153
  • Mardel
    #153
    Szerintem mivel csak hang, pl hogy múkodj, valamelyik adásból (már ha van olyan mazochista aki felvette) ki lehet vágni azt a részt.
  • aadam
    #152
    valakinek nincsenek meg az uri gelleres csengöhangok? mer csak ugy fun bol kellene de azért nem akarok fizetni. video: http://vastagbor.blog.hu/2008/05/05/reggeli_sokk_uri_geller_csengohangok
  • giga123
    #151
    A szív leálítos szinte uganaz mint a lélekből kijövü csávó. Az az öregember a számokkal az jó volt.
  • uniu
    #150
    Ez is egész jó volt, de a "sólyom testvéres" óegyiptomiul gagyogó fazon sztem jobb volt :))
  • uniu
    #149
    Ugyan az a szinjáték volt, még a szívritmus értekek is ugyan azok voltak :)))
    (61-es ritmus az nagyon lassú, főleg egy olyan embertől aki színpadon van és épp klinikai halálra készül:))
  • vftsforever
    #148
    Most volt a naplóba, aszonta olyan mint a placebo. Ha hiszel benne hatásos, mégha nem is igaz. Én elfogult vagyok, de ebben lehet valami
  • Mardel
    #147
    Olyan közelről azt a kis műanyag poharat szerintem még a vaktöltényes fegyver is széttöri.
  • Golyo69
    #146
    madaras
  • Golyo69
    #145
    ez lesz a jövő hétenorosz rúllet
  • Golyo69
    #144
    csalás az egész szivmegálós pro 7-en
  • blackfire001
    #143
    Annyira, de annyira látszik a videón, hogy kamu. Nézd meg, az alma eltűnése alatt elmozdul. Fake videó. Photoshopban én is csinálok ilyet, csak idő kell a tökéletes áttünéshez.
  • mopsar
    #142
    nah majd ha ezt tudja utánozni az uri geller akk elhiszem minden trükkjét:P
  • Mardel
    #141
    Igazad van ne is nézd. Javsaslom helyette a helyesírási kézi szótárt.

    Értettem főnök. Bocs, hogy elgépeltem és kövezzenek meg érte mert a nyomorult sgn nem lehet szerkeszteni.

    ps: SEGGFEJ!
  • xBIGMONEYx
    #140
    én megfogtam Uri kezét és hoppá nincs por a tévén:D:D
    legközelebb 1 rongyal érintem meg:D
  • winnie
    #139
    "láthatatlan érintgetős nagyon "beépített emberes""

    nem az, de igazából ez a gáz a műsorral, hogy mnd megoldható beépített emberrel, és hiába mondja valaki, hogy "nem is". az árnyékérintgetés klasszikus rutin - érdemes utána olvasni.
  • Hoz_Hun
    #138
    Nekem csak a kieső poharas Indián-woodoo csávó volt értékelhető, meg az öreg kalapos csóka. A asztáltestes gyertya nem-elefújós meg láthatatlan érintgetős nagyon "beépített emberes" volt. A szögbelövős kritikán aluli, bár nem a mutatvány miatt (az se volt jó) a csávó volt nagyon gáz.
    A besült produkciónál bizos amiatt sirt a végén a csaj mert elrontotta nem pedig, amiatt mert meghatódott.
  • winnie
    #137
    igazából a többi is azért gáz, mert az izraeli és a német verzióban ugyanezeket a trükköket jobban megcsinálták. a hazaiak előadás módja gyengécske.
  • uniu
    #136
    A szogbelovos srac volt sztem csak gyenge, a tobbi erdekes volt.
  • Hoz_Hun
    #135
    Na a sok leszólás után megnéztem a szombati előadást. Hát gyerekek igazatok volt. Én amúgy bírom Urit, de ez nagyon gáz műsor.
  • uniu
    #134
    Tképpen ez a hír, hogy kerül az Sg-re ?
  • endrúdí
    #133
    He he, nálam kiderült miközben néztem a műsort, hogy PONT akkora ELLENTÉTES polaritású energiám van mint Urinak !!!

    Sa a kanál nem esett le, se a 3 éve lemerült óra nem indult el, NEM TÖRTÉNT SEMMI !!!

    Fel is vettem videóra ahogy nem történik semmi! Feltöltsem ???

    Ekkor jöttem, rá, hogy az ellentétes enrgiámmal blokkolom a csákót :D

    Csányi kiejtette az R2D2-s fiút, meg is lepődött a gyerek, hogy nem a Star Wars filmcímet írta a lapra, ahogy meg volt beszélve. Beszélnek hozzájuk a fülesen ???
  • elmebáj
    #132
    A hírek olvasásához hit kell:)
  • elmebáj
    #131
    Persze jobb a szkeptikus szempont. Azt bizonyítani kell. Ezért nem hiszek neki. Amikor bizonyítani kellet volna (műszeres mérések), lett egy új érve a menekülés mellett....pont akkor...
    Ha engem áldana meg a sors hasonló tudással, elsőként magam kezdeném méregetni, hogy mi ez. Ha használhatónak vélném a tudást, tovább fejleszteném...
    Itt a gond..
    Ő vett a temze parton telkeket a bevételből...
    Ha magamnak mesélem, akkor sem hiszem el...
  • ziipp
    #130
    Nem kell forrasztóón, elég előre behajlítgatni, hogy elfáradjon az anyag, és a megfelelő pillanatban törjön/hajoljon. Kicsit olyan, mint az előre befűrészelt szék a Bud Spencer filmekben. :] És ha elég türelmes vagy, az az lassan hajlítgatsz, még ki sem fehéredik az anyag a hajlításnál.
  • torcipepe
    #129
    50000 embert akar leszoktatni a cigiről?? lol
    szerintem nem is fogják annyian nézni a műsorát
  • CitizenX
    #128
    A rendőröket is meghajlíthaná...
  • Fresh Duke
    #127
    Azért, mert akkor megb*sznák a rendőrök, és Uri élve akarja elhagyni az országot.
  • CitizenX
    #126
    Mert az lehetetlen.
  • Hirvaer
    #125
    Én meg néztem a Star Wars-t. A gyerek az akaratával felemelte a sárga robotot(C-3PO-t az Endoron). Aki azt hiszi olyan marhakönnyű felemelni egy sárga droidot az menjen már haza oszt próbálja már meg! Mondjuk a porszívóval...
    Főnök, ez egy showműsor. Nézettség okán megpróbál odatapasztani a tv-hez, ehhez különleges dolgot kell mutatni, egy kulcshajlítás marhalkülönleges ám.

    Nem létezik, hogy ne legyen annyi fantáziád, hogy csinálnak külön erre a műsorra egy szeparált, pl. egy forrasztóónból kiöntött kulcsot (nem a legjobb példa tudom), amit faszántosan meg lehet hajlítani. Nem volt idegzetem a kulcsos részig várni, de állítom nem mutatta meg a kulcshoz tartozó zárat/lakatot és nyitogatta vele azt. Ha igen, a 21. század technikájával azt is meg lehet oldani hogy azután meghajlítsa (pl. a normális kulccsal nyitogat, majd mikor a kamera pont nem veszi a kezét, kicseréli a zsebében lévő ónkulcsra. Persze úgy, hogy a nézők ebből mit sem vesznek észre)

    Ha valóban megtudja a bioenergiájával -vagy tököm tudja mijével- hajlítani a dolgokat, miért nem rögtön egy lámpaoszloppal kezdi, vagy egy kordonnal a Kossuth térről, amivel nem lehet stiklizni?
  • ziipp
    #124
    Ezt az egy videót nézzétek meg. Kanál hajlítás how-to:
    www.galambosmagic.hu/video/Feco_02.wmv
  • CitizenX
    #123
    A Szines UFO Magazin 2007 decemberében megszünt. :)Ellenben a Hihetetlen Magazin mostani (áprilisi) számában olvasható a parafenoménokról egy 4 v 5 oldalas cikk.
  • Csaba42
    #122
    "Es mi van ha nem is szelhamossag ?"
    Nem is szélhámos, hanem egy egyszerű illúzionista. :) Vagy ahogy a Színes UFO magazin mondá': "a jövőből visszajött emberke". :'D
  • A1274815
    #121
    "Csak neked meg az sem megy... igaz?"

    Nem nyert! Nem vagyok szélhámos.

    "Es mi van ha nem is szelhamossag ?"

    Nem vagy egy csöppet túl naív?

    "ajanlom attanulmanyozasra a #118-as hozzaszolast. Foleg onnan, hogy:"Nem kell ehhez Uri""

    Még mindig nem értem hogy jártál utánna. A #118-as hozzászólásodat már 3x át tanulmányoztam, de nincs benne hasznos adat, azaz információ, valami hiteles, hihető, össze-vissza élőben és utólag is áttanulmányozható, bűvészek által is elfogadható produkció vagy mentalista kéne.
  • uniu
    #120
    ajanlom attanulmanyozasra a #118-as hozzaszolast. Foleg onnan, hogy:"Nem kell ehhez Uri"

    "Sikeres szélhámosnak is tudni kell lenni."
    Csak neked meg az sem megy... igaz? Szoval innen fuj a szel, ez faj neked. Es mi van ha nem is szelhamossag ?
  • A1274815
    #119
    "..., mint sokan itt, hanem vettem a faradsagot es sajat szememmel bizonyosodtam meg(vagy nem) dolgokrol."

    Ez alatt pontosan mit értesz? Elmentél egy bűvész bemutatóra és ott láttad vagy személyesen találkoztál Uri Gellerrel (esteleg te készítetted vele a riportot a TV2-nek)?

    "Amugy gondoljatok, hogy kanalhajlitasbol lett milliomos ? Vagy olyan szerzodest kotott pl.: olajcegekkel amelyek akkor is fizettek ha nem talalt olajat/foldgazt ?"

    Sikeres szélhámosnak is tudni kell lenni.
  • uniu
    #118
    Pontosan latszodott, hogy mikor gorbul, az elejetol a vegeig. Azonkivul -mint mar irtam- nem youtube-os videokbol okosodtam ki, mint sokan itt, hanem vettem a faradsagot es sajat szememmel bizonyosodtam meg(vagy nem) dolgokrol. Ajanlom azoknak akik kivancsibbak mint csokonyosen elutasitoak, hogy teszteljek le sajat maguk, eloben! Nem kell ehhez Uri, egy kis keresessel itt Mo.-n is talalni ra lehetoseget.
    Amugy gondoljatok, hogy kanalhajlitasbol lett milliomos ? Vagy olyan szerzodest kotott pl.: olajcegekkel amelyek akkor is fizettek ha nem talalt olajat/foldgazt ?
  • A1274815
    #117
    Ezzel csak az a baj, hogy nem gondolod át mit láttál és hallottál. Azt nem láthatad, hogy mikor kezdte el görbíteni, azt sem látahatad végig, mikor oda ment a lámpához. Megkéne nézni, valami hasonló kanálal mit művel, amiről már írtam.
  • uniu
    #116
    Csak a tisztanlatas kedveert: Uri nem most jott be a kepbe, kb 1 honapja volt egy interju vele, -a Fokuszban-, es ott egy riporter altal vasarolt uber-fasza kanalal.(ranezesre volt vagy 10 deka) Es az lett meghajlitva, 2 ujjal, kamerak elott, kb 30 sec alatt. Es semmi korites nem volt hozza amibe bele lehetne magyarazni.
  • Csaba42
    #115
    Hát, ha valaki túl erősen kiabál, miért ne ordíthatná ki a falat is a helyéről? :) Bár akkor meg akár van benne 'm' betű, akár nincs, egyre megy.
  • elmebáj
    #114
    Az rendben van, hogy ő bűvész és illuzionista. De a töbi illuzionista annak vallja magát, ő nem. Részemről csalódás volt, hogy az egyik legátláthatóbb előadót karolta fel. Az eltépett cetliről megmondani a tartalmát, régi trükk, többen megtették. Az, hogy egy idegen karórán beállítja ugyanazt, majd benyomja a felhúzót...és tekerheted...ott marad. Evvel megnyerte magának Uri-t. Előre is elnézést kérek Keanu Reeves klónjától, ha lelőttem a poenját...:)
    Arról nem beszélve, hogy ha sokan kiabálnak "M" betűt tartalmazó szavakat, rezeg a TV, leesik a kanál, beindul 10-20 óra amit elfelejtettek felhúzni...és aki szerepelni vágyik, telefonál..