27
Seven Kingdoms Conquest
  • kHares
    #27
    Azért valahol ijesztő hogy a Jowood neve láttán valami bugos és lebutított játékot képzeltem el és tényleg azt kaptam. Ezek hogyan tudják eladni a termékeiket nem is értem.
    Mókás pillanat: belenéztem a tutorialba mégis mi ez, hát 10 éve is láttunk már jobbat, erre aszondja: mennyé északnak oszt gyilok. De ugye nem lehet mert blokkolva van az út. Köszi, uninstall.
  • csgj
    #26
    Nincs kedve vkinek jönni most este hamachira?
  • KáZé
    #25
    Sziasztok ! Hapi ugyan ez lenne a gondom mint neked :
    "3. human kampánynál nem akar vége lenni pedig már mindent elfoglaltam." Ha sikerült rá valami megoldást találnod, akkor segíts légyszi.Vagy valaki más aki tudja,hogy hogy kell megcsináli segítsen plz:) Egyébként szerintem tök jól ellehet szórakozni a játékkal :)
  • csgj
    #24
    Nem is olyan rossz! Sőt, multiban jó móka! Hapival az előbb toltunk egy menetet, és tényleg jó volt! Amúgy sztem single-ben sem rossz... Full ilyen volt az előző része is, csak 2D-s grafikával.

    Aki akar jöjjön hamachira! #19
  • bgabor
    #23
    Kipróbáltam én is. Gondoltam írok róla néhány szót, de mostanra meggondoltam magam.

    Röviden: ízig-vérig JoWood termék. Iszonyatosan rossz minőségű.
    Mindenki kerülje el messzire, ha jót akar.
  • csgj
    #22
    Ehh... Nem találom a serveredet. Hamachin minden oké, de a játékban nincs a szerver a lanszerók között. Csináltam sajátot is.
  • csgj
    #21
    Ok, megyek. Kicsit késve, és nem is tudok sokáig lenni, de megyek :D
  • hapi
    #20
    network: kingdom7
    pass: hun

    módosítás az előzőre :)
  • hapi
    #19
    csináltam hamachi szobát
    network: kingdom
    pass:hun
    ha valaki unatkozik akkor várom
  • hapi
    #18
    este hamachi tőlem mehet.
  • csgj
    #17
    Háh, nyertem az első pályán, most már tök könnyű volt :) Rájöttem, hogyan lehet nem kinyiffanni rögtön az elején :P Amikor nincs éppen elég pénz, akkor is minden harcosgyártónál be kell nyomni egy csomó gyártást. (Akarom mondani inkább toborzást, mert a gyártás szó enyhén hülyén hangzik) És amint van egy kisebb sereg, menni kell elfoglalni egy falut. Ott várok egy kicsit, megnézem a másik városban vagy faluban, hogy mennyi egységet sikerült toborozni. Akár mennyi is van, azt rögtön a legyőzött falu előtt álló seregemhez csapom (na jó, nem árt vmennyi egységet a városban hagyni). És akkor utána mehetek a kibővült sereggel a következő falu felé. Aztán ugyanez mehet tovább...
    Klassz game, sztem. Semmi extra, de jó. Van benne pályaszerkesztő is, kipróbáltam, leraktam az összes egységet, és... hááát, van egy rakás egységtípus :) Az istenek (pl Zeus) pedig bazinagyok, ahogy jónéhány szörny is. Utóbbiak kifejezetten klasszul néznek ki, és nagyon jó harcolni velük.
    Estefelé lehetne hamachizni... :)

  • csgj
    #16
    Én is így voltam most vele :D Amúgy az előző Seven Kingdoms rész is ilyen nehéz volt, és nagyon emlékeztet engem rá. Persze csak grafikában nem... Ami mondjuk itt se túl jó. De legalább nem akad. Legalábbis nekem még nem akadt.

    hapi: Én kipróbálnám hamachi-n, létrehozhatsz neki szobát! Csak ma már nem érek rá... Holnap korán kell kelnem, mert délelőtt az egész gimi megy városi ünnepségre. (Rohadt jó lesz, plusz program a sulival, de imádom őket... (persze mindezt átvitt értelemben értettem))
  • hapi
    #15
    ja ha valaki kipróbálná multiba hamachin szóljon
  • hapi
    #14
    mediumon azért lehet nyerni gond nélkül.
    a falut el lehet foglalni ambassadorrokkal is 4 má általában elfoglalja.
    olyankor támadj amikor a gép már legyengítette a falut és ezáltal ő is legyengült.
    Nekem inkább az a gondom hogy a 3. human kampánynál nem akar vége lenni pedig már mindent elfoglaltam.
    Meg az hogy az én vidoókarimon nem mennek a shaderek ezzel a progival.
  • Titan
    #13
    Én is indítottam egy human campaingt és már az első pályán legyalúlnak..:(
    Azt nem értem, hogy egy főépülethez miért csak 6 épületet lehet melléhúzni..:(
    Mire elfoglalok egy falut, addigra elfogy az arany, mire pótólhatnát, addigra 4x átgázólnak rajtam..:(
    Biztos én csinálok valamit rosszúl...
  • bgabor
    #12
    Bővebben? Mik voltak a bajok vele?
  • zvaragabor
    #11
    Nekem a Seven Kingdoms - Ancient Adversaries van meg. Régen szerettem, mert tök jó figurák voltak benne, de játszani azt már nem tudtam vele. :)
    Vagyis nem tudtam hogy kellene normálisan.
  • Thanatos
    #10
    15 perc után del, gyó vót...
    :P
  • hapi
    #9
    8800 GTS-el csak akkor fut a progi ha HDR-off, Víz Minimumon,shaderek minimumon.
    Különben csontra fagy sajnos.

    Egyébként követi a mai trendet. Végletekig leegyszerűsített játékmenet az előző részekhez képest hogy a sok hülye "konzolos" is tudjon vele játszani.
    De még így is maradt benne némi különlegesség a mostani agyatlan nulla stratégiákhoz képest (pl. c&c 3)
  • _Atti_
    #8
    és második része is volt

    Szintén jo értékeléssel
  • _Atti_
    #7
    Seven Kingdoms

    Jol emlékeztem. Ráadásul nagyon jo értékelése volt. Még nem játszottam vele amugy de lehet bekéne szermányolni.
  • _Atti_
    #6
    gothic, spellforce

    lehet nem tökéletesek de egyedi és értékes játékok. én birom a jowoodot.

    Ez a seven kingdoms amugy nem feldolgozás/folytatás mintha már lett volna ilyen cimű strat. még ugy 98 környékén
  • ManoNegra
    #5
    Amiket olvastam róla, nekem az Age of Mythology ugrott be. Hamarosan felrakom, kiváncsi vagyok rá. A gépigénye meg kifejezetten barátságos!
    JoWood ennyir rossz előjel lenne?
  • bgabor
    #4
    Bár most látom csak, hogy a kiadó a JoWood, ami nagyon rossz jel.
    Az a kiadó kizárólag szar minőségű játékokat szokott kiadni a kezéből.
  • bgabor
    #3
    Még nem szedtem le, a képek alapján amolyan Warcraft3 szerűnek látszik, csak aktuális grafikával. Lehet hogy megérne egy kipróbálást.
  • caseih9400
    #2
    Nemismerem.
  • ManoNegra
    #1
    Kinek mi a véleménye a játékról?