296
dollhouse-4fc21c2c11dc3.png
  • Monoton
    #136
    Fantasztikusan jó rész volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amit D. mondott Echo-nak a furgonban annak még érdekes végkifejlete lehet :)
  • tnm #135
    még nincs semmi hivatalos/mérvadó pletyka. én a magam részéről lelkileg fel vagyok készülve rá, hogy nem.
  • Kicsikiraly
    #134
    lehet volt már róla szó, de lusta vagyok most kikeresni.

    Lesz második évad?
  • Monoton
    #133
    Kiderült, hogy a csak DVD-re rákerülő Dollhouse-epizód, az 1×13-as Epitaph One a jövőben fog játszódni, 30 évvel a sorozat után és egy állandó szereplő sem bukkan fel benne.

    /sorozatjunkie/
  • tnm #132
    megint fantasztikus rész. erősen emlékeztet a firefly 'Out of gas' címűjére, elég sokat megtudtunk a szereplőkről, meg ez a nem linearitás is hasonló volt. amúgy, ha azt nézzük, hogy a doki néni (aki nekem továbbra is nagyon eye-candy) arcán a sebek hétről-hétre mennyit gyógyulnak, akkor Alphha akciója kb 2-3 héttel korábban lehetett ahhoz képest, ahol mi bekapcsoltunk a történetbe.
    mostani részben megint tetszett, hogy egészen új problémát hoztak fel, az eddigiekhez képest, lehet kicsit korai ezt kijelenteni, de csak képesek hétről-hétre megújulni.
    egy dolog volt egy kicsit zavaró. már két (3?) résszel ezelőtt megmondtam, hogy Topher melletti segédcsajszi lesz a kém, mert ott volt végig a lehetőség, még egyedül is hagyta
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és bizony k. nagyot tévedtem is, amiért ismét csak meghajolnék JW és a többi író hatalmassága előtt, de Dominic kiválasztása kicsit légbőlkapottnak tűnik. nemrég még szívszakadva bocsánatot kért Echo-tól, azelőtt meg simán kinyírta volna, csak hogy ne veszélyeztesse a Dollhouse-t, aztán meg kiderül, hogy később pont őt programozza fel. Az se teljesen világos, hogyha az NSA rá akarja tenni a kezét a Dollhouse-ra, akkor miért ennek az FBI-osnak segített Dominic, aki pont, hogy leleplezni próbálja. Emiatt azt mondanám, hogy van még egy kém, aki másoknak dolgozik, de ez esetben meg az nem logikus, hogy miért Dominic-ot jelölik ki bűnbakként. Magyarul D. indítékait nem nagyon tisztázták, és ő maga is ide-odahajolgatott


    amúgy az nagyon tetszik, hogy a végkifejlettől még mindig akár kilométerekre is lehetünk (és akár a köv. részben is lehetne már), de mégis végig dinamikus a cselekmény, nincsenek olyan "42 perc vágóképből is lehetne egy rész" típusú epizódok, mint a TSCC-ben. most nagyon tetszett pl., hogy Paul-nál ilyen hamar meglépték azt.
  • Cat 02 #131
    Mekkora rész már vazze!
    Az a papír technika van már IRL is vajon?
  • Monoton
    #130
    :DD valóban
  • [NST]Cifu
    #129
    Én azt hiszem ugyanezt írtam le. :)
  • Monoton
    #128
    Én valahol azt olvastam, hogy a plusz resz is csak a DVD-n lesz rajta.
  • [NST]Cifu
    #127
    Egy kicsit kacifántosabb a dolog. A Fox 13 részt kért a szerződésben. De a Pilot-ot sose adták le, hanem felbontották, és a későbbi részekbe egyes részeit felhasználták. Tehát a TV-ben ténylegesen 12 rész lesz csak (jelenleg legalábbis így néz ki). A készítők ugyanakkor csináltak egy 13.-dik részt, ami a DVD kiadásban biztos benne lesz, és abban bíztak/bíznak, hogy a Fox is leadja.

    A DVD/BR verzió július 28.-án kerül ki, a következő részekkel:

    1.: "Ghost"
    2.: "The Target"
    3.: "Stage Fright"
    4.: "Gray Hour"
    5.: "True Believer"
    6.: "Man on the Street"
    7.: "Echoes"
    8.: "Needs"
    9.: "A Spy in the House"
    10.:"Haunted"
    11.:"Briar Rose"
    12.:"Omega"
    13.:"Epitaph One" (a plusz rész)

    "Echo" (a le nem vetített pilot)
  • EmThor
    #126
    megint jó volt a dollhouse, 6. meg 9. részt bátran ajánlom mindenkinek
  • Monoton
    #125
    Állítólag csak 12 részes lesz az évad a tervezett 13 helyett.
  • Bulykin
    #124
  • tnm #123
    igen, és sztem kijelenthető, hogy ez tényleg egy igen egyedi és legfőképpen jó sorozat lett, sztem. (a kezdeti bizonytalankodás után)
  • Bulykin
    #122
    8.rész szerintem nagyon jóra sikeredett;) tetszett ez a szabadnapot nekik cucc:D:D
  • Monoton
    #121
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az Sierra, November az FBI-os szomszédja. Egyébként szerintem a parókás jelenet egy küldetésből van.
  • skyli991
    #120
    Őrá lőttek, meg neki volt parókája.
  • Monoton
    #119
    Ezt miből, gondolod? Ő is Aktív, nemhiszem hogy ő lenne.
  • skyli991
    #118
    Ja, az is jó lesz, de szerintem a mostaninál nem lesz jobb :)
  • Monoton
    #117
    Kov. resz is jonak igerkezik a promo-t megnezve.
  • skyli991
    #116
    Szerintem a mostani részek közül mindegyik rész jobb mint az előző :D Meg még a 2. tetszett :)
  • tnm #115
    hát nekem nagyon tetszett, az egésznek a felépítése nagyon egyedi volt és külön örülök, hogy az utóbbi 3 rész abszolút nem egy kaptafára épült.

    rész végi számot itt megtaláltam. [letöltésre]
  • Cat 02 #114
    Ennek a résznek max a vége volt a jó, a telefonüzi, meg amikor aludni mennek.
  • tnm #113
    áh, hihetetlen. úgy látom*, hogy kaszát fog kapni, pedig a mai rész is zseniális volt. külön kiemelném a zenét a végén.

    *értsd: már előre látom, ahogy a fox a sok f*szkodás után nem meglepetésre alacsony számok miatt bejelenti, hogy nem rendeli be a 2. évadot; nem pedig, hogy valahol láttam a hírt, hogy nem lesz berendelve.
  • Bulykin
    #112
    7.rész üt, elég vicces részre sikeredett:D a főnökasszonyon(nemtom hogy hívják:D) sokat nevettem, amikor átmászott a korláton az mi vicces volt márXD
  • Darkspell
    #111
    Topher ;)

    És Miss DeWitt is ott volt a szeren, ahogy zabálta a cuccokat :D
  • tnm #110
    jajah, nagyon poén rész volt. mondjuk, előző egy kicsit jobban tetszett, mert több volt benne a csavar, de ezen meg majdnem végig szakadtam. kezdve onnan, ahogy Touffer (így kell írni?) meg sz*patta Dominic-et, meg persze utána is mikor és akik már "hatás" alatt voltak.
  • skyli991
    #109
    Az új rész idáig a legjobb szerintem. Nagyon durva, néhány helyen vicces is volt, de az egész nagyon jó volt. Az effektek is :D
  • Monoton
    #108
    Jaja vágom, énis így gondoltam csak kérdést nem tudtam megfogalmazni :D
  • Bulykin
    #107
    tuti van valami mélyen benne, csak nemtudja hova tenni:D(remélem értedXD) érdekes dolog nagyon...
  • Monoton
    #106
    Egyébként szerintetek emlékszik valamire Echo? Gondolok itt a részek végi pillanatokra. Pl. Amikor az énekest védték, a rész végén Sierra - Echo viselkedése, de volt több kisebb ilyen is.
  • Monoton
    #105
    Mert szerinte veszélyforrás, lelőni meg kockázatos lett volna gondolom.
  • Bulykin
    #104
    ütött mind a 2 rész, egyre jobb a sorozat:)
    most kicsi spoiler annak aki nem látta az 5.részt:D


    egy vmit nem értek, hogy az 5.rész végén, Echo-t miért ütötte le a pali az égő házban?
  • gabeszg
    #103
    Valaki, nem tudja hogy honnan lehet letölteni az opening zenét( a rovidet nem a hosszút)
  • Bulykin
    #102
    wáó! a fordítók véégre elkészültek az 5rész feliraával és ajándékba gyorsba kidobták a 6.rész magyar feliratát is:D
    köszönjük!!
  • [NST]Cifu
    #101
    Hmmm... igazat kell adjak, a 6. résztől tényleg beindul a sorozat, ez nagyon ütős volt. Na még ilyen részeket!
  • Victor1103
    #100
    Jaja 6. rész nagyon jó volt.Végre valamerre el lehet indulni a sztoriban.Mondjuk én az FBI szomszédját nem igazán vágom hogy most micsoda.Aktív ő is vagy mi ez a telón keresztül szuperkung-fu képességeim aktiválódnak dolog?
  • tnm #99
    6. részből kiindulva ez nem az lesz, aminek látszik... ;)
  • Kicsikiraly
    #98
    :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
  • skyli991
    #97
    A 2. rész is nagyon jó volt :) De szerintem az első is :D