10
  • Acheron
    #10
    hehe,jó kép klikk
  • floatr
    #9
    Nekem sokszor hasznosabb a yahoo keresője, mint a google. Utóbbi egyre inkább tele van kevésbé releváns találatokkal, aztán győzze az ember kiválogatni...
  • ziipp
    #8
    Ezzel csak az a gond, hogy alapból Yahoo lesz berakva a következő Windowsokba, és az emberek nagy része megeszi, amit elétesznek. Persze Google-t sem kell félteni, ha megfizetik, simán kiad minden adatot a userekről. De ahogy Major mondta, minnél nagyobb a verseny, annál jobb nekünk, csak kérdés, lesz-e még verseny az MS-Yahoo szövettség után?

    Warezre bármelyik motort lehet használni, szvsz.
  • willcox
    #7
    A yahoo keresésének találatai össze sem mérhetők a gugliéval. Ebben a gugli magasan a legjobb. Ha összeolvad a yahoo és a ms, csupán attól nem lesz jobb, maradni fog a gugli előnye.
  • willcox
    #6
    Az az astalavista, nem?
  • Major
    #5
    Talán pozítív lehet, ennek a kimenetele vagy csak én állok hozzá így. De, ha esetleg végbe menne a koperáció talán Google is kapna egy rendes versenytársat a kereső piacon és más online piacon egyaránt. Én aztmondom, mindig jobb egy átlag embernek, ha harcolnak a kegyeiért :) Inkább legyen 2 mint 1 :)

    Egyénként meg mi is lett az elfeledet altavistábol is :) warez kereső ;)

  • Major
    #4
    Erre ellenpélda az új hootmail, ami teljesen web2-es felületen mozog és nagyon profi lett.
  • NEXUS6
    #3
    "Mama, mama, képzeld szövetséget kötöttem a farkassal!!!" - szaladt haza a bárány.
    Másnap a bárny már nem ment haza.

    Lafonten - állati mesék a nagy informatikai kerekerdőből.
  • sathinel
    #2
    Vazz eddig yahoo-t használtam... szétkell nézni máshol is. Amibe beleüti az orrát az MS az rövidtávon mindíg szétesik. Mint itthon a Tré. Freemail, stb is így járt.
  • nenad
    #1
    vajon ennek az eredményeképp a yahoo eltünne?
    (email kereső stb)