43
  • MurderFace
    #43
    valaki segítene nekem? a disznósrészben megevett vagy 60 kaját de nem történik semmi
  • HardStyleZ
    #42
    Igen most a mágikus karral nem tudok boldogulni amit az öreg nő adott
  • Pistike 007
    #41
    ;)
    Lesznek még fura helyzetek:D
  • HardStyleZ
    #40
    Úgytűnik én voltam a figyelmetlen :D
    Folytattam tovább és utána vissza adta a könyvet.
  • Pistike 007
    #39
    Ez nem olyan hogy várni kell? Szóval menj sétálj kóborolj stb, esetleg ha úgy alakul a sztori 'aludj egyet' aztán kész lesz ha visszamész?:)
  • HardStyleZ
    #38
    Oda adtam a könyvet a kovácsnak. De mikor lesz kész? Addig nem is tudok tovább menni
  • Pistike 007
    #37
    Második rész? The Last Crown?
    2010-re ígérték...:(
  • Evin
    #36
    Ilyen későn írtak?!
    Egyébként azóta már ki lehet tömöríteni, de nem volt időm megnézni, hogy külső fájlokkal hogy boldogul. Viszont sok munka lenne vele, mert van egy csomó szöveges kép.
  • MerlinW
    #35
    Elutasító volt:)
  • Evin
    #34
    Semmi válasz?
  • acsen
    #33
    Helló Mindenki!!
    Nekemis egy kis segítség kellene:)!!Sajna én már az első napon elakadtam pedig már beszéltem minden emberrel akivel csak találkoztam és sztem minden cuccosom is megvan a házamba is voltam már:D,de nemtok sehogy tovább menni mert nemtom h mit kell csinálni:D!!Pls segítsetek,előre is thx!!
  • MerlinW
    #32
    ott van benne az .nfo file-ban

    TLC-4YK9C-DR8AF-H6PR4-C3YAT-27B4Y
  • nkasi
    #31
    Sziasztok!
    Egykis segítség kéne.Letöltöttem a játékot,de nemn volt hozzá kód mellékelve.Aki tud légyszi küldjön nekem egy olyan kódot amit elfogad a játék!Egyszerűen nem találok jó kódot!Előre is köszönöm.Üdv
  • MerlinW
    #30
    Patch 1.1 EU
  • jangelus
    #29
    Sziasztok!Egy kis segitséget szeretnék töletek kérni!Mivel elakadtam a játékban nem tud valaki egy magyar végigjátszás!Megvan az angol és megprobáltam leforditani online forditóval de nem az igazi!
    Segitségeteket elöre is köszönöm
  • ngcsnet
    #28
    Tárgytalan. De hogy ne legyek off:
    ha valakinek nem jelennek meg a hot spotok (pl. a szálló szobájában), akkor tegye fel a patch-et;)
  • ngcsnet
    #27
    Sziasztok!

    Néhány hete abbahagytam a játékot, ugyanis megakadtam, de mivel amit idáig láttam, az nagyon tetszett, ezért nem szeretném félbehagyni.
    Ha valaki tudna spoilerben segítséget nyújtani a Day Two: The last of Northfield nevezetű szinten, azt megköszönném:)
    Tom Henry Oliver sírkövéről szétszórt betűket kell összeszedni, de az N betűt képtelen vagyok megtalálni.
    A végigjátszást követem, de valószínűleg túl figyelmetlen vagyok, örülnék ha valaki részletesebb leírást tudna az N betű helyéről adni:)

    Köszi
  • Evin
    #26
    Én azt tudom, hogy egy ingyenes motorral csinálták a játékot, de én azzal nem tudtam semmit sem kezdeni a játék fájljaival.
    (Csak kíváncsiságból néztem meg, hogy fordítható-e. Megcsinálni biztos nem fogom tudni, meg nekem nem jön be, bár a vizualitása tetszik.)
  • mariann84
    #25
    http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcLl/TheLostCrown.htm

    Angol végigjátszás
  • MerlinW
    #24
    Írtam mail-t a készítőknek a fordítással kapcsolatban, ill. megkérdeztem tőlük van-e valamilyen eszközük rá. Amint válaszolnak, mondom mi a helyzet.
  • Evin
    #23
    Azoknak mondom, akik nem angolul szeretnének játszani, és reménykednek, hogy lesz hozzá magyarítás hogy a játék nem igazán magyarítható. Persze az esély megvan rá.
    Szóval nálunk vagy magyarul adják ki, vagy marad az angol.
  • barany
    #22
    Sziasztok !
    Írjatok légyszi egy angol végigjátszás linket
    Köszi
  • sinobi75
    #21
    na ja értem már a könyv a kerekedőnél van nem a bear pubban:DD,na talán már boldogulok,köszi
  • sinobi75
    #20
    én azt érten de nem csinált semmit amikor benéz oda és belülről látszik a mukso csak egy nagyito van és nem lehet csinálni semmit csak motyog valamit
  • mariann84
    #19
    az akráviumnál nekem se volt senki.... antikváriumban van a könyv, te:D nem akváriumnál. elnézted. :)
  • sinobi75
    #18
    én még mindig azt nem értem hogy miért nincs az akváriumnál senki a kocsmában,neked hogy került oda?
  • zzeN
    #17
    nem kell feszítővas, hanem amin fával átmentél a túl oldalra, azt vedd fel és azt használd a köveken, utána bent a tűznél csinálj meg mindent, a láda kódja meg le van írva
  • sinobi75
    #16
    még nem tudom
    http://onlinefordito.micom.hu/index.php?page=4
    ide rakd be az angol véigjátszás linkjét és 1 perc alatt átforditja,bár elég érdekesen de attól még elég jó
  • zzeN
    #15
    honnan szerzek crowbar-t?
  • sinobi75
    #14
    ahogy haladsz befele a sötétben akkor ha oldalra is fordulsz a deszkáknál fel lehet venni az egyik deszkát azt szépen lefekteted a baralang végén ahol majd át tudsz menni,de semmit nem érsz vele ha nincs feszitő vas nálad mert az utad állja egy szikla halmaz.na a daru le van kapva de a békát nem látom,de hoppá most találtam egy fordito progit és az egész angol szöveget átrakta magyarba,kurva jóóóóóóó
  • zzeN
    #13
    én is erre fele akadtam el, a we have techonoligy résznél, a házban minden megvan ,a barlangban a fényes jelenés, a cella mögötti szellemek, és itt akadtam el, a barlangban ahol a szakadék van ott h tok átjutni??
  • sinobi75
    #12
    a tükör elé csak be kell állni és akkor lehet filmezni meg fotozni,van egy pasi a fotelban is a bejáratnál meg egy jelenés az emeleten fent a plafonon,az akváriumnál senki nincs mármint a kocsmában ha arra gondolsz
  • mariann84
    #11
    a kádat azóta megtaláltam, de nekem a tükörre semmit nem ad be, egyszer láttam ott vmit mikor leöntöttem vízzel, amúgy semmit nem csinál, lehet mert most nappal van? hálószobában és a konyhában sem akar filmezni semmit.
    a könyvet az antikváriumból emeltem el, mikor a hapi ott szórakozott a babával, mikor az arca elé emeli akkor gyorsan el kell venni a koronás könyvet, azt beadod a kovácsnak, majd ha kész lesz, akkor megy tovább a történet, én már elég messzi jutottam. de használd az angol nyelvű végigjátszást, segít sokat. a békát és a darvat a leshelyről is le kell majd fényképezni...és afényképészhez beadni, de hozzá csak a könyves rész után jutsz el.
  • sinobi75
    #10
    a fürdőben a kádban lehet filmezni meg fényképezni,majd a tükörnél az elözö esti női arcot,könyvem nincs de a cella fogoly az megvan már meg a lány a babával is a másik barlangban a tudosnál ahova csak éjjellátóval lehet lemenni,az a könyv hogy került hozzád?
  • mariann84
    #9
    nah most jutottam tovább, fogadjuk nem adtad oda a lezárt könyvet a kovácsnak... mert ahog ykiléptem utána tőle, új helyszínt fedezett fel a főszereplő...a fényképész boltját.
  • mariann84
    #8
    angol végigjátszásban utánanéztél?
  • mariann84
    #7
    nah én ott még nem járok, nekem a fürdőbe még semmit sem sikerül tlekapni nem adta be a jelet, de a kovács tényleg mondott olyat, hotgy majd este találkozunk a kocsmában. van egy barlang ahol a földön van újságpapír, meg egy rácsos ajtó amibe szintén bele van akadva egy újságcikk. nah azt a rácsos ajtót is le lehet ám fényképezni..az megvolt?
  • sinobi75
    #6
    na akkor én kérnék egy kis segitséget.megvan a szellem vadász cucc,lekapva a barlangokban a jelenés meg a házban is a fürdöben 2 az előszobában 1 meg az emeleten 1,ja és az ajtó is megvan és 1xrüen már nem tudom mit kell csinálni,az öreg vasipari munkás mondja hogy menjek el a kocsmába de ott nem találok semmit pedig a macseknál ott a fehér pöttyös fény, a disznó meg megzabálja az össze sütit de nem fosik.elöre is thx aki tudja
  • MerlinW
    #5
    Köszi Mariann a kiegészítést:)
  • mariann84
    #4
    Nah, Merlin", pont ma akartam létrehozni fórumot, mert reggel is néztem hogy nincs :D
    SYBERIA ÉS TUNGUSKA ÓTA A LEGJOBB KALANDJÁTÉK! Szerintem ne hagyjátok ki, igaz grafika terén nem a legjobb, de játékélmény nagyon jó, és félelmetes, mivel szellemvadász a főhös... este már nem is játszok vele.
    úgyhogy minimum egy install-t megér a dolog,tényleg. És ami fontos egy kalandjátéknál nem unalmas, főképp éjszaka egy sötét házban szellemekre vadászni infrakamerával, EMP-vel és diktafonnal...
    A háttér jó, előre megrajzolt, a figura 3d rajta aminek nem sikerült igazán a megvalósítása, de összességében ez alig ront a játékon, mert úgyse a játékost figyeled, hanem a környezetet. Nincs benne sok duma, eddig nem is akadtam el.. de az angol nyelvű végigjátszás alapján lehetne már magyar:
    http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcLl/TheLostCrown.htm
    VAn hozzá 1.1-es patch is, konkrétan nem tudom mit javít, de én feltettem.