43
Hogyan kell myspace-n profilt szerkeszteni(háttér stb.)?
  • haki92
    #43
    [fliph]Rastaman[/fliph]
  • ffxi
    #42
    Nekem is a háttér beállítással van gondom. Kérlek segítsetek!

    tigeroo: Szintén zenész :)
  • boxxxos
    #41
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem.
    Érdeklődnék, hogy ha valaki bejelentkezik MSN-re akkor elképzelhető, hogy a Myspace oldalán megjelenik az online felirat, úgy, hogy be sem lépett az oldalra?

    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • tigeroo
    #40
    hali! hogy lehet megcsinálni hogy a profilom neve "nevesítve" legyen?

    ne myspace.com/34235235 hanem mittomén mint pl.
    ez http://www.myspace.com/pixamusic

    és ilyen zenész profilt szeretnék, saját feltöltött zenéim playlistjeivel, azt hogy kell beállítani?
  • Danee90
    #39
    Üdv All:
    Fú nem tom szokott-e még vki bajérni ide de lenne egy kérdésem.
    Csináltam két profilt a myspace-en egyet magamnak egyet pedig egy zenekarnak, és az lenne a problémám hogy nem találom a zenekar Profil Edit-jébe az About Me opciót ahova a háttérkép megváltoztatásához szükséges kódot kell beírni, viszont a saját profilomba rögtön meg van. Most akkor a zenekari profilbe hol van vagy hogyan kell hátteret be illeszteni?
    A válaszokat előre is köszi.
    Üdvözlettel danee
  • akoska123
    #38
    thx
  • csillagharcos6
    #37
    Ez de csalás!:D azér köszi!;)
    És azt az "ablak" dolgot nem tudja valaki hogy hogy csináljam meg?!
  • 0blueman
    #36
    hello
    sajnos felnőtt kor alatt nem tudod megváltoztatni hogy ne legyen privát
    én is 15 vagyok úgyhogy pont 10 évvel többnek regisztráltam magam, így legalább az utolsó számjegy igaz lessz :D
  • csillagharcos6
    #35
    sziasztok.
    Valahol beállítotam, hogy "privét" legyen az adatlapom, vagy vmi hasonló.Azt hol tudom kikapcsolni?!
    És még annyi, h. hogy tudom megcsinálni hogy ilyesmi legyen a kinézete:
    http://www.myspace.com/dominiknekolny
    ara a részer gondolok ahol a név emg a kép van meg az "idézet"!
    Szóval h lehessen nekem is oda idézetet írni és h nekem is olyan formája legyen annak a kis doboznak,(Szóval ne legyn olyan széles mitn most)
    www.myspace.com/petertolgyesi

    Bocs ha kicsit hülyén fogalmaztam!:)
  • kyara1981
    #34
    sziasztok!
    Nem tudjátok véletlenül, hogy myspace-en látom valahol ha valaki megnézte a profilomat? vagy nincs ilyen funkció.....
    Előre is köszi:)
  • papes45
    #33
    helo!
    igen, igen azt megtaláltam így van ott ki lehet tölteni az ilyen bemutatkozós részt, meg hogy, mi a helyzet.
    Csak nézek más profilokat, és nagyon frappáns kis megjelenése van egyes emberek/együttesek-nek. gondolok ilyen szegély-ekre meg hasonlók...
    Azért, köszi a gyors választ! :)
  • 0blueman
    #32
    hello
    azt nem tudom, hogy csak hátteret lehet-e de a profilod kinézetét a Customize Profile-ban lehet a Profile fülön
  • papes45
    #31
    Helosztok!
    Lenne egy olyan kérdésem hogy, hogyan lehet ezen a myspace-en megváltoztatni a hátteret? Már kerestem mindenféle infot róla, de egyszerüen nem találom azt a részt ahol ezt változtatni lehet.
    (vmi ilyen helyen kéne: About me, csak ezt nem találom, talán vmi újítás miatt lehet, hogy ez máshol van, mint amiket találtam információk időpontja)
    Légyszives írjátok le hogy milyen menüpontok alatt találnám meg ezt a részt.
  • 0blueman
    #30
    Hello
    azt szeretném kérdezni, hogy van az a contact modul, olyanom nekem eltűnt(nem tudom mi lett vele).
    Na azt hogyan lehet betenni a profillapomba újra?

    erről van szó:
  • Gabosh
    #29
    uk.myspace.com így irjátok be, akkor angol lessz.

    Valaki ért myspace artist profil szerkesztéshez?
    Mert akkor felvehetne msn re, csak 1-2 könnyeb kérdésem lenne, [email protected] . Thx előrre.
  • dinnyi
    #28
    hogy lehet átállítani hogy ne ilyen szar legyen?:S így nem is értek rajta semmit:S
  • MissMeli
    #27
    azt nem értem..hogy mit történt? mért nem agnol? vagy miért lesz latinamerikai...ha beírom hogy myspace.com? wááá
  • arrakistor
    #26
    ingyer van .. a legjobb kozossegi oldal
  • Laney 3000
    #25
    Most viccelsz vagy tényleg abszolut nem kened a témát?

    250.000.000 felhasználója van, a Föld lakosságának több mint 5% regisztrálva van ott. ingyenes, és a legdinamikusabb portál. Én úgy 5 éve használom és rengeteg kapcsolatot alakitottam ki amik a mai napig megvannak és nem csak interneten.
  • Dying Soul
    #24
    closetopik tehát.
  • Dying Soul
    #23
    GOOGLE
  • Ildi04
    #22
    ingyenes
  • asfa
    #21
    természetesen ingyenes
  • mama2
    #20
    Millyen ez a májszpéjsz? Ingyenesen lehet regizni, vagy fizetni kell?
  • Ildi04
    #19
    van amelyik kamu de vannak fent igazi sztárok is amúgy gáz mikor valaki beregizik sztárnak és akkot 15 éves meg az isten háta mögött lakik...ennyit a roppant elmés emberekről XD[mf1]
  • blackgamer
    #18
    de a sztárok valódiak? nem csak valaki beregisztrált kamuból?
    együttesek miatt amúgy jó oldal, de arra meg ott a zajlik
  • Ildi04
    #17
    1. sok sztár van rajta ez volt az első ok amiért jelentkeztem :P 2. célom hogy jól megtanuljak angolul szóval jól jön a nyelv gyakorlásásban
  • blackgamer
    #16
    myspace-ben mi az ami vonzó? még angol is ráadásul
  • Ildi04
    #15
    am neked meg nagyon-nagyon köszi!
  • Ildi04
    #14
    mert ezt kegyetlenül ritkán használom szóval nem látom értelmét ezzel vesződni...
  • blackgamer
    #13
    de miért nem az SG-s profilodat fejleszted inkább?
  • LasDen #12
    jah télleg bocs......
    ott van bal szélen lentebb a profile editor......
  • Ildi04
    #11
    megsúgnám hog az edit profile pontban a profilt lehet változtatni és nem a kinézetet...ki van írva hogy a css és a bla bla kódokat bármelyik ablakba be lehet írni....ezzel nem mentem sokra...
  • Ildi04
    #10
    jójó kösz!
  • fanka93
    #9
    szal closedelbanpls
  • Énvagyokazapád
    #8
    counter strike: source-re gondolt tudatlan.
  • ldavid
    #7
    amúgy van májszpész topik is
  • VRSDM
    #6
    [center][b]ilyen amúgyis vanmár -.-

    harmadrészt elfért volna a közösségi portálos témák sokáságában is.
  • LasDen #5
    nem kell hozzá CSS.... :D
    mikor belépsz ott van, hogy [edit profile] és ott állítgathatod a dógokat :D
  • akyyy
    #4