892
  • csgj
    #12
    Csak azt sajnálom, hogy adott a karakter...
  • Prince23
    #11
    CIKK

    Olvassátok el! Nagyon sok minden derült ki!

    Emberek! Pörögjön a topik a támácal! Nagyon jó kis játék lesz ez. Minden NPC leszólitható és társaloghatunk is velük.
    Mass Effect nyomdokain!
  • wedge31
    #10
    Az eddigiek összefoglalása gyakorlatilag semmi új ,én már az elsö ingame videót látnám szivesen.
  • Prince23
    #9
    Na ez nagyon fajintos játék lesz, tuti beszerzem!
  • wedge31
    #8
    Egy új cikk rengeteg infoval a végén egy kis kérdezz-felelekkel.
  • wedge31
    #7
    Egy pár új infót olvastam a GS-en, föleg a megjelenés ami már nincs is olyan messze a lényeg:

    " Az Alpha Protocol-ban Michael Thorton CIA ügynök bőrébe bújva kell lelepleznünk egy összeesküvést úgy, hogy a saját kormányunk nyilvánít bennünket célpontnak, s igyekszik rövid úton eltenni láb alól. Ha életben akarunk maradni, akkor a fél világot beutazva, morzsáról morzsára haladva, kontaktszemélyeket, tanukat kifaggatva kell összegyűjtenünk a nyomokat, amelyek elvezetnek azokhoz, akik belekevertek a kulimászba. Unreal motor, Mass Effect-féle párbeszédrendszer, szebbnél szebb nők, városonként menedékházak, fejleszthető képességek várják majd a téma rajongóit. "

    A megjelenést 2009 februára tervezik.
  • wedge31
    #6
    Uj képek és némi infó.
    U3-as motor lehet jó is meg rossz is minkettöre van példa, mindenesetre a graf minösége rendben lesz.
  • wedge31
    #5
    Megérkezet az elsö öt screenshots.
  • Facek
    #4
    Alpha Protocol is slated for an early 2009 release on PC, Xbox 360 and PS3.
  • wedge31
    #3
    Nekem eddig mindkét Obsidián játék oriási csalodás volt.
    A Kotor2-nek a végét szurták el a NWN2-nek meg a multiját pedig abba az lett volna lényeg.
    Mindkettö folytatás volt ráadásul egy hatalmas sikerü elözmény folytatása amihez szerintem nem tudtak felnöni.
    Az alienes és ennél a crpg-nél nem áll fenn az a veszély hogy az elözö részhez hasonlitsuk.
    Szerintem is jó game lesz a story és a Fallout fejlödési rendszer bizakodásra ad okot ,várom a további infokat.
  • csgj
    #2
    Na, ez sztem nagyon jó kis game lesz! Már csak az Obsidian miatt is... NWN2 is nagyon ütött. Eddigi kedvenc rpg-m. Sőt, 2. kedvenc játékom. (Mert a The Longest Journey-t egy game sem tudná letaszítani a trónról :P)
  • wedge31
    #1
    A hir:
    A Game Informer áprilisi számában tárják majd a világ elé, hogy az évek óta Project Georgia kódnéven emlegetett, sokáig titkos fejlesztés mit is takar. Az Unreal Engine 3 által hajtott Alpha Protocol napjainkban játszódó kémtörténete Jack Bauer, James Bond és Jason Bourne kalandjait idézi. Michael Thorton tehetséges, fiatal ügynök. Minden adott ahhoz, hogy gyorsan felfelé kapaszkodjon a ranglétrán, ám a legutolsó küldetésén valami végzetesen félresikerült. Hazája kormánya cserben hagyta, sőt hajtóvadászatot indít ellene. Michael az egyedüli, aki birtokában van egy információnak, melynek segítségével elháríthat egy nemzetközi szintű katasztrófát.
    Izgalmasnak ígérkező felütéssel kezdődik hát az Alpha Protocol, s az Obsidian gondoskodik róla, hogy a folytatás se legyen unalmas. Az ígéretek szerint viszonylag szabadon vállalhatjuk el, és a nekünk tetsző sorrendben hajthatjuk végre küldetéseinket a világ számos pontjára eljutva. A kémsztorik majd' mindegyikében szerepel néhány dögös csajszi, akivel a főhős a barátságon túlmenő kapcsolatot épít ki. Az Obsidian játéka sem lesz kivétel. Természetesen nem csak a lányok miatt járjuk be a világot, hanem elsősorban küldetéseink miatt, melyek során gyakran keveredünk harcba. A Fallout szisztémáját idéző fejlődési rendszer segítségével akár mesterlövésszé, vagy harcművésszé is képezhetjük magunkat. Az előzetes információk alapján a külső nézetes RPG harcrendszere leginkább az Uncharted című PS3-as sikerjátékhoz hasonlítható. Egy másik, hasonlóan friss és hasonlóan sikeres alkotás, a Mass Effect szolgált a párbeszédrendszer mintájául.