366
  • kobi14
    #366
    Ezt is belehet zárni.
  • Frenklin737
    #365
    Pedig Szerintem Jobb Lenne Mint A ETS.
  • hungaryws
    #364
    Nem tudni, szerintem játék már a kukában landolt :(
  • Frenklin737
    #363
    Mikor Jön Ki A Játék?????????????????
  • Rayden02
    #362
    Néha napján!
  • omsifan
    #361
    Ehe, maga is felbukkan errefelé? :D
  • DANIELTRUCKER
    #360
    Az baszna be ha mikor kijön Ez meg az ETS2 akkor ennek jobb lenne a fizikája!
  • Rayden02
    #359

  • dawyd169
    #358
    Igen tudom, csak 2 héttel ezelőttig az utolsó hozzászólás majd 1 éves volt. Ez meg azért csak-csak "pörgöt" azért gondoltam hátha
  • Martinez01
    #357
    Topikja.
  • dawyd169
    #356
    Itt látszik a tengelyig való süppedés a sárban gyönyörű!!!
  • dawyd169
    #355
    Sziasztok! Én is évek óta "nyomon követem" a játék sorsát, nagyon örültem mikor végre letölthető demo jelent meg!! De most nem ezért írok hanem mert ittszintén elérhető egy orosz teherautókkal készülő játék. A neve Spin Tires. Terepjárós, sárdagasztós.. Már a demo hihetetlen szép és remek fizikája van! A talaj/sár tényleg sárként viselkedik. A játék jövő év első negyedében talán meg is jelenik. (facebookról oldalán olvastam) A lapon látható videóból nem derül ki a süppedős sár igazi látványa(valszeg egy korábbi fáziskor készítették vagy nem tudom)szóval ha lehetőség van rá töltsétek és próbáljátok ki mert én a Screamer 4x4 óta ezt várom! Ja és ezt is évek óta követtem, volt több demo de ez az utolsó a legjobb! Aki kipróbálta írjon véleményt!
  • Vlala #354
    Kipróbálom, köszi!
  • Gumikacsa62
    #353
    Hogyan indítom el a járművet?
  • Gumikacsa62
    #352
    Köszönöm szépen.
  • Robi546
    #351
    tessék: LETÖLTÉS
    Csak vissza kéne olvasni. :)
  • Gumikacsa62
    #350
    Hello, sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy honnan tudnál letölteni/beszerezni a játékot. Ne mondjátok, hogy "Google" mert semmit nem találtam ott..
  • Robi546
    #349
    értem de legalább hangot tehettek volna neki, az egyik fontos rész. :) :D
    Vlata: 1. Betelepítettem
    2. Majd Tulajdonságok, és be pipáltam a Futtatás Rendszer gazdaként
    3. Jobb klikk az indító ikonján és Futtatás rendszer gazdaként, nem tudom de valahogy elindult. :D
  • omsifan
    #348
    Nálam is elindul win7 alatt. Miért lenne sz@r? Még nagyon alap ez a verzió... Most kezdték el csinálni az egészet.
  • Vlala #347
    Hogy indítottad el?
  • Robi546
    #346
    már elidult de ez ilyen szar ?? :DDDD xDDDD
  • Robi546
    #345
    nah nálam se megy Win7 alatt :/ :S Mert ki ír ilyet: Unable To Connect blablabla...
  • Robi546
    #344
    lol. Akkor most már megjelent a játék ? Legalább a demó ? :D :)) Töltöm az EXE-t de csak az EXE-t kell letölteni és megy ? vagy van telepítés ? :D
  • omsifan
    #343
    Sziasztok! Már 2008 óta követem a játék alakulását és most eléggé megörültem az új híreknek. Arról esetleg nincs valamilyen hír, hogy a hivatalos és a magyar oldal miért nem működik? Vagy csak nálam nem nyílik meg? Egyébként remélem, hogy a hangokat jól megcsinálják. :) Egy ilyen hangnak örülnék: http://www.youtube.com/watch?v=wjsVBMwcwcE
    Mielőtt még szól valaki érte, ez az én videóm.
  • Vlala #342
    Hadd legyek már láma egy kicsit.
    Nektek hogy indult be? Nekem sehogysem akar. Pewdig már majd beZilezek.
  • tibi08
    #341
    nem tom de szerintem ezt a vidit nem egy csávó csinálta hanem a készitők
  • DANIELTRUCKER
    #340
    Ezt a pályát is le lehet majd tölteni?
  • tibi08
    #339
    shit
  • tibi08
    #338


    Az oroszok már megint előttünk járnak
    Figyeljétek csak a logót az elején
  • Vlala #337
    Nem indul. Sehogysem. :(
  • wollnerd #336
    Windows 95-98-nak írja a támogatott oprendszert??? LOL!
    Egy 2011-es játék az ősrégi oprendszerre! XDD
  • Vlala #335
    Köszi!
  • kobi14
    #334
    tess
    letöltés
  • Vlala #333
    Help!

    Nem vagyok a cirill betűk profeszora, de mintha azt írná ki, hogy ez már nincs fenn.
    Valaki fel tudná tenni nekem valahová? Az sem baj, ha latin betűket használó helyre :)
  • DANIELTRUCKER
    #332
    Köszönöm így tényleg működik!
  • norman001
    #331
    A pótkocsival hogy kell elindulni?És ha nem indul el akkor töröld le és oda tedd ahova eredetileg rakná és akkor elindul :)
  • kobi14
    #330

  • DANIELTRUCKER
    #329
    Hát ezt nekem nem indítja el! Kidob egy "Panda" nevű ablakot és aztán meg eltűnik!
  • kobi14
    #328
    Start -> minden program -> Game -> Play Game
  • DANIELTRUCKER
    #327
    Nem tudom, melyik exe indítja el pontosan?