29
Williams F1 Team
  • JGTC
    #29
    Már nagyon kijárt nekik!!!
  • MaSzKa
    #28
    régi idők emlékére :D


  • Ashyn
    #27
    Kikapcsoltam a képazonosító funkciót
  • Ashyn
    #26
    A fóürumra gondolsz? megnézem, köszi, hogy szóltál, és bocsi a késői válaszért
  • Sada01
    #25
    Ashyn az oldalon regisztrációnál a karaktersorozatot nem lehet látni:)
  • Ashyn
    #24
    Williams F1 Hungary oldal frissítve, képek holnap lesznek feltöltve
  • Ashyn
    #23
    Rosberg megszerezte első dobogós helyezését szinte hibátlan versenyzéssel! Úgy néz ki, az FW 30-ast valóban jól összerakták. Grat a csapatnak!
  • Ashyn
    #22
    Rosberg hozta a jó formáját, és a pénteken még rosszalkodó Williams-el szombat délelőtt a 4., az időmérő edzésen pedig végig javulva a 7. rajkockát szerzte meg. Ahogy várni lehett, a Toyota a legnagyobb ellenfél, de a Red Bullra is oda kell figyelni. A BMW átkozottul gyors Ausztráliában, őket még nem tudjuk befogni. Kiváncsi vagyok Rosberg verseny taktikájára.
  • Ashyn
    #21
    Túl vagyunk az első szabadedzéseken. Sajnos a technika ördöge megtréfált minket, Nico autójában a váltó rosszalkodott délelőtt. Ehhez képest délután még a műszaki gondokkal küzdő autóval is a 8. helyet szerezte meg, ami biztató lehet.
    Ahogy sejteni lehetett, a Red Bull és a Toyota is sokat erősődött kiváncsian várom a szombati időmérőt .
  • Ashyn
    #20
    A toyota motor szerintem nem olyan rossz, mindeképp jobbnak tartom, mint pl a renault motort. A legjobb az lenne, ha újra a BMW motor hajtaná az FW30-ast, de hát ez van.

    U.i: direkt nem szóltam eddig azokról, akik fikázáák a topicot. Egyet ezért üzennék nekik: ha nem tetszik, ne jöjjön ide, van bőven elég más topic, ahol kiélheti kisded hajlamait. Csak a fórum moderátorainak van joga szólni a topicért, ami természetes is. Köszönöm!
  • Sada01
    #19
    Bírom az ilyen emberkéket az sg-én mint pl:Attila889 a hozzászólásai abból állnak hogy figyelni nyitnak 1 új topicot és rip rop ott terem és be írja hogy már van ilyen topic vagy lehetet volna ide is grat az ilyen értelmiségű embereknek
  • Sada01
    #18
    Fire este teszt mert segbe rúgás lesz :))
  • Sada01
    #17
    cool
  • Bandee1987
    #16
    Rosberg szimpatikus srác, sokra viheti még. Az autó is korrektnek tűnik, egyedül a Toyota motortól félek, valahogy F1-ben az nem igazán nyerő...
  • antijuve
    #15
    vicces hsz volt.
    még mindig nem értem mi a gond,de sebaj.

    sg erkölcsrendészet hahha
  • Pheel
    #14
    Ez a topik simán elfér. Néha át tetszenek esni a ló rossz oldalára.
  • [HUN]FaTaL
    #13
    hát persze, akkor legyen mondjuk egy db Need For Speed topic, nem kell minden résznek külön, bizonyára baromi átlátható lenne:DD
  • bracsek #12
    egy francokat, egyszerűbb a dolog, ha 1000 topik van mindenből semmit nem találsz meg ez nem chat, hogy minden elszáll, és senkit nem érdekel.
  • Ashyn
    #11
    Rosberg az első helyért harcolhatna, ha megfelelő autó lenne alatta. Remélhetőleg a Williams rövidesen versenyképes autót rak alá. Erre minden esély megvan. Nagyon féltem, hogy a télen a McLaren elviszi Rosberget, de szerencsére nem így lett. Ha elvitte volna, akkor Rosberg tuti dobogós helyeken lett volna.
  • Thanatos
    #10
    a szerver erőforrásait zavarja :)
  • antijuve
    #9
    Egyébként az autó tényleg rohadt jól néz ki sztem is.Még jobb évük lehet ez mint a tavalyi,Rosberg pedig egy kiváló pilóta.
  • Firerock
    #8
    hudevagány valaki
  • Taranov
    #7
    Rejtély, hogy miért és kit zavar, ha több topic van. Lehet, hogy ez is a megszorítási csomag része, spórolni kell a topicokkal.
  • antijuve
    #6
    oké,csak írtam:)
  • antijuve
    #5
    most mi a francnak lámázod le?a BMW-nek is van topicja,ennek mért ne lehetne?a sok szar játéknak bezzeg kell külön külön mindegyiknek.
  • Ashyn
    #4
    Ha átlett keresztelve, akkor azért nem találtam.
    Azért nem a Forma 1 topicba írtam, mert szeretném, ha a Williams csapatnak lenne egy külön fórum. Biztos nem csak én rajongok a Williamséert. De ha a moderátorok úgy találják, akkor tegyék át a topicot, nincs belőle semmi gond.
  • Attila889
    #3
    bocsi de ez ide is mehetett volna FORMA1 Topic
  • antijuve
    #2
    Hohóó volt már egy ilyen topic.De át lett keresztelve:)
  • Ashyn
    #1
    A Williams F1 Team igen szép eredményeket ért el tavaly, és a téli teszteken is remekül szerepeltek. Remélhetőleg rövidessen dobogóért is hatcolhat Rosberg.
    Akit érdekel a Williams csapat, látogasson el a magyarországi, nem hivatalos oldalukra:
    Williams F1 Team Hungary

    Az autó új festése nagyon szép lett, szerintem az egyik legszebb autó a mezőnyben.