18
AIMP 2 player
  • zöldeshányás
    #18
    Így van.Nem tudja valaki hogy hogy lehet kikapcsolni a "füleket"?Vagy korlátozni hogy pl 2 után ne nyisson meg többet?
  • Rotyoka
    #17
    De kihalt ez a topic, pedig sokkal jobb lejátszó mint mondjuk a Winamp
  • Tomek83
    #16
    Üdv!
    Azt megtudná valaki mondani,hogy az aimp2-t miért nem akarja elindítani a gép? Mindig hiba üzenet jön ki,az 1.77es verzióval meg nincs semmi gond.
  • lck
    #15
    Igen nekem is tetszik - de Foobart azért még nem cserélem le.
  • blackgamer
    #14
    thx, eléggé bejövős lejátszó és eddig nem omlott össze mint a winamp
  • lck
    #13
  • blackgamer
    #12
    a honlapján nem találtam angolra váltást oroszról, ez nem túl bizalomgerjesztő, de most töltöm a magyar verziót, majd kiderül milyen
  • Lenard91
    #11
    Hello! Nekem az a bajom vele, hogy nem támogatja az 5.1es kijövetelt, ezért csak a 2 front megy.. nem tudom h ez megoldható valamilyen modullal?
  • Mardel
    #10
    TC Ultamte Prime feltelepítette, megnéztem mit, nem rossz. X-FI Xtreme Music hankarimat közvetlen éri el, és nem direct soundon keresztűl, ez már egy jó pont.
    Eddig foobart használtam asio driverrel, de ezzel az AIMP-al kisebb késletetést tudok elérni, tehát marad. :)
  • zmeor
    #9
    upup :D
  • drowns41
    #8
    de meg majmolod az egész életed :D
  • zmeor
    #7
    én is AIMP ot használok, de te meg jól lemajmoltad :D
  • drowns41
    #6
    Én AIMP-ot használok, nekem bejön :)
  • [HUN]FaTaL
    #5
    AIMPot ubuntun használok a notin mert linux alá a legjobb player:) feltéve hogy ez amiről a topic szól ez ugyanaz:)
  • [HUN]FaTaL
    #4
    Nálad lehet a probléma nekem sohasem fagy a winamp. És nem tudom milyen gépigényről beszélsz? Core2DUO kell tán a winampnak vagy mi?:D
  • spy803
    #3
    jobban szeretem ezt mint a winampot. A winamp nekem sokszor fagy, evvel még nem volt gondom sosem, és nem kell neki nagy gép.
  • passatgt
    #2
    winamp mérnemjó?

    vagy ott a foobar, én ezt használom
  • jamekka
    #1
    Sziasztok!Ismeri valaki ezt a progit?Azt mondják méltó ellenfele a Winamp-nak.Én is leszedtem de a felvételt nem tudom be állítani:)