17
Zenei hírek (R/AR/P)
  • kraawz
    #17
    Simple Plan: When I'm Gone
  • kraawz
    #16
    Paramore : Crushcrushcrush
  • RAZOR27
    #15
    állat film xD
  • Mr_no_NaMe
    #14
    Bodomék veszik az új albumukat: 1. 2.

    A két videó nem rossz, de ez az új album nagyon trágyának néz ki...a Bloddrunkban alexinek az a rózsaszín gitárja...undorító
  • Czdano
    #13
    [URL=http://www.radioblogclub.com/open/143660/hoobastank_/Hoobastank_-_Crawling_In_The_Dark]Hoobastank FTW ^^` [/URL]
  • hunbasser
    #12
    pick of destinyt meg tegnapelőtt néztem meg...:D
  • RAZOR27
    #11
    vágjuk xD aki nemlátta innen (a tenacious D-vel egyetemben) az szégyelje el magát :P
  • hunbasser
    #10
    a rock nem más,mint beszólni az Arcnak :DDDDddd [tegnap nézte meg megint,de most angolul] amúgy ha valaki nem vágná miről van szó,akkor ez a rocksuli :)))
  • puma1
    #9
    Sum 41-Underclass Hero CD A With Me című szám klippje pedig vmi hatalmas!!!
  • RAZOR27
    #8
    Linkin park and Brad Delson powa!!!!!
  • Noodlee
    #7
    Szerintem az hogy rock zene mindenkinek mást jelent, mint ahogy az is, hogy mi a jó zene.
  • kraawz
    #6
    köztük én is akkor :)
    ezért írtam is néhány bandát,hogy be lehessen határolni a témát
  • hunbasser
    #5
    álljálljállj! ha azt mondod,hogy Rock,akkor azzal már ki is merítetted az összes zenei műfajt,ami a Rockba tartozik,így például az alternative rockot és a punkot is.a rock nem más mint a rock 'n' roll rövidítése,és ebbe beletartozik szinte minden,a bluestól a rockabillyig,a metáltól a punkig.

    csak gondoltam leírom,mert sokan tévhitben élnek...
  • kraawz
    #4
    kereső nem hozta ki

    de szerintem a másik topik mellett bőven elfér,ha a modikat nem zavarja. Hátha nagyobb népszerűségnek örvend.
  • hunbasser
    #3
    :DDDDDDDddddd kicsit ellentmondásos :D
  • blackgamer
    #2
    ötlet jó van is ilyen téma
  • kraawz
    #1
    A topik alap ötlete lenne,hogy összegyűjtsük a legújabb híreket a bandákról. Következő album,új videoklip,koncert,ami érint minket esetleg.

    Elsősorban Rock/Alternative Rock/Punk zenében gondolkodom.Legfiressebb híreket híresebb bandákról,mint Linkin Park,Good Charlotte,Sum41,30 Seconds to Mars és sorolhatnám.

    Aztán a topik foglalkozna a nemrég felkarolt zenekarokkal,mint pl a Nevada Tan,akik ma Panik! néven futnak már. Vagy a Jonas Brothers.. Vagy akik már be is futottak,mint Pl a Paramore. De feltörekbőben van pl az Aiden,az Idiot Side és az Elliot Minor.

    Ha új hír van régi nagy ágyúkról,azt is szívesen fogadjuk. Gondoljunk csak bele a Red Hot Chili Peppers visszatérésére nemrégiben.. Vagy Guns n' Roses és hadd ne folytassam.

    Számomra most az új Simple Plan album hangzik jól (When I'm gone),ismertebb torrentoldalakról mindenki eléri.