25
  • Reg5
    #25
    Az első 20-ból kb 4-5 oldal normális, és hasznos, a többit nem is minősítem... Színvonal rulz!

    Amúgy grat SG!
  • Epikurosz
    #24
    Bravó SGó!
  • St
    #23
    SG helye az alexán is jó, ott 24. :)

    Sajnos az alexa nemigazán hiteles, hiszen csak azokat nézi akik az alexa toolbart használják, ők pedig igen speciális réteg....
  • Mirtil
    #22
    Sántít, nem kicsit, nagyon..
    Az Alexában benne van a goldengate, erről jutott eszembe: hogyhogy egy darab szexoldal nem került ezek közé be? Márpedig elég valószínűnek tartom, hogy egy átlagmagyart jobban érdekel, mint az apeh oldala. Vagy talán cenzúrázták?
    Online játékokat se látni, pedig a másik listában ott van a travian és a bitefight is.
  • MolniGee
    #21
    Amúgy ha már statisztika, akkor mért nem Alexa? :)
    Top 100 Magyar oldal

    Itt az iwiw az első :), de pl a sulinet.hu csak a 60.
  • Taxy01
    #20
    Meg az is sántít, hogy a sulinet.hu egyáltalán szerepel a listában, már rég el is felejtette mindenki, hogy volt ilyen valaha. Az, hogy megelőzi pl a használtauto.hu-t, meg egyenesen büdös. Szerintem....
  • Taxy01
    #19
    Ez nekem gyanús. Nem hinneém, hogy az Origo másfélszer népszerűbb, mint az Index. Nyomták a tv reklámot, elhiszem, hogy feljött, de ennyire???
  • GVG
    #18
    23?!Ez biztos egy összeesküvés! Na most lebuktott az sg
  • Tinman #17
    Amúgy nem csoda, hogy a 23. leglátogatottabb, csak én naponta min. 10x hozom be az oldalt :-D
  • Tinman #16
    "pffff. van még olyan aki adózik??? "

    Van képzeld. Azért melózok napi 9-10 órát, hogy a nem adózó köcsögök ingyen élhessenek munkanélküli segélyen. Fordulna fel az összes, amelyik képes rá, ajánlatai vannak, de nem megy el dolgozni. Ezer+1 ilyen van, főleg a tudjátok kik.
  • Csaba42
    #15
    Hát ja, és az IWIW 4%-kal többet nőtt. Bizonyára vannak, akik ott trágyalják ki a dolgaikat, nem az MSNen, vagy bármilyen "privátabb" helyen. Mindegy, ettől még ugyan nem lesz világgazdasági válság, csak nehogy a végén annyira szutyok hely legyen az IWIW, mint amilyen a chat.hu.
  • Mipi
    #14
    Pffff IWIW csodálatos. Igaz múltkor mondtam egy ismerősömnek hogy sokan azt hiszik hogy az internet csak az iwiw-ből myvip-ből meg a freemail-ból áll. És erre tessék!
  • kicsibicska
    #13
    De azért fura, hogy csak ilyen kis különbséggel vezet a google.

    Ezután ha valaki baromságot kérdez, akkor az iwiwre küldöm, keresse meg ott. :)
  • Csaba42
    #12
    Minő meglepő, hogy egy keresőoldal vezeti a statot! Az viszont, hogy az iwiw a második: .
  • bobi64
    #11
    sg.hu, gratulálok!!!
  • sanyynn
    #10
    Szerintem engem mostanaban nem eppen magyarnak mond akarmien kutatas is pedig 15 evnel idosebb vagyok, itt messze fent eszakon :)
  • JL666
    #9
    "Az SG.hu a 23. leglátogatottabb oldal" na akkor lehet erőltetni a bulvárhíreket a jobb látogatottságért ehehe
  • Gerygrey
    #8
    Honnan vannak az adatok?

    A Szonda Ipsos és a Gemius Hungary által 15 évnél idősebbek körében készített(...) - vagyis nagyjából ugyanazok és valószínűleg ugyanazzal a módszerrel készítik ezeket a statisztikákat, mint a politikai pártpreferencia-felméréseket választások előtt.

    pffff. van még olyan aki adózik???
    Pfff. Ha te nem, akkor inkább húzd meg magad és maradj csöndben, de ne verd büszkén a melled hogy te nem.
  • Dany007
    #7
    Azért az gáz, hogy az iwiw a 2. Na meg a freemail a 4... Látszik a színvonal... =/
  • winnie
    #6
    "csak mert pl a median sütijeit a kezdet kezdete óta tiltom"

    fú, ügyi vagy. akkor adj hozzá egyet minden számhoz, ahol jártál és teljesen más lesz a lista.
  • werwers
    #5
    persze az internetszolgáltatód tudja 15 évnél idősebb vagy, vagy nem

  • sarkiroka
    #4
    aztán honnan vannak az adatok?
    csak mert pl a median sütijeit a kezdet kezdete óta tiltom, ahogy a google-analizálását is. vagy az internetszolgáltatónk ad ki bennünket? gyönyörű, mondhatom...
  • arrakistor
    #3
    apeh.hu ??? pffff. van még olyan aki adózik???

    3 dolog:
    hazugság, aljas hazugság, és a statisztika.
  • Cat #2
    Szerintem windowsupdate és egyéb letölthető frissítések miatt van ott, illetve explorernél is lehet ilyesmi alapbeállítás, talán.
  • PíszLávJuniti
    #1
    Ha 10 éves kortól számítana, akkor SG torony magasan vezetne, utána pedig gportál vagy hasonló :)
    a microsoft.com ot nem tudom, ki az az épkézláb ember, aki olvasgatja?
    msdn szvsz külön lenne jelezve