1565

TÖRZSHELYÜNK



A tinta magától töltődik, néha nézzetek rá!!!

FELADAT, szinten tartani a zászlót!!!KATT IDE!
  • Jocex
    #1524
    Kihalt ez a jó kis topik:(.
  • Goruck
    #1523
    és akkor be kell ide írni, mi?! xDhöhö
  • ThisZip
    #1522
    Jah, de menek albiba haverokkal + koleszosokkal vizsgaidőszakot búcsúztatni!
  • Benny04
    #1521
    és uncsizol? :D
  • ThisZip
    #1520
    én is azért írtam ide mer +fav :ASD:A:SD:ADS
  • Benny04
    #1519
    attól, hogy már nem drawballozok, favban van még mindig a topik ;)
  • ThisZip
    #1518
    wehehehe, nem is gondoltam, hogy fog ide vki írni vmit :D:D
  • Benny04
    #1517
    down :D
  • ThisZip
    #1516
    up
  •  Evil
    #1515
    Esküdni mernék hogy az alattunk lévő WII forumosok cseszik szét feketével a zászlónkat, amig elnem kezdett feketedni a zászlónk adig egész szép tiszta volt a fekete rész náluk. De amióta a miénkre kenik a feketét azóta az övéké is csak romlik.
  • Benny04
    #1514
    :C
  • John Cena
    #1513
    én is néztem:(
  • Sephirot T
    #1512
    úgy látszik eltűnt a zászló,már csak apró foltocskák látszanak belőle
  • VRSDM
    #1511
    SHADOW_THH keze munkája ;)
  • John Cena
    #1510
    látom nem ismerted:P
  •  Evil
    #1509
    Az a baj hogy ha elég nagy megtalálják félperc alatt azt ugyanezlesz a vége :(
  • Sephirot T
    #1508
    szerintem el kellene költözni mert már nem tudjuk fent tartani,tul sokan piszkítják
  •  Evil
    #1507
    Mostanra anyi firkász nekiesett a zászlónak hogyha nincs itt 4-5 ember aki segitene rendbe rakni akor a végén totál elfog tünni.
  • PyRex
    #1506
    OMG SDFSDF:SDF:SDF:SD:F::AS:ASD:ASD:ASD:ASD:ASDASD:AS bazmeg, ezen felsírtam :D
  • w77d
    #1505
    azt a baszott nagy fekete foltot kéne már kivenni, én nem tudtam teljesen mert elfogyott a tinta :(
  • ThisZip
    #1504
    50%-kal javítottam egy pink foltot..

    LOL, minek kell ilyet beszúrni? Nem írhatja le mindenki folyamatosan, h mit hol javított.... Ez nem a szavazó topik.....
  • VRSDM
    #1503
    [center]
  • Eldián
    #1502
    Segítséget meg köszi mindenkinek!
  • Eldián
    #1501
    Nem kell besértődni, nyugi van! Én kezdtem el a zászlót, magyarán az enyém. :P És attól, hogy van egy autód, nem csak te ülhetsz benne...
  • Villanypásztor
    #1500
    Azért lolmán, hogy a "te zászlód"... amennyire láttam mostanában, a "stílusokból" ítélve minimum hárman javítgattuk, de pl. a kb egy héttel ezelőtti ocsmány nagy sárga Dávid-csillagokat szinte teljes egészében én szedtem le.
    Na nem mintha annyira szívemhez nőtt volna, hogy magamnak akarom, de azért vicces ez "az én zászlóm" hozzáállás :D
  • ThisZip
    #1499
    Ez Eldiánnak ment.
  • ThisZip
    #1498
    Erről már dumáltunk, h ígyis úgyis összefirkálják. Ha pedig leírod ide a bajod, akkor tuti, h megint összefirkálják, h röhöghessenek rajtad. Erről jutott eszembe egy kép: link

    Most nem azért, h szivassalak, de ez van. Szal csak lazán! ;)
  • Eldián
    #1497
    Kiváncsi vagyok milyen ember az ilyen, aki most jót röhög magában, mert csinált nekem egy félperces munkát... neki üzenem, hogy gondolkozzon el, miért nincs barátnője, akit b@szogathat - mert egy komolytalan hülyegyerek, és vesztes... vagy a kukit szereti... na, szóval menj a fiúdhoz zacsipacsit játszani öcsibogyó.
  • desigo
    #1496
    ami ide be lett linkelve vagy csak szóbajött egyből rombolva lett :(
  • Eldián
    #1495
    És lol, mégis tudnak alkotni, lerajzolták a nevemet... (írni nem tudnak nagyon...)
  • Eldián
    #1494
    Utálom, hogy egész nap semmi, tök szép a zászló, délután 3tól meg hazajön a sok kispöcs IQ fighter a suliból, akinek esze annyi van mint egy marék lepkének, alkotni meg annyit se tud mint egy kómás majom...
  • Eldián
    #1493
    És alig hogy beírtam ide, már össze is baszták az egész zászlóm... Ezért javasoltam anno, hogy menjünk chatre, és ott tudnánk, hogy ki kicsoda. Lehetne bannolni a vandálokat... tudom hogy nem fogják levédeni, csak a magam szórakoztatására csinálom.
  • desigo
    #1492
    tényleg régóta tartod a zászlót
    nem semmi

    semmi értelme a zászlót védeni mert sosem védik le és mindig szétcseszik az összeset :(
  • Eldián
    #1491
    XD Az én zászlóm volt előbb, de mindegy... csak annyi, hogy csináljátok a sajátotok, és javítsátok amit tudtok, de ne más rajzát csesszétek össze. Kösz.
  • desigo
    #1490
    egyedül csinálod a felső zászlót?

    honnan szedsz annyi tintát?
  • ThisZip
    #1489
    Javítottam egy fekete pacát.

    Eldián:
    Azt nem értem, hogy miért kezdtél bele egy másik zászlóba? Amennyi tintát "elpazarolsz", azt nyugodtan felhasználhatnád a nagyobbik zászlónál.
  • Eldián
    #1488
    A másik zászló az enyém, próbálom normális állapotban tartani, csak a tökömdenagyonkivan azzal, hogy a zöldemet meg a fehéremet mindig pirosra akarjátok festeni! Inkább javítsátok a saját zászlótokat, van rajta mit, ne az enyémet barmoljátok össze! Köszi.
  • ThisZip
    #1487
    Ki csinálja a fölötte lévő másik zászlót? :O
  • Bloodluster
    #1486
    Én csak a nagy firkákat szoktam javítgatni. Pl. a horogkereszt és a külföldi szitkokat. Addig várok, hogy töltődjön a tinta és jöhet a következő. :D
  • Sephirot T
    #1485
    én is javitom de én kb. csak 20%-t nyomok rá kétnaponta mert ha tovább várok lenullázódik a tinta