420
Asus EEE pc, MSI, és a többi kis méretű laptop
  • passatgt
    #20
    amazonon keresztül küldenek különböző cégek, ha a cég oldalát megkeresed, tuti küldenek ide is:)
  • Anteemoon
    #19
    Free postával? Tudtommal Magyarországra nem is szállít.. :/
  • PíszLávJuniti
    #18
    Fateromnak Psion 7 van, saját OS-el, ez a gond. Mivel 2000 ben adták ki, és azóta nem fejlesztik, elhalt az egész :/
  • passatgt
    #17
    Asus Eee PC 2G Surf (7" Screen, 800 MHz Intel Celeron Processor, 512 MB RAM, 2 GB Hard Drive, Linux Preloaded) Galaxy Black
  • passatgt
    #16
    Egyébként én most olyant keresek, mint ami most van nekem(kép #2-be), csak újabbat, de sehol sem találok ilyen stílusú/kategóriájú kütyüt.

    Ha valaki tud valamit, szóljon pls:)
  • PíszLávJuniti
    #15
    az 4G? vagy 4G surf?
    egész jól hangzik az 52
  • passatgt
    #14
    amazonon a legolcsóbb asus eee 300$, azaz 52e ft free postával:)
  • PíszLávJuniti
    #13
    fehér, Intel Dothan 900 MHz, 512 MB DDR2 RAM, 4 GB SSD, 7'' TFT, Linux 84000 Ft
    persze, ez már nem 100 dollár, de még így is jóval a subnotik ára alatt van
  • PíszLávJuniti
    #12
    Nem rossz a Macbook, de az pár százezerrel drágább:)
    Én azt érzem, hogy a PDAmnál egy kategóriával nagyobb kütyüm lenne, akkor az sokkal jobban kihasználható lenne. Mert egy két weblapot megnyitni vele még oké, de emaileket pötyögtetni, az már gázosabb, meg olvasni róla.. A másik problémája, hogy konvertálgat, Lant nem tudok rádugni, Wifi meg elég gyorsan leszívja az akksit. Navigálásra persze tökéletes.
  • csgery
    #11
    Aham, szal minden fölösleges, aminek a címében nincs helyesen leírva, vagy szerinted nincs értelme a topiknak?

    eee PC ből nem csak 90 e ft-os van, van 52000;- is, amiben cask 512 mega ram van, de egy ilyen mini géphez sztem doszt elég.
  • passatgt
    #10
    Macbook air ezeknél azért nagyobb, de nyilván szebb és többet tud, és nyilván drágább is egy asus eee-nél.

    Gyerekeknek, iskolába, utazáshoz szerintem tökéletes a asus eee leveleket nézni, msn-ezni, filmet nézni stb...

    Árban kb olyan, mint egy pda, ami tudja azt amit előbb felsoroltam, de azért ez mégis csak könnyebben használható, főleg annak, aki nem ért a számítógépekhez annyira.
  • Waczkor
    #9
    Nem tom ki hogy van vele,de nekem nagyon bejön pl az új Apple Macbook Air.
    Bár vhogy igazán belezsúfolhattak volna egy dvd meghajtót.
    Amiket itt mutattatok,szerintem sok értelmük nincs.Túl kicsik,még ha az is lenne a cél.Nekem szermély szerint egy sima Acer Travelmate 4222WLMI laptopom van.Tökéletes a célra,kicsit nehéz,de megbírkózom vele:)
  • passatgt
    #8
    ez nem eza kategória, palm os van rajta és 5 éves:)

    de wifi, bluetooth, bővíthető, kamera, érintőképernyő, képernyő elfordítható és távoli asztallal tudom használni windowst
  • arankamama
    #7
    Asus EEE pc, MSI, és a többi olcsó, és kis méretű laptop


    Lehet hogy külföldön 20ezer egy ilyen laptop nálunk 70-90ezer egy asus eee pc, szóval az olcsó egy enyhe tulzás, szerintem fölösleges ez a topik .
  • PíszLávJuniti
    #6
    Nem épp erre gondoltam, mert ez nem PC kompatibilis
  • PíszLávJuniti
    #5
    Sonyt kihagytam. Miket tud? Meg vagy vele elégedve?
    Ha jól látom linux van rajta
  • Angelus333
    #4
  • kisvirág
    #3
    fos?
  • passatgt
    #2
    Nekem ilyen van:)

  • PíszLávJuniti
    #1
    Mostanában sok gyártó elkészíti az Asus Eee pc riválisát. Ezek jellemzően 1 kg alatt maradnak, 7 - 9 colos kijelzővel, SSD háttértárral, Wifivel, ideális hordozható gépek, amiknek NEM célja leváltani az asztali társaikat, mégsincs (?) kompatibilitási gond hozzájuk képest (ld pda).

    hír az MSI ről
    Gigabyte
    Asus, XP vel
    elonex
    Lesz bőven választék, kérdés mit éri meg venni, milyenek a tapasztalatok.