52
The Whispered World
  • Apa27
    #52
    Sziasztok! A segítségeteket kérném, mind oly sokan mások! Magyarítást keresnék a játékhoz. Sajnos hadilábon állok az angollal és a játékhoz minden képen kellene a magyarítás!!!
    Tudtommal az eredeti játékhoz sincs magyarítás... Valaki netán tudna segíteni? Nagyon szívesen játszanék a játékkal...

    Előre is köszi a segítséget!
  • Evin
    #51
    Ha megoldható lenne.
  • Murder3
    #50
    Ehhze kellene magyarítás:S

    Nagyon hangualtos játék sztem nagyon pofásan eltalálták.
  • totyak
    #49
    Vajon az angol alapból úgy jött ki, hogy nincs benne az a kockás védelem vagy SKIDROW-ék kioperálták belőle?
  • csgj
    #48
    Ja, szerintem nagyon hangulatos, szép és jópofa. :)
  • Seth
    #47
    Na ha minden igaz kijött angolul. Kiváncsi vagyok nagyon.
  • Shiwo
    #46
    angol nyelvű trailer a gs-en

    a videó szerint április 23-án jelenik meg online
  • Shiwo
    #45
    hátjah, én is az angolt várom
  • totyak
    #44
    Gondolom már senki se nagyon játszik ezzel a játékkal, de talán majd ha már lesz angol verzió, akkor felélénkül a fórum.

    Ha valaki mégis benézne, elmagyarázná nekem, hogy mi is történt a játék végén. Odáig értettem, hogy a fiú tulajdonképpen maga Sadwick. Az egész történet a fiú elméjében játszódik az apja meséjének hatására, mivel a srác kómában van. Azt a részt nem értettem, hogy miért kellett bezúzni a tükröt? És akkor Sadwickkel mi lett miután a fiú felébredt? Mi lett volna, ha a másik tükröt töröm össze?
  • Evin
    #43
    Még semmi.
  • bigadam
    #42
    banyek, annyira jó lenne ez a játék, ha tudnék németül. Hiába tanultam 10 évig, alig értek valamit. Nincs ehhez véletlenül magyarítás vagy angolítás?
  • bigadam
    #41
    Akinek megvan a würfel.pdf az priviben lökjön már egy linket, vagy magát a fájlt, mert az én kézikönyvem sajnos elveszett!
  • kirol
    #40
    Én 2x indítottam el, és pont olyan párosítást kér, hogy a lehető legtávolabb volt egymástól a két alakzat.
  • Evin
    #39
    Erre csak egy magyarázat van: nekünk sz@r a térlátásunk. :)
  • totyak
    #38
    Nekem viszont nagyon tetszik a játék, szerintem nagyon ötletes. Viszonylag jól megértem a történetet is, úgyhogy nincs gond. Nem értem, hogy miért kellene összeragasztgatni a kockákat. Simán ki lehet nézni a jeleket laposban is. Olyan még csak egyszer volt, hogy a három lehetőséget egymás után elrontottem, pedig már jónéhányszor beléptem a játékba. Elég jól haladok, általában ki lehet találni, hogy mi a teendő.
  • kirol
    #37
    Amúgy nekem is elsőre az az érzésem, hogy nem fogott meg. De én se adtam egyenlőre sok esélyt neki az tény. De még adok majd az tuti.

    Bár hétvégén jön a Black Mirror 2, ami tuti jobb lesz mint ez. Meg így sincs elég idő, majd egyszer. :)

  • Evin
    #36
    Én kimentem, és szólt a fickó, hogy azt a bazi nagy állatot ne bántsam, hadd aludjon.
    Valahogy nem fogott meg, de lehet, hogy a több évnyi kényszer német-tanulás utóhatása vagy komolyabban el kellene mélyednem benne.
  • kirol
    #35
    Ja! Én is csodálkoztam, hogy ő így is látja. Én bevallom az 5 évvel ezelőtti 1 év ábrázoló geometria tanulmányommal se tudtam lapról megmondani.

    Bár játszani nem játszottam vele, csak elindítottam. Na meg megitattam a csigát, de itt nem tudom mit kell csinálni. Időm se volt, és így abbamaradt.

    Ti hogy álltok?
  • Evin
    #34
    Ragasztva sem olyan egyszerű, mert nemcsak a a szimbólum számít, hanem annak "iránya" is.
  • totyak
    #33
    Huh, nagyon nagy köszönet érte. Még jó, hogy így laposban is ki tudom nézni, hogy melyik jel kell a kérdőjelbe, nem kell ragasztgatnom a kockát (vagy mit).
  • kirol
    #32
    Mert az a másolásvédelem!

    De segítek: Kocka

    Jó munkát!
  • totyak
    #31
    Mit kell csinálni a legelején a kockákkal, már a hajam szétáll, de nem bírok továbbmenni? Egyszerűen nem értem a szisztémát.
  • kirol
    #30
    Beszarás, ránézésre nem tudom megcsinálni! :D
    Muszáj lesz kockát csinálni!
  • kirol
    #29
    Aranyos másolásvédelem van rajta! :D
  • kirol
    #28
    Meg is jelent német nyelven.
  • kirol
    #27
    2009 Június 12-én jelenik meg talán.
  • Shiwo
    #26
    a hivatalos honlapon (#17-as kommentben a linkje) bővült a galéria pár új screenshottal
  • kirol
    #25
    A Deep Silver megszerezte a tavalyi GDC-n bejelentett Whispered World kiadási jogait. A kézzel rajzolt kalandjáték még idén megjelenik!

    A The Whispered World főhőse Sadwick, a bohóc lesz, aki évek óta utazik a világ minden táján fellépő családi vándorcirkusszal. A folyamatos utazás azonban nem elégíti ki, és eltökélten keresi élete igazi értelmét... A játék a Deep Silver jóvoltából Németországban még májusban megjelenhet, az EU többi tagállamába viszont kicsivel később, valamikor ősszel érkezik csak. A bejelentés mellé egy új kép érkezett. [GK]



  • Shiwo
    #24
    ill lényegében a .de meg a .com végződésü tök ugyanaz, és jobb fent váltani is lehet a német nyelvre (most vettem észre)
  • Shiwo
    #23
    a hivatalos oldalon a news szekcióban írja , hogy van FAQ

    a FAQ-ban írja amit bemásoltam, s linket is ad a német nyelvü oldalára a játéknak (http://www.the-whispered-world.de)
  • kirol
    #22
    De honnan van ez a hír? Nem honlapján nincs is német nyelv? Akkor hogy jönne előbb arra?
  • Shiwo
    #21
    hát, én nem tok németül, de lehet mire kijönne az angol, addigra valaki készítene a németből magyarítást :)
  • kirol
    #20
    Az jó lenne ha németül most jönne.
  • Shiwo
    #19
    "For which platforms will The Whispered World be released?

    The PC version will be released in German-speaking territories in the first quarter of 2009. Other territories will follow shortly afterwards. A version for Nintendo DS is also in development."
  • kirol
    #18
    Hát ez se nagyon fog 2008 Q4-ben megjelenni!

  • Shiwo
    #17
    hivatalos oldal

    1-2 "új" képpel
  • Shiwo
    #16
    jöhetne lassan
  • kirol
    #15
    A hivatalos oldal szerint a megjelenés 2008 Q4.
  • ZsZso
    #14
    Vááá te jó ég, milyen képek. Ha a hangulat is olyan jó lesz mint ezek a rajzok, akkor top gamma lesz a kalandjátékok kedvelőinek. Mert ugye jól tudjuk, hogy a grafika nem minden ...

    Köszi szépen Kirol, hogy felhivtad figyelmem a játékra, bevéstem az agyamba a játék nevét!
  • Shiwo
    #13
    tisztelet a kivételeknek..kár hogy kevesen vannak