6
  • Ryleh
    #6
    ez egy fos!!nekem a limitált 5 gb-s van..Edges-s telefonnal...pest mellett..teljes lefedettségben.....és mennyi a pingem??...7-900!!!!!!
    kurvára örülök,hogy nem a modemet vettem meg szerzödéssel..hanem havonta fizetek...(eddig).........akár egy ösrégi pusztulat modem/////
  • Cat #5
    Nem frissítették a honlapot, ennyi, ne érdekeljen, az régi infó. Amit itt olvasol, az a mai.
  • Adamul
    #4
    Itt tényleg ezt írja, viszont nézd meg, amit én is linkeltem itt ott nem ez szerepel, onnan másoltam ki én is! Mellesleg a vodánál 2000ér 200 megát kapok, (nem 100at) az csak korrektebb ajánlat.
  • Cat #3
    Ez nem pannon reklám, hanem sima közlemény. Valamit félreolvashattál.

    http://www.pannon.hu/pannon/sajtoszoba/sajtokozlemenyek/604/
  • Adamul
    #2
    Mármint csak ekkor érvényes a 3hónapig 990ftért emlegetett havidíj. És vicces a pannonreklámban éktelenkedő vodafone reklám ott fenn
  • Adamul
    #1
    Mi ez pannon reklám? Én most utánanéztem, mert a 100 megás csomag 1 éves hűségidővel nem lenne rossz, de sajnos nem pont ezt írja a honlap
    "Az akció ideje alatt (...) megkötött Mobil Internet előfizetések esetén, a szerződéskötést követő első 3 hónapban, _2 éves hűségnyilatkozat_ aláírása mellett" Itt a cikkben nem pont ezt írja, ha lehet legközelebb kicsit pontosabban!