11
Laptopba szerelt geforce 8600M GT kártyáházo milyen drivert ajánlotok és honnan?
  • Pheel
    #11
    Kereső
  • Jockey
    #10
    mint írtam az le van szedve (az van fetn a gépen) de még 156.08as driver van fent a gyártó honlapján, az meg kicsit régi:-p
  • Gunner
    #9
    olvastam külföldi fórumokat, ott azt irják h a laptop gyártó cég honlapjáról érdemes letölteni drivert, ha azzal nem megy akkor próbálkozz csak a többi lehetőséggel.
  • Jockey
    #8
    ezek mennyire megbízhatóak szted? te használod őket?
  • Jockey
    #7
    céges költségre tudtam venni ezt a laptopot, nekem semmibe nem fájt..
    Van asztali gépem is, de a barátnőmmel szeretnék játszani közösen ha már 2 gépünk van. igazából mmo-kat tolunk, ehhez kéne, bár ez setben pont egy Age of Conan lassan megjelenő mmo-hoz kellett eza frissebb driver
  • berczely
    #6
    Fölösleges a topic van a 8xxx sériához topic ott megkérdezed azt cső
  • 5c0rp330n
    #5
    milyen játéknak nem elég új a driver? egy barát macbook pro-ján (szintén 8600gt van benne) a CoD4-től a Crysis-en át a ProStreet-ig minden simán futott, driverből nemtom milyet tett fel, az is lehet, hogy asztali gépekre szánt drivert :)
  • ibrik
    #4
    Ezért nem érdemes drága pénzen játékra venni laptopot - bármennyire erős is, amikor megveszed, előbb utóbb elavulnak a főbb cuccok benne és azokat nem lehet olyan könnyen és olcsón cserélni, mint egy asztali gépben.
    Nem beszélve a - néha - speciális driverekről...

    Tessék tudomásul venni, a DTR laptopok sem mindenre adnak megoldást a végtelenségig.
    Ráadásul némelyik árán akár két - teljesítményben sokszorosan jobb teljesítményű - asztali gépet lehet venni.

    Be is lehet zárni a topikot...
  • zico87
    #3
    forceware

    Próbáld ezzel igaz 8700-re van az oldalon de sztem mükszik 86-odal is.
  • 30Dani
    #2
    Sima nem fog felmenni.
    laptopvideo2go.com
  • Jockey
    #1
    Sziasztok!

    Sziasztok!
    Segitségeteket kérném van egy kis gondom!
    Van egy MSI gx700as latopom 2ghz-es core proci 2g RAM egy gforce 8600M GT kártyával szerelve és gondjaim vannak a video driverrel.
    amit találtam az msi onlapján ott a legfrisseb driver 156.08as drivernek megfelelő és a játékokhoz már 169.21 vagy későbbi kellene.
    Nos ha az nvidia comon rákeresek akkor nem találok egyáltalán driver a 8600M GT kártyához.
    Milyen drivert tehetek fel,pls help?!
    Feltehetek egy sima 8600-as szériához tarozó drivert?
    gyakorlatilag friss a laptop, de egyes mai játékok már frisseb drivert igényelnek, most kicsit az az árzásem van egy fasza laptom amit nem tudok mai szinten használni akkor minek is hívjuk ezeket gamer laptopoknak?:)
    help