358
A legtovább fejlesztett játék folytatódik!
  • Bence94
    #1
    A hír valószínűleg nem éri meglepetésként az első Prey-t végigjátszókat, hiszen a stáblista végén félreérthetetlen utalásokat ejtettek el ezzel kapcsolatban a készítők. Emlékezetes, a program fejlesztése hosszú éveken keresztül húzódott, s mikor már a legrosszabtól féltünk, végre megjelent és szép sikert aratott. A Human Head Studios már bőszen készíti a közvetlen folytatásnak szánt Prey 2-t: a történet szerint indián beütésű főhősünk elhagyja a Földet, ám hogy kalandjai hol folytatódnak, az még kétséges. A "nagy" bejelentéssel együtt érkezett egy egészen apró concept art is, kéretik nagyítóval megvizsgálni...

    info:Gamestar
  • zzeN
    #2
    várjuk!
  • Qwerty4
    #3

    Hát ez a kép jó nagy!

    Amúgy tényleg várjuk, az első rész elég jól sikeredett. :)
  • gyuri12
    #4
    Az egy nagy kedvenc, a kedvencem a női nemiszerv alakú ajtók voltak:)
    Ha ebben is lesznek hasonlók,akkor "várjuk"
  • SötétBarom
    #5
    HA hozza az első szintjét, baj nem lehet :)
  • Csuhai G
    #6
    Az első rész meglepően jól sikerült, várjuk! :)
  • DarkSector
    #7
    Én is naon várom!
  • Tatyla
    #8
  • tomonor
    #9
    Alig várom! ^^ Hivatalosan még nincs bejelentve a kiadási dátum megközelítőleg?
  • DarkSector
    #10
    Megkölezítőleg: nem tudom.
  • Shep
    #11
    Ha az első rész fejlesztési idejéből indulok ki akkor kb. 2018 és doom 5 engine-t fog használni :)
  • DarkSector
    #12
    Nekem megtenné idén és a doom 4 motorja.
    :D
  • tomonor
    #13
    XD
  • tigeroo
    #14
    inkább a duke nukemmel foglalkoznának :s
  • tonyr #15
    igen, naon jo volt a prey, remélem jo lesz a folytatás is, ja és igen a duke nukem forever-t mégjobban várom...
    prey-el mostanában is toltam online, nagyon jokat pörögtünk a srácokkal, pl vicces volt h a szellemek kergették 1mást nyillal, és ha közben felbukkant 1 normal test, ahogy meglátott, már szaladt is, a sok szellem nemtörödve 1máassal, utánnaeredt, h kié legyen a kill :P
  • Shep
    #16
    A Dukeot én is mindentől jobban várom, de abból azért nem lesz soha semmi, mert a készítők eltökélték, hogy ők fogják a legszebb, legjobb játékot csinálni, de mivel ez képtelenség ezért sose fog megjelenni.
  • Qwerty4
    #17
    Szellemekről jut eszembe.Nagyon durva, de jó rész volt mikor a kislányok szellemei támadtak ránk az iskolabusz közelében.
    Nagyon jó ötlet volt bevinni a sci-fibe egy kis misztikumot/parát.
  • tomonor
    #18
    jaja:D
  • Bence94
    #19
    remélem id tech 5-ös motorja lesz amivel a rage is készül
  • tomonor
    #20
    Lehetetlen. ugyanis a Rage-s fiúk azt a motort saját maguknak fejlesztik. Nem foglyák nekik kölcsön adni szerintem.
  • EnZsolt
    #22
    Drága szlav!

    Miért nem közösülsz a drága jó anyáddal. Nem unod már, hogy állandóan kivágnak a moderátorok és mégis visszajössz egy nyomorék oldalt reklámozni? Szánalmas vagy.
  • DarkSector
    #23
    Assasinba is ez a szar jött be a linkre.
    Engem nem zavar, ha odaírja, hogy ez a klánja oldala, és nem csak akkor látom a szart, mikor rányomtam már. Én nem vagyok kiváncsi erre.
    Írja lejjebb, hogy reklám következik azt ennyi.
    Csak ne megtévesztésnek használja, és főleg ne olyan helyen, aminek ehhez semmi köze.
    Erre ott van a COD4 topic.
  • tomonor
    #24
    Csíkbanner reklámról még nemhallottál a Gportálba? Vagy írd a signature-be, mint én itt, de azért ne mond már, hogy nem vagy láma...Ilyeneket csak a lámák csinálnak! Legközelebb fizesd ki azt a minimum 20 kreditet! Vagy csóró vagy?
  • tomonor
    #25
    Vagy a nyomorult/nincstelen lámák topikja. :D Lehet hogy nyitni kéne egyet neki...
  • Qwerty4
    #26
    Kölcsönadni semmiképp nem, de jó pénzért biztos eladnák nekik. :)
    Így működik ez...
  • tomonor
    #27
    Hát, na ja:D De tudtommal aza motor még fejlesztés alatt van... Inkább én a továbbfejlesztett volt motornak örülnék.

    Meg több logikai feladatnak. Mint az a gravitációs izé. Vagy valami portálfegyvernek...na jó, a portálfegyver az nagy lopás lesz a valve-tól, ha lesz, de azér örülnék neki...
  • Kurt97
    #28
    A GameShadow hírlevelét olvasgatva erre a képre akadtam rá:
  • Bence94
    #29
    ez nem a prey.ez egy újonnan bejelentett játék .
  • Kurt97
    #30
    :S akkor bocsi
  • DarkSector
    #31
    jah ennek nem sok köze lehet az FPS-ekhez.
  • Vass Gábor
    #32
    A Pc Guruban most van róla egy kis infó a fejlesztő csapatról.
    Végre kezdenek új játékokat is csinálni, mostmár éledeznek felfele.
  • Vass Gábor
    #33
    Már le lehet tölteni a prey-t a Cold honlapon, tegnap rakták fel.
    A második részéről valami infó van már?
  • Optimus Prime
    #34
    A múlt korábban keresgéltem a fejlesztő archív hírei között és erre bukkantam:
    Radar Projects: Prey 2
  • Bence94
    #35
    ez warez információ azt pedig tilos.
  • Vass Gábor
    #36
    És ez mit jelent magyarul?
  • S8DJ
    #37
    ez se fog kijönni idén a Take 2 miatt.
  • grebber
    #38
    Szerintem neki nem sok köze vasn hozzá bár lehet rosszul tudom.A Prey 2 a Humanhead studionál van már régóta mert megvette a jogokat én ezt hallottam!
  • Optimus Prime
    #39
    Lehet, hogy ezt el se kezdték fejleszteni. Hisz 3 év alatt mindössze hír, spekuláció és egyetlen concept art született.
  • Vass Gábor
    #40
    Ki fog jönni most már, csak a Duke után.
  • ApPa123
    #41
    nem tudom mi lesz de nagyon jó lenne 2. rész az 1. is nagyon bejött ideje lenne vmit kezdeni:P