27
Logitech G3&G5&G9
  • ElectricalTech
    #27
    En mikor szetszedtem az egeret, akkor piszkaltam valami femet a gorgo korul es azota kivalloan megy. Nagyon kenyelmesen lenyomhato. A balra, jobbra dontheto gomb is jol elkulonul a gorgo lenyomasatol.
    Tehat ha le akarom nyomni a scrollt, akkor nem dolik ki az eger.
    Gyarihibas volna? :O
  • autoszimulator
    #26
    teljesen igazad van!
  • Tinman #25
    Bmeg, 1 éves használat után hadd tudjam már, hogy kényelmesen, pergős játékban 10-ből 7x a távoli gomb helyett a közelebbit nyomom meg, mert egyszerűen nem kényelmes a kezemnek.
    Arra nem gondoltál, hogy talán nincs kosaras kezem? ^^

    Már mindjárt hülyéz...pff. Ha nem lenne lábam, akkor meg elmebeteg vagyok vagy mi?
  • F1re
    #24
    te hulye vagy mar bocs :D nekem pl mind 2 gombot eleri az ujjam de nem hasznbalom 1iketse minden klaviautarn csinalok kivive FPS-be a loves-mouse1 masodlagos cuccok -mouse 2 meg a fegyo valtas arra ott a gorgo am a g5ön van még +2 gomb az hogy a görgöt lehet jobbra balra döntögetni + benyomni vagy is 3 gomb a görgö amugy meg a sima g5oldalan csak 1 gomb van mint ahogy meg nezheted az en kepemet is csak az ujabbakon van 2 gomb :D + ha az embernek sok gomb kell akkor vegyen joysticot
  • Tinman #23
    Hosszú évekig /kb. 5 év/ hajtottam egy iFeel Mousemant, mely ráadásul Force Feedbackes volt. Iszonyat jó egér volt!

    Aztán beszereztem egy G5-öt /kékes/feketés/.
    Ugye az köztudott, hogy súlyozható. Ez max felvágásnak jó, gyakorlati haszna igazából nem olyan nagy, mert egyszer belepakolod ami neked megfelel és onnantól el is tehetet a súlykészletet a fenébe.

    A G5 bal oldalán 2 gomb van. Elöször azt hittem, hogy ez milyen állat lesz játékok alatt.
    A gyakorlat azonban az, hogy ROSSZ helyen van, mind a 2 gomb! Lejjebb kellett volna tenni, de ott nincs semmi!

    Ráadásul a kanóc felé eső gomb, a hirtelen harcok hevében "túl messze van"!
    Nem mondom, hogy használhatatlan, de nem az igazi, nekem csalódás.

    Az összkép pedig az, hogy bár a lézeres G5 egerem iszonyat pontos, nagyon finom mozgásokat lehet vele kivitelezni, de a "thumb" gombok használhatóságának gyenge foka miatt mindenre kiváló, de FPS-re, ahol nem árt mondjuk a gránátot, vagy az ajtónyitást is az egérre konfigolni megbukik.

    Még egy negatív dolog... a görgő nem az igazi. Mivel képes jobb és bal oldalra dőlni és él a benyomott állapot is ezért a harc hevére tekintettel alapból el is lehet felejteni a jobb és bal gombirányokat, pedig lean left ill. right-ra baromi jó lenne, de akkor meg tuti 5x benyomod mire kihajolna.

    Gyakorlatilag van egy kegyetlen pontos és érzékeny egér, amin a gombok, tervezéshez kiválóak, de gyors, pergős játékra alkalmatlanok.

    Sírom vissza a jó öreg iFeelm Mouseman FF-et, mert ott a Logitech egy combos, tökös gombot használ a thumb gombnak, iszonyat jól lehetett használni és középső scroll gomb is nagyon határozottan benyomható, nem ilyen túl puha, erőtlen, mint a G5-ön.

    G5-öt egyébként lassan egy éve hajtok, alatta egy Steelpad 5L... sok FPS megfordult a kezeim között, így tényleg csak akkor ajánlott, ha nem nagyon akar a gamer mást az egeretől csak a nagy pontosságot.
  • davidka003
    #22
    Nekem Logitech MX 400-am van.
    1600 dpi-s. Játékra is tökéletes.
  • Pepsi Twist
    #21
    G5
  • overlocker
    #20
    G9 a best sztem
  • F1re
    #19
    en jatszottam mar g5,g7 meg 3 fajta razerrel diamond..coperhead meg meg vamivel nem tom hogy irjak oket meg mx518-al es a legjobbak g5-g7-mx518 mert ezek jok is es kenyelmesek a kezemnek nem ugy mint a razerek nekem azok nagyon vekonyak nem allnak a kezemrem am sztem game-re legjobbak az mx518 meg a g5 !!!!!!! foleg 1 fasza steelpaddal
  • uHs Gerzson
    #18
    Mx518 a nagypapi ezekhez képest mégis szerintem jobb, de hát embertől függ :)
  • autoszimulator
    #17
    HÁt a G7 nagyjából ugyanaz mint a G5, csak vezeték nélküli technológiával van megáldva.. Nekem mindkettő van, és különbséget nemnagyon látok köztük, nem mondanám kifejezetten gémer egérnek.
  • davidka003
    #16
    Szerintem te nem vagy normális. Szétütni az egeret mióta szokás?
    Ilyen elmebeteg embereket az utcára nem engednék ki, már bocs.
  • davidka003
    #15
    Ez így van.
  • F1re
    #14
    G5 a legjobb eger hidjetek el :D nekem mar a masodik van mert az 1. öt szét ütöttem de nem az eger hibaja :D

    kep is van roluk :D a bal az uj am mind 2 G5 csak az ujon 1 gombbal tobb van
  • shrike7973
    #13
    Az igazi gémer egér kábeles..:D
  • autoszimulator
    #12
    no és a G7?
  • ElectricalTech
    #11
    Logitech G5 egerem van. Megvagyok elegedve maga ez egerrel. Az kiraly, de a kabele, az egy rakas sh!t..
    Magam kellett kicserelnem egy mezei masik Logitech egernek a kabelere, raadasul a kis feher csatlakozo, ami az eger lapjara csatlakozik is kisebb, minta mezei egernek igy 2 helyen kellett forrasztani. Elpocsoltem vele 1 darabig, de frankon szuperal csak marha rondan nezi ki az eger kabele szerforrasztva, toldva ^^ Majd postolok rola kepet. Ritka erdekes latvany :)
    Az eger maga profi. Majdnem ingyen szereztem. Srac elado boltba es visszavittek neki, h rossz es ramaradt. Kirakta a szobajabana polcra es erdeklodtem, h mi a helyzet vele. Vegul nekem adta(gondolta szar ugyis), mivel egy Razr egere van. Itthon szepen megcsinaltam es honapok ota kivaloan mukodik. Nagyon szeretem.
  • BaLeeX
    #10
    A logitech tud egeret gyártani...
    Elhatároztam, hogy a következő egy G5 egér lesz amint a Mouseman DualOptical-om megadja magát. De csak nem akarja. Lassan elmúlik 6 éves de még mindig semmi gondja. :)

  • davidka003
    #9
    Miért is jobb?
    Fölösleges kettő topic. Ha valaki tudni akar valamit akkor a másikban is kap rá választ.
    Törölhető.
  • overlocker
    #8
    G5 a lgolcsóbban itt tudsz utána nézni.
  • overlocker
    #7
    Én is pont ezért csináltam bill meg egér nem jo egybe
  • shrike7973
    #6
    Sztem jobb ha van külön G series egér meg G series bill topic is.
  • Dodo55
    #5
    MX518-am van, már több, mint 2 éves, ha tönkremegy, akkor lehet egy G5 lesz a következő, feltéve ha lesz rá pénzem... Vagy lemegy az ára.

    Úgyhogy egyelőre ne menjen tönkre ez

    Amúgy mennyi legolcsóbban? Mert én 17-ért láttam most éppen, de az alatt még soha sehol. Mondjuk az MX518 is 11K volt, aztán csak sima optikai, de megérte.
  • Met
    #4
    pedig még írt is bele nem is egyszer
  • davidka003
    #3
    Ez miért nem volt jó?

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1139555504
  • shrike7973
    #2
    Nekem G3 am van és nagyon jónak találom. UP!
  • overlocker
    #1
    Nah ide egybe mennyen mindne erről a három csoda egérről. Én most vettem tegnap egy G9et és azt kell hogy mondjam nagyon jó kis rágcsáló de sztem mind a három jó