7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • bertino
    #481
    100% arcade, kár minden ellenállás :D
    de tényleg, semmi szim vonás nincs benne sztem, talán a driftben valamennyi, de az s kevéske :)
  • Pepsi Twist
    #480
    Grid olyan arcade fos mint a huzat :D
  • broman191
    #479
    Azért minden segítséget kikapcsolva nem tudom hogy játszod billentyüzetről, akkor már kormány és pedál kell...szóval nem kőkemény arcade semmiképp...:)
  • trick daddy
    #478
    a városi verseny bejön a többi x-ar és kevés car
  • trick daddy
    #477
    nekem nemteccik
  • bertino
    #476
    a grid egy kőkemény árkád játék, de mind1.

    vagy árkád, vagy szim.

    kettő együtt elég nehéz lenne.
  • Prince23
    #475
    Na ja a Grid egyszerre szimulátor és arcade egyben, de főleg szimu, hiszen a knyarokat óvatósan kell bevenni, nem vehetem be 270-el pl.
  • broman191
    #474
    A GRID-et nehezen szoríthatja meg...ha nem is ugyanaz élményben...
  • Prince23
    #473
    De kizártnak vélem, azt hogy a nfsu leigázza mondjuk a me-t vagy x játékot :D
    úgy se lesz az év játéka, előre szólok:D
  • trick daddy
    #472
    Igy van
  • Prince23
    #471
    Ez viszont már korrekt. (az egyik legjobb, vagy jobbik esetben az év játéka)
  • trick daddy
    #470
    az autos gamek-be már 2-fajta van a szimulátor,és az arcade-tuningolos
    a szimulátorosakat nem évente dobják ki de viszont jobban kidolgozottabb mint a másik széria és belsönézetböll is jobb mivel látjuk az auto belsejét :) a vezetés élmény is érezhetöbb pl:X-box:pgr4 v ps3:gt5
    Az arcade jelegüek pl:nfs v ,Mc a többfajta kocsik együttes versenyzése,PL: izom vs japán verdák de viszont elvész itt az élethü vezetés élmény,pl a kanyarokat nagyobb sebeséggel is bevehetö mint a szimulátorokban és ezekben 1 lamborghini-is versenyezhet 1 nissan 350z-vel mert ott van TUNNING .
    Szoval mind a kettö autos játéknak felel-meg,DE ha tényleg anyira jo game lesz az uj nfs akkor szerintem az egyik legjobb játéknak fogják nevezni ,nem a legjobb autos játéknak.
  • Peck
    #469
    De ha ez se jön össze nekik szerintem,akkor tényleg lerakják az asztalra az Underground 3at :D legalábbis ln a helyükben ezt tenném :)
  • Peck
    #468
    Nem biztos.... Mivel az Undergroundok óta az EA nem tudott nagyont ütni az emberek szívébe az NFS-el lehet hogy most sikerül. Az Undergroundok azért ütöttek nagyot mert az EA megfogott egy olyan stílusát az autós világnak amit a játékgyártók akkor nem nagyon fogtak meg.Vagy akik megfogták félbehagyták lásd Street Legal.Ugyebár az EA ötvözte a Most Wanted meg a CArbonban a régi NFS-eket 3-4 és az Undergroundot de ez már nem jött össze nekik.A Pro Street meg valahol a gyökerekhez ment vissza ugye hogy pálya versenyzés...De most ha egy pontosan filmbeli szereplőként kell játszanunk,tuningolni úgy mint az Undergroundba,közbe izgalmas küldetéseken vezetve.Lehet hogy az EA megint eltalálja azt a pontot.Mert ki ne akart volna már valami mozihős helyében lenni :P Én bízok a legjobbakban ha már 3 részr elcse**tek.
  • Prince23
    #467
    Az nfs alapból nem lehet minden idők legjobb autós játékának kinyilvánitva... hisz nem szimulátor!
  • SLICK
    #466
    :_DSA:D?AS:?AF__ASFASF:?D

    Az EA mindig próbál vmi nagyot újítani. Valljuk be ez az elmúlt 5 évben nem ment. Sztem ez a GTA, Cobra 11 meg Halálos iramban keverék is nagyot fog bukni.
    Betojok ha pont most váltaná meg a világot az EA és tényleg egy normális gamet adna ki. Mondjuk ezek az új részek már régen nem NFS névhez méltóak..
  • Pepsi Twist
    #465
    sztem meg nem
  • bertino
    #464
    pff...
  • mikiking
    #463
    Szerintem minden idők legjobb autós játéka lesz
  • trick daddy
    #462
    hát ez naon (UNDERCOVER )
  • ATi0021
    #461
    Ha minden igaz akkor mostmár teljesen biztos, hogy a játék trailerét láttuk. Ki került a GameTrailersre is mint Debut Teaser.
    LINK: NFS Undercover - GameTrailers.com
    És az IMDB-n is kint van: NFS Undercover - IMDB.com

    Azért érdekes, hogy ahány oldal annyi féle megjelenési dátum van. Az IMDB-n a megjelenésre dec. 1-et, Gametrailersen nov. 18-at, IGN-XBOX nov. 17-et, IGN PC-re ír dec. 31-et és nov. 1-et is.
  • trick daddy
    #460
    akkor ezek szerint lesz rs5-ös (van isten )
  • broman191
    #459
    Éles szemü emberekkel van dolgunk, párat nem szúrtam ki...:)
  • Szabi1991
    #458
  • Attila889
    #457
    bazd...én nem mondtam hogy hivatalos...csak kérdeztem...és amúgy is tudom hogy nem hivatalos mivel még maga jtáké sincsk onkrétabban bejelentve...ehh fárasztóak vagytok ti sg-sek...mert ti oylan okos vagytok hogy töletek függ az egész világ sorsa...
  • Szabi1991
    #456
    ha 1x úgy viselkedsz...
  • Attila889
    #455
    én is tudom hogy nem végleges :D
    és ne lámázz le thx.
  • #454
    sztem ezek csak azok amik a videókban is láthatók voltak...
    vkinek nagyon jó szeme van
  • Szabi1991
    #453
    a videó alapján....... nem végleges
  • Attila889
    #452
    Autólista? :S (ha az akkor eléggé szerény :S)
  • trick daddy
    #451
    wtf !!! az nfs-nél nemlehet tudni .
  • trick daddy
    #450
    de alap 700 Le a geme-ben + az ár nemszámit (anyira )
    + erre még tuning akko durván is 1100 Le Teccikérteni:)
  • EnZsolt
    #449
    Biztos vagyok benne már, hogy A3-as, csak a seggét tolták ki az autosculpt-tal. Az orrán a légbeömlő is stimmel, csak 3 részre szedték.
    trick daddy: ez egy játék, itt ilyet is lehet :D Nincs az a vadbarom, aki egy többmillás sárga autó alá, lila neont tenne :)
  • trick daddy
    #448
    lehet hogy a lámpát is lehet cserélni mint anno az u2-ben elölsö/hátso
  • broman191
    #447
    Már a mostani SL Black Series is jobb mint az SLR, és olcsóbb is...^^
  • broman191
    #446
    A5 a legjobban hasonlító eddig, bár a lámpa nem teljesen, 3 izzó nincs az igazin a guglis képek alapján... :) A noverber 18-ról annyit hogy a megjelenés lehet a legnagyobb valószínüséggel (eddigi megjelenések...), most járnak 2 évnél, hármat nem vállalnak be biztos, vagyis inkább a kiadó nem mert pénz kell...aug20 pedig a már említett GC, nagyot néznék ha villantanának egy jó demót...^^ Valaki beszélt filmről, szerintem nem lesz itt semmiféle NFS film, mozis átvezetők max., mint régen a MW-ben.
  • trick daddy
    #445
    http://images.google.hu/imgres?imgurl=http://www.autospies.com/images/users/SUPREMEPIZZA/7192007182816.jpg&imgrefurl=http://www.autospies.com/news/New-700HP-Mercedes-Super-Car-18308/&h=315&w=565&sz=56&hl=hu&start=3&tbnid=zF0AIsMfOv00nM:&tbnh=75&tbnw=134&prev=/images%3Fq%3Dmercedes%2Bsupercar%26gbv%3D2%26hl%3Dhu
    Kicsit hosszu . 700Le mercedes na ez tuti lenne és 1000-szer szebb mint az slr-Mclaren.
  • trick daddy
    #444
    vagy az is lehet hogy v-mi concept car
    1: nincs olyan izetlen vadbarom, aki ilyen felniket rakna audira (mivel a felni többet ér, mitn a kocsi maga)
    azé kocsi ára is jovolna
  • ATi0021
    #443
    Azért én nem vagyok ebben annyira biztos. Lehet akár A5 vagy S5 is.
  • soulhunter
    #442
    hmmm... megnéztem jobban ezeket a képeket:

    1: nincs olyan izetlen vadbarom, aki ilyen felniket rakna audira (mivel a felni többet ér, mitn a kocsi maga)

    2: 3 izzo: ez inkább japán jellegre utal

    3: snassz kasztni... v az audit akarja vele lejáratni az EA (márha tényleg audi), v tényleg nem az

    és van mire alapoznom a megállapitásom :P

    de előbb megnézném a kocsi hátulját, abbol több derül ki :P