17
  • redfish
    #17
    Régen még én is szerettem a LÖIM-t, tényleg színvonalas volt, lehetett belőle tanulni, szórakoztató volt, izgalmas...
    De az idők során Vágó úr már nagyon túlzásba vitte a fontoskodását, okoskodását, mű-hisztijeit, már utáltam nézni az egész műsort EMIATT!
    Aki a Vágónak szimpatikus volt, azt segítette, aki nem volt a kedvére, azzal jól kitolt és halálra cikizte. (Elég sértő módon!)
    Az is kiszivárgott (játékosok mesélték el), hogy a gépek hol működtek, hol nem, irányított volt a kiválasztás...

    A Balázs-féle SZÉF műsor tragikusan gyenge...
    Se nem izgalmas, se nem érdekes...
    Már szánalmas, hogy a "hány lába van a lónak?" népszerű kérdésre hosszas taku-baku után bizonytalanul tippelt "4" után 10 perces öröm-visongást kell néznünk 10-es IQ-val rendelkező tyúkoktól...
    Na, ne!

    Szerencsére nézhetem ezek helyett a Spectrumot, National G.-t, HBO-t, Hallmark TV-t, Animal Planet-et, vagy bármi mást.

  • god25
    #16
    Mi ez a 10 soros marhaság? Sok a tárhely? Blikk-cikk. Pfff...
  • xizor
    #15
    Vicces megfigyelni, hogy mostmár hol tartanak az állítólagos "kvísműsorok".Nyerj ha igazat mondasz, nyerj ha úgytelen mintha okos lennél, most van ez ahol olyan bonyolult kérdések vannak, akit egy átlagosan művelt ebben könnyedén megválaszol.Én büszke voltam a LÖIM-re, hogy a többi országhoz képest kimondottan színvonalas volt, kár érte :(
  • Csaba42
    #14
    Vagy Kiszel Tündével. :) Asszem lenne nagy felháborodás egyes emberek részéről. :)
  • kicsibicska
    #13
    Sokat nincs amit filózni ezen. Majd amikor a Széf is megéri az ezredik adást, akkor talán lehet objektíven mérni. Addig bullshit az egész...
  • robos
    #12
    Azért az egy óriási különbség, h vki magát a műsort szereti, vagy a műsorvezető miatt nézi inkább!! Mert ugye van aki csak Balázska "humoráért" nézi inkább a széfet, vki meg a LÖM-t a kérdések miatt. Nem mind1!
    Szal itt most akkor maga a széf c. műsort nézték többen vagy S.Balázs bp-i lakosra voltak többen kíváncsiak?
  • Adenoma
    #11
    Igen, az átlag inkább a széf című műsor kérdéseit érti, és tudja megfejteni, hiszen sokkal egyszerűbbek, mint egyik másik a legyen ön is milliomosban.
    de a gondolatsort folytatva egy itt-a-piros-hol-a-piros című játék egy félmeztelen Dobó Katával ( egy random eszembejutott színésznő, képzelj helyébe sajátot) azt hiszem nézettségi rekordokat döntögetne, főleg a 8-tól kezdődne...
  • Kindred Blades
    #10
    Azért aki esetleg találkozott már és beszélgetett Vágó úrral, az minimum a fejére csapott a cím hallatán.
    Ez max a műsorok közti különbséget jellemzi (mint ahogy a cikk meg is említei).
  • savior
    #9
    kb minden masodik musorban nyer valaki 10 milliot.
  • AZTA
    #8
    azért vki elárulhatná hogy eddig hány ember nyert ebben a Széfben, mert sztem nagyon kevés..
  • hypno
    #7
    A nagy átlag a széfet érti, a milliomost meg nem. Ha viszont lenne fekete macska, az mind a kettőt lenyomná.

    Ez a színvonal be kell látni.
  • savior
    #6
    minden jatekot sokan neznek, amit normalis musoridoben adnak. mas kerdes hogy rtl es tv2 ugy inditja el sajat musorait, hogy vagy azt nezik a legtobben, vagy pedig megy a levesbe. ezert van az, hogy sok ilyen jellegu musornak hiaba van meg egy jelentos rajongo tabora megis leveszik a musorrol. mondjuk tv2-re jellemzo a leginkabb, hogy lapattal dobja ki a musorait, mert az rtl-el szemben alulmarad. sok ertelmet nem latom ennek.
  • sirpalee
    #5
    Vágó egy klasszis nem összehasonlítható Balázzsal... Logikus hogy többen nézik mert új, és friss. A LÖIM mióta is megy? 6 éve kb? Majd szép lassan visszatérnek hozzá az emberek. Mondjatok az elmúlt évekből olyan kvízműsort ami ennyi ideig bírta...
  • savior
    #4
    engem zavar hogy oregemberekbol all a mediasztarok egy jelentos resze. menjenek nyugdijba oszt pihenjenek.
  • kzoard
    #3
    hogy maradjunk a pártatlanság mellet, szerintem csak nézőpont kérdése. mindegyik jó - a maga módján. hogy ez mit is takar? azt elmondom, ha a köz úgy kívánja.
  • Broafka
    #2
    nem bántásból, de minősít a hsz-ed
    Azért Vágó sokkal műveltebb ember, és sokkal normálisabban vezeti a műsorát, és a kérdések is értelmesebbek.
    A széf is jó, meg a Balázs is, de néha iszonyat irritáló az a gyerek.
  • savior
    #1
    nem meglepo. en is inkabb egy fiatal musorvezetot akarok nezni, akivel porog a musor, mint egy ven kecsket.