1135
  • Balumann
    #15
    GRAW sem egészen olyan, amiben simán csak előre kell menni és lőni. Nekem a régebbi Rainbow Six-ek nem jöttek be annyira. RS Vegas nagyon tetszett, bár kicsit több változatosság lehetett volna, több civil meg több fordulat, meg 2 több lehetőség.
  • VRSDM
    #14
    neki válaszoltam, értsd: graw - vegas
  • Atti12
    #13
    azért a Splinter Cell sorozat 1. 2. és 3. része közel se a hentről szól
  • bgabor
    #12
    Remek, újabb tomklenszis rágógumiízű tömegcucc. Alig várom.
  • VRSDM
    #11
    Én a régi Tom Clancy's játékokra gondolok, Rainbow Six 1-2. legnagyobb a szériában. még a raven shield belefér... de ezek... mai agyatlan, menj hent-menj hent... :C
  • Balumann
    #10
    Ebből a trailerből nem túlságosan sok minden derül ki... Nagyon szép videó volt. Játék gondolom teljesen másmilyen lesz :D Remélem jó lesz.
  • Balumann
    #9
    Nem tom, nekem a Vegas meg a GRAW 2 a kedvenc játékaim közé tartozik. Különben is, mostmár megvették a nevet, úgyhogy sok Tom Clancy nevü játékot várhatunk.
    Bár a Splinter Cell -t nézve egyet értek kicsit, Double Agent nagyon nagy csalódás volt. De az SCCT versus még most is egyik legjobb játék multiban, ha van 1 jó társ :)
  • VRSDM
    #8
    azt nem értem hogy Tom, miért adja mindenhez a nevét már? :CCC régen minőséget garantált, ma meg elporladt...
  • ToCsEk
    #7
    jön pc-re is.
  • Alwares
    #6
    Ezt mért nem a konzol topicba raktátok? Mert szerintem igencsak odavaló...
  • BiG G
    #5
    árkád ez a javából, ami nem is baj mert nem árt egy kis könnyed funolás :)
  • wednes
    #4
    Biztos, hogy nem szimulátor lesz, eleve jön konzolra is.
    Úgy hallottam lesz benne Coop-mód az viszont sokat dobna rajta. Haverunkkal vagy haverjainkkal indulnánk bevetésre..
  • ToCsEk
    #3
    ne is legyen bonyolult szimulátor mert az nem nekem való :D
  • Adam II
    #2
    Hát nem tudom.
    Az biztos ,hogy nem szimulátor lesz legalábbis a teaser alapján. Kiváncsi vagyok rá minden esetre.
  • ToCsEk
    #1
    Teaser videó
    3 kép

    Jó kis gamenak igérkezik.