegyverek iszónyúan pontatlanok lesznek), de kötve hiszem memory leakeket meg fatal errorokat raknak be a programozók védelem gyanánt :)

    Egyszerűen csak bugos még a kicsike...
  • Slewy
    #63
    Én kitartóan próbálom, ha bugos, ha nem. Tetszik ez a "Total Waros" megoldás, meg a csata menete.
    Megvenni lehet, hogy nem fogom, ha ez nem oldaná meg ezt a problémát na:D túlzásba estem lehet,
  • a.carkey
    #62
    Mert lehet, hogy a nem eredeti miatt szop vele?

    Amúgy nálam is előjött ez a baromság, de inkább hagytam, míg egy pöcs nem jön ki hozzá.
  • bgabor
    #61
    Játszhatatlanul bugos egy játék és emiatt te úgy döntesz hogy megveszed eredetiben?
  • Slewy
    #60
    egyébként hatalmas a Rolls Royce benne egy géppuskával:D:D:D
  • Slewy
    #59
    arra gondolsz a csaták előtt???
    És ha kidob és újra indítom, utána annál a csatánál nem fog befigyelni meg fatal errorozni???
    Arra gondolsz?
    Ez azért van mert tört ez a szar?D
  • Charly
    #58
    Szia olyankor csinálj egy mentést lépj ki és vissza utánna elmúlik
  • Slewy
    #57
    Sziasztok, nagyon bejönne a Játék, ha működne:(
    elindul szépen semmi gond vele egészen addig, amíg le nem játszok jó néhány csatát... aztán belassul a csata közbe(nem a gép miatt van, nem hardverhiba), szabályosan szaggat, ha nincs szerencsém, még a hangja is, aztán legújabban Fatal Error címen kidob. Így eléggé élvezhetetlen. Most már ott tartok, hogy megveszem eredetibe, de sehol se találom, ha van valami tippetek, vagy találkozott valaki ilyesmivel, vagy tudja, hol lehet kapni írjon légyszi... köszi
  • Charly
    #56
    HAmar feladtad csak egy entert kellett volna nyomnod
  • kokos
    #55
    Én már le is töröltem a játékot!Nálam ennyi volt!
  • Rettegett
    #54
    köszönöm a közreműködést, majd folytatom holnap! Amúgy leköptem a monitort!
  • kokos
    #53
    passzolok!Nálam ugy megy ahogy leirtam!estleg azt probáld meg hogy mikor telepitetted a játékot akkor kiveszed demonbol,offolod a démont,majd ujrainditod és utánna állitasz minden emulációt on-ra vársz, és beteszed demonba a játékot majd inditod egyszer nekem se indult de mióta igy csinálom jó