22
  • Normal
    #22
    No és a kipróbálási, és cseregarancia mennyi időre szól?
    Mert mi van, ha Joe, aki neki nagyon jó barátja, engem nem szeret?
    Netán Ivette, a kislánya nem ad puszit a láthatási napon?!?
    :D
    Majd egy agyszivó alakváltó alien fogja megtalálni, és akkor nem sétál sehová. :D:D
  • WinT
    #21
    Én meg a cím első olvasatára azt hittem, hogy jó pénzért megölheti valaki. :)
    Arra biztos lenne vevő... bár sokra menne a pénzzel utána.
  • arrakistor
    #20
    pffff. nekem egy ilyan usher élete akkor se kéne ha ő fizetne érte, nemhogy még én
  • aDannyBoy
    #19
    kinek mi jut róla eszébe... edgar allen poe egyik zseniális regényének címe eredetileg hogy the fall of the house of usher
  • atlagember
    #18
    Már volt ilyen, nem ez az első, úgyhogy nem újdonság.
    De szerintem sokkal egyszerűbb lenne, ha főbelőné magát.
  • csimmasz
    #17
    Ha azt veszem mamár a hírnév kp-re váltható,akkor nem is hülye a pasi.
  • csimmasz
    #16
    Ja,sok idiótának tűnő ötlet lett hatalmas siker.
    És sok tutinak tűnő lett kudarc.
    Az a cserélős fazon is megcsinálta a szerencséjét,és valami öngyujtóval vagy mivel kezdte nem emlékszem már.
  • Romel
    #15
    Figyeljétek meg, milliomos fog válni belőle... Balfaszoknak áll a világ.
  • sanyynn
    #14
    Szerintem is. Ez csak arra volt jó, hogy pl. az sg.hu-n megjelent hírnek... -_-
  • raingun
    #13
    És ki akarja egy looser életét?
  • ffxi
    #12
    Pff... szánalom a köbön.
  • Su0my
    #11
    AZÁM
  • MerlinW
    #10
    Az élete kudarc, de a vagyona még használható:)
  • Dark Angel 666
    #9
    nem én leszek a vevő az egyszer biztos
  • bracsek #8
    Hát igen, értenek a címadáshoz, azt hisszük valami érdekeset olvashatunk, közben semmi, ezt sokan megtették, de nem sg hír lett belőle :P
  • Csaba42
    #7
    Ha egyszer saját maga szerint is kudarc az élete, akkor ugyan kinek kell?
  • ziipp
    #6
    Amikor még csak a cikk címét olvastam el, azt hittem, hogy eladja önmagát is, és valamiféle rabszolgaként lesz majd az új tulaj mellett. Na abban lenne fantázia. :D De így? Bár egy kis szerencsével bagóért szerezhet valaki egy polgári exzisztenciát. :)
  • willcox
    #5
    Feltűnési viszketegség a köbön.
  • acdc
    #4
    "ebben nyilván a ház teszi ki a legnagyobb részt"
    Nagyon valoszinu mer azt a kocsit meg motort ugy dobjak utannad ott.Menjen magyarorszagra 1 honap utan tuti visszasirna regi eletet es meg uszva is de visszamenekulne
  • rolika
    #3
    hehe, van egy régi horrorfilm, aminek Usher-ház a címe :-)))
  • Cat #2
    A csávó ezzel kb. elismeri, hogy kudarcot vallott az életben. Még mindig jobb, mintha öngyilkos lenne.

    (azt se értem, hogy minek mutogatja a hobbijait meg a bulikat, ezeket nem lehet megvenni)
  • Sir Quno Jedi
    #1
    Háak ennyiér kell a francnak a mocskos kis levetett élete, meg a béndzsa szőnyegbolti melója... (még akkor is, ha övé a bolt)