27
superhero-movie
  • Jrex
    #27
    Én tegnap néztem meg,nekem tetszett,jobb volt mint a Meet the spartains...
  • fifi
    #26
    félelmetesen rossz film volt, nem is értem minek forgatták le. gagyi poénok, szar utalások, fos szereplők, elcsépelt helyzetek...
    nem is értem honnan lehet összeszedni pénzt egy ilyenre? van aki szponzorál ilyesmit? hihetetlen, van akinek bejönnek ezek a poénok...
    tipikus hanyattesek/fingok/fejbever valami poénos film.
    borzasztó
    botrány

    0/10
  • kakaoskalacs
    #25
    hovat unt a link ami egy warez oldalra vezetett? :DD
    paszmekk .-.
  • cellissimo
    #24
    nemtudja valaki mikor adják ki dvdripet?
  • Sabcsee
    #23
    találtam feliratot!!
    meg is néztem a filmet...háát kicsit eröltetett volt és a horrorra akadva részeket meg se közelíti:S
    1x nézős film
  • Seten
    #22

    A moziban eredeti hanggal adják.

    És ha ott nézitek akkor semmiképpen ne menjetek ki a stáblistánál!
    Egy csomó kimaradt jelenetet mutatnak még!

  • Sabcsee
    #21
    én se találtam sehol hozzá feliratot:S
    ha vki tudja mikor esz felirat szóljon!
  • Danny1987
    #20
    Felirat mikor lessz hozzá?
  • kakaoskalacs
    #19
    magyar szinkronnal adják le nalunk?
    a Meeet the Spartans egesz nezheto volt ezt a filmet meg még megkell neznem
  • xido
    #18
    mondhatni igen,de főbb csomópontok szerint végigköveti az első Pók filmet hálistennek és nincs benne annyi felesleges baromkodás meg csapongás,mint a Spártaiakban
  • PrisonMan
    #17
    Még nem láttam, de azért jobban örültem volna, ha sok (vagy legalábbis több) szuperhőst parodizál ki. Nagyon csak a Pókemberre gyúr a film, tehát olyas mi a Meet the Spartans nevű borzadvány, ami a 300-at (próbálja..) kiparodizálni?
  • xido
    #16
    Hála istennek pár kikacsintást leszámítva végig Pókember paródia maradt:)..Kicsit összecsapott,kicsit "fingós-böfögős" sajnos,de legalább lineáris és Pókvonalon futó:))
  • kakaoskalacs
    #15
    :(( ehh
  • berczely
    #14
    Jóóó film lessz!!! :D
  • KG21
    #13
    with great power comes hot bitches :D
  • kakaoskalacs
    #12
    film parodia elvileg/remelem jo lesz
    engem pl az Epic movie-nak csak egyes részei mosolyogtattak meg :)
    nah mind1 kiváncsi leszek
    ha lesz informácio akkor ugyis irok
  • KILLER2
    #11
    Remélem, hogy valami vicces film lesz belőle, nem pedig egy manapság tipikus viccesnek beállított filmutánzat.
  • LasDen #10
    Viszont érdekes a poszter szövege......"From the guys how brought you Scary Movie..." - Zuckernek semmi köze nem volt a Scary Movie-hoz.....csak a 3. résznél vette át a stafétát..... :D
  • DJ Skyline
    #9
    mivel a rendezőnek köze volt a Horrorra akadva 3-hoz és 4-hez, így nem csoda :) bővebben
  • karajjj
    #8
    a poszter az tényleg pontosan ugyanaz, azt aláírom, de témában inkább ezek a mostani gusztustalan vígjátékok jutnak eszembe
  • RAZOR27
    #7
    láttad már a horrorra akadva pósztereket, egy az egybe ienek, csak mások ülnnek ottan :D
  • karajjj
    #6
    szerintem csajozós film, bazinagy film, meg ehez hasonló dolgokra hajaz... :D
  • RAZOR27
    #5
    ennek a pószternek enyhe Horrorra akadva koppintás szaga van, bár lehet, mert ugyanaz csinálta, passz :D
  • kakaoskalacs
    #4
    A Superhero Movie a Pókember trilógiának mutat görbe tükröt, de más szuperhősök is megkapják a magukét.

    Miután egy genetikailag módosított szitakötő megszúrja a gimnázium legnagyobb vesztesét, Rick Riker emberfeletti képességekre tesz szert. Hatalmas erejét a Jó szolgálatába állítja és hamarosan mindenki csak úgy ismeri: Szitakötő. Legnagyobb ellenfele Lou Landers, aki Homokóra néven tör hősünk életére
  • kakaoskalacs
    #3
  • kakaoskalacs
    #2
    informacio morzsák
  • kakaoskalacs
    #1
    Igéretes filmnek igérkezik :) (ha van már ilyen téma akkor sajnalom de kereső nem talat semmit)
    Link

    amint tudok szolgalok több informacioval is

    üdv