15
  • carlos05
    #15
    szerintem amíg nem lesz szinte teljes átállás addig nem lesz 1enként választható csat. kiosztás. vagy ha lesz akkor is aztmondja h a 70ből legalább 30-40et válassz. ha nem akarják bevezetni majd az NHH rájukszól
  • CitizenX
    #14
    Mondjuk, ebben is van igazság. Csak hát ugye, ez nem tökeérdekelt elgondolás, mert 10-15 csatornáért nem kérhetnének el ennyi pénzt. Az ilyesféle megoldásokra szerintem várhatunk 3000-ig, ehhez ugyanis szemléletváltás szükségeltetne, és lemondás az extraprofitról...
  • pauly
    #13
    haljon...csak azért fizessem a többit,hogy ők is megéljenek valamiből? nane...
  • aateks
    #12
    ... a többi tartalomszálgaltó meg haljon éhen? ikszdé
  • pauly
    #11
    Na igen,nekem is szinte csak néhány csatorna kéne,nagyrésze teljesen felesleges :(
  • Darth Sith
    #10
    havi 7-12 rongy nem sok egy kicsit, csak a tv-re? A net előfizetésem nincs ennyi. Ráadásul a rendelhető kb 80 csatornából ha 5-10et néha nézek, sokat mondok. Mikor jön el az, amikor egyesével én válogathatom össze a csatornáimat? Mert nekem 10csatornára van szükségem, akkor azt a 10et veszem meg, és csak 10ért fizetek, nem 70másikért amit sohasem nézek. Felhasználónak is jobb lenne, szolgáltató is nyerne sávszélességet, mert nem kéne a sok felesleges szar miatt lezárni a sávot. Mikor lesz ilyen?
  • CitizenX
    #9
    320x240? :DDD Azért az komoly lenne, ember. A normál tévé felbontás alapban 480-as, ehhez képest sokkal szebb - DVD-minőségű -, képet ad a UPC digitális adása. Tapasztalatból mondom, nálunk hétfő óta ez van.
  • mozesapo
    #8
    Akkor tanulj meg számolni. 1 csatorna amit használ az upc 35Mbit/s, ezen osztozik 7 adó, vedd le a hangot, akkor is marad csatornánként kb. 4-5Mbit/s. Ha valamit nem tudsz, ne írj zöldségeket.
  • Vamp17
    #7
    Az lenne meg a nagyon jo ha ezek a csatornak 576i ben jonnenek, digitalisan, vagy 8000 kbps el. ez mar egy HD ready! tv-n is elfogadhato lenne.(kb mint egy dupla retegu dvd). Nem pedig 1500-2000 kbps el 320x240 be.(ala digitv. a 21. szazadban hihetetlen hogy meg kepesek ilyet eladni.
  • Inquisitor
    #6
    NatGeo HD van, HBO HD elvileg van, de gyakorlatilag 90%-ban felskálázott 16:9-es kép, és rövidesen lesz Eurosport HD ha jól tudom, de valami sport csatorna az biztos?
  • bertino
    #5
    véleményem szerint.
  • Bircsike
    #4
    És ezek között már vannak HD felbontású csatornák?
  • 1Obi1
    #3
    Ugye?
  • bertino
    #2
    pompás
  • 1Obi1
    #1
    Nálam jövőhéten szerelik be.