8
Dark Messiah Might and Magic ELEMENTS
  • Shan
    #1
    Sziasztok!
    Ma szereztem be a játékot, úgyhogy egyelőre nem tudok semmit írni róla, de este nekiesek...
  • Tinman #2
    Köszi az infókat, már fel is csigáztál
  • Tinman #3
    Gamespoton 3.5-öt kapott biztos jó lehet.
    PC-n amúgy nagyon frankó volt, imádtam minden percét.
  • AntiHero
    #4
    gamespot néha nagyon letud húzni olyan játékokat amik, amúgy jók, nem néztem xboxon ezt a játékot, de pc-n jó volt csak nem oylan rossz akkor.
  • Qwerty4
    #5
    Ez akkor mi?A Dark Messiah konzolos változata kcisit más néven?
  • gyuri12
    #6
    igen
  • Shan
    #7
    Csáó!

    Akinek megvan, és a Chapter 7 nél már minimum jár, az árulja már el hogy neki nem fagyott-e le a progi! Amikor kijutok a goblinvárból a tengerpartra, ott egy muksó, és amikor azt mondja, hogy namenjünk a hajóhoz, jönne egy videó, és lefagy a cucc... A lemezem szar, a játék bugos, vagy a gépem fog meghalni...hmm..
  • SonicBoom
    #8
    nekem is kifagyott néha az átvezető videóknál, annyit csináltam, hogy épp előtte mentettem, aztán mikor elkezdené lejátszani, püfölöm az "A"-t, és továbbugrik (vagy nem).


    A játékról meg annyit, hogy nagyjából megegyezik a PC verzióval, de itt a fejlődés kötött, a szerzett tapasztalati pontokat nem lehet akárhová tenni, az az adott karaktertől függően autómatikus a fejlődés.
    Ezt-azt talán csiszoltak rajta, főleg bugok és játszhatóság terén, de mint X360-as játék, elég gyenge lett, a PC-s megjelenés óta, majdnem 2 év alatt gyakorlatilag semmit nem csináltak a fejlesztők. De még így is nagyon jó lett szvsz!