32
\"Mindenkinek joga van a véleménykinyílvánítás szabadságához. E jog magába foglalja a véleményalkotás és információk, és eszmék megismerésének és átadásának szabadságát, országhatárokra tekintet nélkül, és anélkül hogy ebbe hatósági szervnek joga lenne beavatkozni\"



Viszont senkinek sem kötelező ennek a saját pénzén üzemeltetett, nem közszolgálati médiumán helyet adni.
  • madass
    #32
    bann lesz :D
  • Fabio Capello
    #31
    Jó hogy csak a neked fontos részt másoltad be, hadd írjak le egy másikat is:

    Mindenkinek jogában áll a szabad véleménynyilvánítás, AMENNYIBEN EZ NEM ÜTKÖZIK A VÉLEMÉNYNYILVÁNÍTÁS HELYÉNEK SZABÁLYZATÁVAL, NORMÁIVAL ÉS ERKÖLCSEIVEL.
  • w77d
    #30
    a holnap reggelt nem éri meg :D
  • kraawz
    #29
    per kill
  • R4VII
    #28
    Najó szerintem számoljunk vissza :D Kíváncsi vagyok meddig bírja még a topik
  • Vlala #27
    Mielőtt valamit is írnál:

    "Az SG fórumai moderálva vannak, ezt a jogot a szerkesztőség fenntartja, a fórumok szereplői ezt az elvet elfogadják. A szabályok betartása mindenkire nézve kötelezőek, betartatása a moderátorok feladata."

    Tehátt mielőtt bármit is írnál, olvass.

    ez a huszonkettedik romatopic, az előző huszonegyet bezárták. Ha ilyen jártas vagy a jogokban, akkor nem lesz nehéz kitalálni, miért.
  • Miskolc88
    #26
    ja :)
    Remélem lesz intézkedés az ügyeikben.
    csak az a baj hogy Mindenki tudja,hogy nem a magyar lopja el a cuccod (90%-ban),hanem a cigány és nem lehet rá bizonyitani
    mi sulinkban nagyon sokszor volt ilyen :S
  • w77d
    #25
    aztakurva milyen fejek
  • R4VII
    #24
    mmint hogy erre vonatkozik a #21
  • Brolly28
    #23
  • Lyan Kyj
    #22
    "E jog magába foglalja a véleményalkotás és információk, és eszmék megismerésének és átadásának szabadságát"

    Akkor miért ne lenne joga egy oldalnak csak azt közölni, amit ő szeretne? Itt nincs cigányozás a lentebb írt okokból és mert JOGA VAN az oldal üzemeltetőinek ahhoz, hogy NE engedjenek egy ilyen topikot.

    Viszlát.
  • R4VII
    #21
    De nekik is be kell tartaniuk a törvényeket...
  • Tolvai
    #20
  • Brolly28
    #19
    hát igen miskolc ilyen tapasztalom naponta
    csak engem még nem loptak meg csak 1 mobillal
  • Csesza
    #18
    lehet, hogy feljebb van, de ez itt az sg, nincs demokrácia, szvsz 1 hét pihi lesz neked
  • davidka003
    #17
    Nekem a biciklimet lopták el.
    De mint tudjuk NINCS cigány bűnözés. Ők kedves emberek és mi vagyunk a rasszisták :)
  • R4VII
    #16
    Azért az Európai Egyezmény szerintem kicsit feljebb van a ranglistán mint az SG-s....
  • Miskolc88
    #15
    Most mondhatnék elég "szép" szavakat róluk,de inkább csak leirom hogy mivel loptak meg:
    4db bérlet (2x diákigazolvánnyal együtt),3 volt a dzsekimbe egy pedig a táskámba
    1db MP3 Lejátszó:Szintén dzseki
    Kb. Ennyi lenne :)
    Szép "kis" dolgok,és még lenne egy dolog,ne zárjátok be a topikot plz.
  • Timbu
    #14
    Ez ilyen "kérem tiltsanak ki" topik lesz?
    Komolyan gondolja azt bárki is, hogy ebben az országban a média megengedi, hogy bárki is kimondja a "hivatalos állásponttal" nem egyező véleményét a témáról?
    Inkább csináljunk egy tipp-topikot, hogy mikor fogják ezt itt törölni
  • R4VII
    #13
    Gondolom akkor most számolhatjuk a másodperceket hogy mennyi van hátra a demokráciát tanusító topikokból :D
  • donatus13
    #12
    3 részt A topic szabájzatokat nézzed ne a törvényeiddel gyere...
  • Attila8805
    #11
    Én imádom őket!
    Jó paprikásan átsütve
  • Brolly28
    #10
    hát nem kedves?

  • Fabio Capello
    #9
    te lehet, de sajnos nem te vagy az úr az SG-n...
  • Fabio Capello
    #8
    tényeket közöltem :D az hogy jogos volt e vagy sem, legkevésbé sem izgat. :P
  • R4VII
    #7
    Én beleeggyezen hogy az ork-védők nyissanak egy ugyanilyen magyar topikot és írkájják bele hogy milyenek a magyarok, és akkor kvittek vagyunk.
  • Brolly28
    #6
    de jogosan
  • R4VII
    #5
    Másrészt, azért nem romát írtam cigány helyett, mert én sem sértődök meg ha aztmondják rám hogy magyar. Akkor miért sértődnének meg a cigányok ha azt mondják rájuk hogy cigányok? Csak nem szégyenkezniük kell???
  • w77d
    #4
    egy pár topicba már leírtama véleményem. szerintem ezt zárni fogják mert aránylag sok a cigánybuzi aki úgy védi őket, mintha a köcsögük lenne....
  • Fabio Capello
    #3
    Nem is azzal van a probléma. A többit azért zárták mert csak flém és vita lett belőle, csak balhézásra volt jó.
  • R4VII
    #2
    És ha az összes iylen topikot bezárják, akkor soha nemfog fejlődni ez az ország, csak romlani! Pont az ilyen topikoknak kellene rádöbbenteni az embereket ara hogy hol is tart kis hazánk, és tenn valamit az ellen, hogy ez megváltozzon!
  • R4VII
    #1
    Előszöis mielőtt akármt írnék:


    \"Mindenkinek joga van a véleménykinyílvánítás szabadságához. E jog magába foglalja a véleményalkotás és információk, és eszmék megismerésének és átadásának szabadságát, országhatárokra tekintet nélkül, és anélkül hogy ebbe hatósági szervnek joga lenne beavatkozni.\"

    ( EURÓPAI EGYEZMÉNY 10. CIKKELYE )