7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Máté94
    #681
    Köszönjük szépen!
    Nagyon jó lesz:D
  • ATi0021
    #680
    Új infók, képek, videó, térkép stb - magyarul a TCM-en
    Ez eredeti angol nyelvű szöveg pedig itt: NFSUNLIMITED
  • Pepsi Twist
    #679
    :)
  • Bullitt
    #678
    Nyilvánvaló, hogy a 3 város 3 különböző környezetű lesz, vagy más lesz a színvilág, illetve a feeling ahogyan behajtasz a három egyikébe... Feltehetőleg Palm Harbor lesz a Miami féle, amit már ltáhattunk a whichroadtotake.com videók egyikében, amikor MaggieQ beszél.
  • DJ Skyline
    #677
    kb olyan lesz mint a San Andreasba, lesznek kis területek a nagyobb városok között és kész.
  • ntex
    #676
    Azért a bebarangolás kicsit túlzó kifejezés, mindössze kb. az autópályán fogsz tudni menni, és nem hinném hogy valós méretekkel lesz minden lemodellezve mert akkor bizony floridából washingtonba nem 5 perc lesz átmenni (meg nem is egy óra)...
  • trick daddy
    #675
    sztem ugy lesz hogy csak az a három város lesz + az autópálya ami összeköti őket .És lehet, ugy szerzed meg a városokat mint az U2-ben a negyedeket vagy mik voltak azok.
  • ATi0021
    #674
    Feltehetően ez a 2 napos út nem lesz benne. Azért az sok lenne. Nem? De az hogy kicsit közelebb hozzák a városokat némi autópálya és vidéki táj stb már hihető. Amúgy a GoogleMapson rengeteg a nemzeti park, tó, folyó, golfpálya ami jó lenne a játékba is. Már a Most Wantedben is volt amolyan park és golfpálya. Szerintem nem kizárt itt sem. Amúgy újabb bizonyítékot találtam rá, hogy a 3 város elmélet igaz lehet és Tri-City olyasmi lesz mint San Andreas, vagyis amolyan megye.

    A legtöbb bizonyítékot Port Crescent jelenti. Először is mivel annó Washingtont emlegettek a játék városának. És ha jól megnézzük a térképet akkor "tiszta véletlen", hogy a város pont Washington államban van. A másik, hogy a whichroadtotake.com-on levő 27-es dosszié videójában elhangzik a következő: "Hey. Yeah, it's all set up. Pier 33 at Port Crescent" Itt is ott a város neve.
    Itt van a teljes szöveg linkben:[URL=http://forums.electronicarts.co.uk/need-speed-undercover/328049-road-take.html]whichroadtotake? - ea.co.uk forum[/URL
  • trick daddy
    #673
    akkor floridátol - washington-ig tart a bebarangolás ?? Ez cool
  • ATi0021
    #672
    A második hírben írt 3 város a valóságba is létezik.
    Kép: Tri-City - GoogleMaps
  • trick daddy
    #671
  • ATi0021
    #670
    Hivatalos EA bejelentés - tcm.mconline.hu

    Tri-City Bay Area avagy a HÁROM város vidéke :D
  • SötétBarom
    #669
    -.-

    MW inkább hasonlít a wipeoutra mint egy autós játékra.. Akár lehetett volna a címe Burnout: Most Wanted is.. Vagy mittomén.. Vagy Wipeout: Road RAge. Vagy akármi.
  • Loufee
    #668
    nekem akkor is az underground 2 az, amelyik a legjobban bejön
  • trick daddy
    #667
    "Az MW-t akkor elismertem volna, ha nem needforspeed"
    WTF??? mi anti-nfs-es vagy ,vagy mi?
  • SötétBarom
    #666
    Az U2 csont ugyan az volt mint az egy, csak teleszarták alkatrészekkel, meg értelmetlen cuccokkal (hifi, meg terepjárók, stb.), és butább lett a fizika..

    Az MW-t akkor elismertem volna, ha nem needforspeed, mert feelingje az nagyon van.. Egyik legjobb full-arcade gém..
  • Pepsi Twist
    #665
    #641
  • trick daddy
    #664
    én a 4. hight s.-töl kezdtem nfs-ekel game-elni
    és az is a régi pc-men volt ami azota rég meghalt .
  • DJ Skyline
    #663
    azért jó volt a 3 meg a 4 is. kettő annyira nem jött be bár nyúztam azt is eleget :D a Porsche az tényleg valami über játék a szériában, az első is. a 2 underground annyira nem volt vészes, de akkor már az U2. a többi meg...khm......kb ennyi a véleményem azokról :D
  • SötétBarom
    #662
    Sok kis pöcspisztoly itt asziszi az U2 volt az első NFS :D Ez az U2 volt a legjobb rész szövegektől hányni tudnék.. Ez az egész széria a Road&Track féle elős rész óta hanyatlik :DDDDDDD Aztán a porche unleashednél még fellángolt nagyon fényesen, aztán viszlát.. (bár hogy őszinte legyek, nekem az undrground 1 nagyon tetszett, sokat örökölt a PU-tól, és nagyon új dolog volt ez a tuningolás téma..)
  • trick daddy
    #661
    hát én még komolyan se tudnám felrakni
  • SötétBarom
    #660
    Nem tudom.. Remélem leesett már az EA-nek, hogy mostanában a "szimulátoros" fizika a trend :D Szal nincs baj azzal, ha arcade, csak kicsit lehessen érezni az autót, meg lehessen pördülni, az RWD mondjuk tolhatná a seggét, ilyesmi.. Sztem a pro street komoly előrlépést (visszalépés az elődökhöz) jelentett a most wanted/carbon fizikához képest..

    Amúgy ha valaki unatkozik, poénból rakja fel az elős need for speedet.. Meglepően jól eltalált fizikája van. Ott egy élmény vezetni..
  • trick daddy
    #659
    nemcsak a két izom auto volt ott hanem még jopáran
    Ha pedig maggie q szerepére Eva Mendes-t rakták volna akkor tuti hogy a halálos iram elsö két-részét nézték mikor a sztorin gondolkodtakXD.
    mondjuk nem lett volna rossz.
  • Szabi1991
    #658
    a wichroadtotake alapján a karakterünk se rendőr, csak amikor felborítják a kocsiját, úgy kerül a kihalható szobába :p

    de mintha ez is ismerős lenne.. szegény Skyline :(
  • 0blueman
    #657
    legyen igazad de Brian akkor már nem volt rendőr, csak elfogta a rendőrség, hogy segítsen
  • Szabi1991
    #656
    * A történet szerint a játékos karaktere egy titkos rendőr, akinek versenyekkel és egyéb feladatokkal kell bizonyítani rátermettségét, hogy sikeresen be tudjon épülni egy nemzetközi bűnöző szervezetbe

    - autópályás száguldás, hogy a szivarvágót kivegyék a ferkából...
    - amikor a 2 micsu a 2 amcsi verda ellen versenyzett...

    * A játék folyamán Maggie Q lesz az egyetlen kapcsolatunk a külvilággal.
    - Eva Mendes -.-
  • trick daddy
    #655
    Áhh... az baj
  • trick daddy
    #654
    Sztem + mind a 2-é
    a highway batle-t a HI-2 böl szedték tuti, amikor a ferrari-hoz mentek a kikötönél .
  • 0blueman
    #653
    Semmivel sincsenek többen, csak ketté van osztva a csapat
  • trick daddy
    #652
    a carbon az x-ar a PS egy kicsit jobban bejöt .
    a carbon történetére is asztmondták hogy jo lesz hogy bandákat kell leverni + lesznek csapattársak és mégis
    Igaz ezen a részen 2x anyian dolgoznak mint az elözöeknél (én ugy tudom)
  • 0blueman
    #651
    Nemigaz, mert az első részben volt még zsaru a csávó és Vin Dieselékhez kellett beépülnie
  • Szabi1991
    #650
    nem... a 2. rész (Halálosabb Iramban) :DD
  • bertino
    #649
    nincsenek tul pozitív előítéleteim most se...
  • krisztianp16
    #648
    Na csösztök nekem nen jönbe ez a játék inkáb maradok a Carbonál
  • 0blueman
    #647
    Magyarul A Halálos Iramban játékváltozata lesz.
  • trick daddy
    #646
    ( az autók irányítását 430 módon befolyásolhatjuk )
    Ez ugyan mit takar ???
  • Grove4
    #645
    Az NFSUnlimited.net-nek köszönhetően megérkeztek az első információk a Need for Speed: Undercoverről. A hírek mellé öt új képet is szereztünk!

    * A Need for Speed: Undercover rengeteg élőszereplős videót fog tartalmazni
    * A játék készítésekor látványos hollywoodi technikákat használtak
    * A történet szerint a játékos karaktere egy titkos rendőr, akinek versenyekkel és egyéb feladatokkal kell bizonyítani rátermettségét, hogy sikeresen be tudjon épülni egy nemzetközi bűnöző szervezetbe
    * A játék folyamán Maggie Q lesz az egyetlen kapcsolatunk a külvilággal.
    * A történet küldetés alapú lesz

    ha vótmá bocs!
  • Leo 1991
    #644
    xD
    1üt jelenik meg a GTA IV-el
    jól elleszünk 1 darabig szentem
  • mikiking
    #643
    ez marha jonak néz ki.... szvsz
  • bertino
    #642
    "- Miért lesz ennyire más ez a játék? Sokak szerint az NFS-nek a versenyzésről kellene szólnia, erre ti most teljesen más irányba mentetek. Nem féltek attól, hogy a hardcore rajongók csalódni fognak az új részben? "

    ez a riporter is eddig a föld alatt élt szerintem.