65
\"Egy óra a Földért\" akció
  • Dragooon #25
    amúgy én szerintem kimegyek vmelyik rakpartra, megpróbálok valami videót csinálni, hátha látványos lesz, ahogy kialszik a díszkivilágítás.
    lánchíd környéke pont jó lesz^^
  • Dragooon #24
    és 5 perc után megunod, mi? :D
  • mama2
    #23
    Akkor már meg van mit kapcsolok le: tévé kihúz, gép kihúz, hangfal kihúz, egér töltő kihúz, lámpa lekapcs:D. Geci jó:D.
  • gercse
    #22
    amit csak tudsz, és nélkülözhető egy órára
  • mama2
    #21
    Mondtam a családnak, azt mondták, hogy én nállam lekapcsolhatok mindent, de pk biztos nem fogják:(. Francba:(.
  • Palinko
    #20
    pl nézd meg azért az út fényeket nem kapcsolták ki! és ez nem kényszer, ez önkéntes... szóval ha kell a gyárnak veszteség akkor lekapcsolhatják, de az nem ilyen látványos...
  • desigo
    #19
    :))))))
  • mama2
    #18
    És itt csak a lámpákat kell kikapcsolni, tévét kihúzni, gépet kikapcsolni ilyesmi? Vgay mindent az ég egyadta viágon. Mer ha mindent, akkor ezt nem értem: Ha sydnibe minden elektromos cuccot lekapcsolnak, akkor a gyárak, mefg az ilyenek is lekapcsolnak nem? De hát az nekik több milliós kár:P. Vgay itt most mit kell lekapcsolni, meg kihúzni?
  • fanka93
    #17
    igen????melyiken?
  • 0Fritz0
    #16
    Kizárt, hogy lekapcsoljam este 20:00-kor az áramot.
    Balázs show maraton lesz!
  • Dragooon #15

    az nem kapcsolta le
  • tigeroo
    #14
    a greenpeace emberei fognak fekete (hibrid) limóval parkolni a házatok előtt...
  • fanka93
    #13
    és aki nem kapcsolta le?azzal mivan? lekapcsolta a Szííááéé ?
  • Palinko
    #12
    szerintem meg sokkal királyabb ami tavaly volt az S.O.S. earth vagy valami ilyesmi, egy bazi hosszú koncert sorozat ismert és kevésbé ismert előadókkal, közvetítte a cool tv hát 12 órát biztos néztem de lehet hogy többet is :D
  • tigeroo
    #11
    az ötlet jópofa, első lépésnek nem is rossz
  • fanka93
    #10
    és ez Nyíregyházára is vonatkozik? xDD
  • grebber
    #9
    Én sosem értettem az emberek mi a fasznak pazarolják az áramot.
    Értem ezt a kurva boltok elekromos logoira meg kirakataira.Este tökömért kell azoknak menni.
    Egyszer ugyis kinyirjuk a bolygonkat.
  • akyyy
    #8
    :D
  • Dragooon #7
    :DD
    ja
  • Dragooon #6
    olvassátok el a linkelt cikket
  • joebacsi
    #5
    kikapcsolod az áramot este 1 órára, és ettől kevesebb esőerdőt vágnak ki, és még a zorrodat is tisztíccsa, vagy valami ilyesmi :)
  • fanka93
    #4
    ezmijez
  • daneszbaby
    #3
    Ez mi?
  • Dragooon #2



    [apro]Sydney az akció alőtt és után, 2007-ben
  • Dragooon #1
    nem nagyon találtam ehhez hasonló topikot, gondoltam nyitok egyet.

    rövid történet és pár cikk, csak hogy mindenki tisztában valamilyen szinten legyen miről is van szó:

    "2007-ben még csak az ausztráliai Sydney, idén azonban már szerte a világon több száz nagyváros csatlakozott egy látványos környezetvédő kezdeményezéshez: az Egy óra a Földért akciókeretében március 29-én, helyi idő szerint 20 órakor lekapcsolják a nélkülözhető világítást, így hívják föl a figyelmet a pazarló energiafogyasztásra. Budapest számos fénye is kialszik, és remélhetőleg a magyar lakosság is komolyan részt vesz a megmozdulásban."

    Origo cikk
    Hivatalos oldal

    mit gondoltok róla?
    vannak itt olyan fórumozók, akik lenyomják az áramot?